0

Widzę skład z Villarrealem taki:Stegen Alves Piket Mathieu Adriano Rafinha Iniesta Busi MNS

0

Może siły fizycznej ?

0

No i dobrze byłby dobrym wzmocnieniem,to co pokazuję w ostatnich spotkaniach pokazuje dobrą grę nawet śmiem twierdzić że byłby dobrym wzmocnieniem.

4

Tello wczoraj 3 gole (nie na temat :D)

8

Będą emocje na CN

0

z karnego... A kto trafił Messi ?

0

zniszczyć haha dobre -.-

0

niesmak też był jak messi dostawał tą czwartą zp :P

0

GOOOOLLLLLL NEYJMAR

0

Da ktoś link do transmisji ?

0

Prawda ? prawda.

2

Potrzebny nam nowy styl nowy trener nowi zawodnicy proste

3

To jest paranoja to gówno a nie koszulki pozdrawiam wykonawców

3

Ramos jest bardzo dobrym obrońcą przynajmniej najlepszym w realu

0

On nie szukał klubu on leczył kontuzje i wracał do formy

0

Jestem ciekaw ile będzie grał

1

Po prostu pinto był stary dlatego słabo grał :/

0

Powodzenia VV mam nadzieję że będzie brał udział w słabszych meczach :D

0

Dobrze że w takich meczach gra Ter stegen szkoli się

0

Z jednej strony racja

0

Bartra troche przypomina mi puyola ;d

0

Dla mnie bez różnicy byle nie douglas ;d według mnie za roberto rafinha

0

Douglas serio alves i Montoya taki sam poziom

1

Ciekawe kto jest lepszy ?

0

Według mnie skład powinien być taki Ter Stegen Alves piket bartra alba Masche rafinha rakitic Messi neymar pedrito

1

Taka prawda tyle :D

1

Taka prawdai tyle :D

0

Prawda jest taka że jeśli klub dalej będzie grał gówno to messi odejdzie a jeśli się poprawią to zostanie Veb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?