KastaVisca
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przestańcie komentować mecz realu ja tu czytam komentarze na teamat busiego a wy o jakimś meczu to idźcie na strone ralu a nie...
0
popieram
0
Weś te statystyki w dupe sobię wsadz
1
Komenatrze są po to by wyrażać opinie a nie kłótine
0
według mnie 5:0 :d
0
SUUAREEZZZZZZ brawo jeszcze 4 odpalił
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Jestem ciekaw czy na stronie ralu też podają sobie linki ::D
0
KFC na biurku Coca Cola i meczyk :D
0
Link na którym ja oglądam liczę że dobra transmisja http://livemecz.com/transmisja.php
0
Nie rozumiem takich sprutych a nawet jeśli może ktoś nie ma TV albo go nie stać to takie szukanie dziury w całym htom popieram
0
Nie każdy ma canal=sport :>
0
Jestem nowy nie wiedziałem dzięki za info
0
Da ktoś link? [15 znaków]
0
A gdzie był Messi przez ostatnie 2 lata jako lider ? Teraz może i w formie ale były mecze co sie śmiano gdzie jest Messi :P
0
Trzymajcie ten wynik albo powiększcie Bilbao i będą jeszcze większą emocje na CN
0
Zależy od sytuacji jak będą przegrywać to karny i już klate pokaże CR7
0
Jaki wynik w meczu?
0
Liverpool serio ?
0
Nigdy nic wiadomo rozumiem można cieszyć się ale poczekajmy do końca sezonu real jak tera się potknie to może jeszcze pózniej my też możemy się potknąć
1
Zgadzam się
0
Tymczasem real przegrywa
0
Może może a może niec
h weznie coś na porost włosów o ile coś takiego jest :D
1
Jestem fanem barcy i rozumiem że real nie zgodził się czy my też chcielibyśmy nie będąc w finale żeby na naszym stadionie grał real ?
0
Również wolałbym Vietto a z tym pokoleneniem młodzików to się zgadzam
0
Ale dużo biega wraca się w obronie stara się a przy banie to jest idealny
0
Możesz go nie lubić ale przyznać że jest idealnym zmiennikiem musisz przyznać
0
On musi zostać jest perfekcyjnym zmiennikiem.