10 marca 2015, 20:56
1
Przestańcie komentować mecz realu ja tu czytam komentarze na teamat busiego a wy o jakimś meczu to idźcie na strone ralu a nie...
9 marca 2015, 17:45
0
popieram
9 marca 2015, 17:09
Weś te statystyki w dupe sobię wsadz
9 marca 2015, 15:00
Komenatrze są po to by wyrażać opinie a nie kłótine
8 marca 2015, 12:12
według mnie 5:0 :d
2 marca 2015, 07:01
8
Będą emocje na CN
2 marca 2015, 07:03
4
Tello wczoraj 3 gole (nie na temat :D)
9 stycznia 2015, 19:40
3
Ramos jest bardzo dobrym obrońcą przynajmniej najlepszym w realu
10 stycznia 2015, 17:10
To jest paranoja to gówno a nie koszulki pozdrawiam wykonawców
11 stycznia 2015, 20:12
2
Potrzebny nam nowy styl nowy trener nowi zawodnicy proste
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Przestańcie komentować mecz realu ja tu czytam komentarze na teamat busiego a wy o jakimś meczu to idźcie na strone ralu a nie...
0
popieram
0
Weś te statystyki w dupe sobię wsadz
1
Komenatrze są po to by wyrażać opinie a nie kłótine
0
według mnie 5:0 :d
8
Będą emocje na CN
4
Tello wczoraj 3 gole (nie na temat :D)
3
Ramos jest bardzo dobrym obrońcą przynajmniej najlepszym w realu
3
To jest paranoja to gówno a nie koszulki pozdrawiam wykonawców
2
Potrzebny nam nowy styl nowy trener nowi zawodnicy proste