1

Przestańcie komentować mecz realu ja tu czytam komentarze na teamat busiego a wy o jakimś meczu to idźcie na strone ralu a nie...

0

popieram

0

Weś te statystyki w dupe sobię wsadz

1

Komenatrze są po to by wyrażać opinie a nie kłótine

0

według mnie 5:0 :d

0

SUUAREEZZZZZZ brawo jeszcze 4 odpalił

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Jestem ciekaw czy na stronie ralu też podają sobie linki ::D

0

KFC na biurku Coca Cola i meczyk :D

0

Link na którym ja oglądam liczę że dobra transmisja http://livemecz.com/transmisja.php

0

Nie rozumiem takich sprutych a nawet jeśli może ktoś nie ma TV albo go nie stać to takie szukanie dziury w całym htom popieram

0

Nie każdy ma canal=sport :>

0

Jestem nowy nie wiedziałem dzięki za info

0

Da ktoś link? [15 znaków]

0

A gdzie był Messi przez ostatnie 2 lata jako lider ? Teraz może i w formie ale były mecze co sie śmiano gdzie jest Messi :P

0

Trzymajcie ten wynik albo powiększcie Bilbao i będą jeszcze większą emocje na CN

0

Zależy od sytuacji jak będą przegrywać to karny i już klate pokaże CR7

0

Jaki wynik w meczu?

0

Liverpool serio ?

0

Nigdy nic wiadomo rozumiem można cieszyć się ale poczekajmy do końca sezonu real jak tera się potknie to może jeszcze pózniej my też możemy się potknąć

1

Zgadzam się

0

Tymczasem real przegrywa

0

Może może a może niec
h weznie coś na porost włosów o ile coś takiego jest :D

1

Jestem fanem barcy i rozumiem że real nie zgodził się czy my też chcielibyśmy nie będąc w finale żeby na naszym stadionie grał real ?

0

Również wolałbym Vietto a z tym pokoleneniem młodzików to się zgadzam

0

Ale dużo biega wraca się w obronie stara się a przy banie to jest idealny

0

Możesz go nie lubić ale przyznać że jest idealnym zmiennikiem musisz przyznać

0

On musi zostać jest perfekcyjnym zmiennikiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?