KastaVisca
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę skład z Villarrealem taki:Stegen Alves Piket Mathieu Adriano Rafinha Iniesta Busi MNS
0
Może siły fizycznej ?
0
No i dobrze byłby dobrym wzmocnieniem,to co pokazuję w ostatnich spotkaniach pokazuje dobrą grę nawet śmiem twierdzić że byłby dobrym wzmocnieniem.
4
Tello wczoraj 3 gole (nie na temat :D)
8
Będą emocje na CN
0
z karnego... A kto trafił Messi ?
0
zniszczyć haha dobre -.-
0
niesmak też był jak messi dostawał tą czwartą zp :P
0
GOOOOLLLLLL NEYJMAR
0
Da ktoś link do transmisji ?
0
Prawda ? prawda.
2
Potrzebny nam nowy styl nowy trener nowi zawodnicy proste
3
To jest paranoja to gówno a nie koszulki pozdrawiam wykonawców
3
Ramos jest bardzo dobrym obrońcą przynajmniej najlepszym w realu
0
On nie szukał klubu on leczył kontuzje i wracał do formy
0
Jestem ciekaw ile będzie grał
1
Po prostu pinto był stary dlatego słabo grał :/
0
Powodzenia VV mam nadzieję że będzie brał udział w słabszych meczach :D
0
Dobrze że w takich meczach gra Ter stegen szkoli się
0
Z jednej strony racja
0
Bartra troche przypomina mi puyola ;d
0
Dla mnie bez różnicy byle nie douglas ;d według mnie za roberto rafinha
0
Douglas serio alves i Montoya taki sam poziom
1
Ciekawe kto jest lepszy ?
0
Według mnie skład powinien być taki Ter Stegen Alves piket bartra alba Masche rafinha rakitic Messi neymar pedrito
1
Taka prawda tyle :D
1
Taka prawdai tyle :D
0
Prawda jest taka że jeśli klub dalej będzie grał gówno to messi odejdzie a jeśli się poprawią to zostanie Veb