0

Całkiem fajny mecz, dobrze ze nie miał w nim udziału ''wirus Fifa"
Teraz wywalczyć 3 ptk z Milanem :)
Dobrze, że strzelił Villa
Brawo Barca i
do boju Valencio :)

0

sory ze poza tematem ale mogłby ktos powiedziec jak sie dzis spisał Messi w meczu reprezentacji ?

0

Wiadomo było, że real z nimi wysoko wygra, my wygralismy 8;0, real 7;1 dobrze chociaz ze Iker puscil bramke, a co do naszego meczu ''na wodzie'' obstawiam 2;0 dla nas : )

0

Pożaluje niedlugo tych slow podczas rewanżu : )

0

Oby wygrał nagrodę Golden Boy ;)

0

Extra mecz :D
Hat trick Messiego+ Valdes z czystym kontem i powrót Alexisa czego więcej chciec! Brawo!

0

Messi i Pep a za rok mam nadzieje ze trafi do Xaviego : )

0

lovefcbmessi

Jezeli masz N-ke to mecz bedzie na dodatkowych kanałach nsport. Mecz Barcelony jest puszczany na kanale 107

0

Pezet jest kibicem Barcelony :P

w piosence Pezet jak jest wers

''Rap z Ursynowa absolutny mistrz jak Fc Barca"

0

Real nie zdobył 5x z RZędu ligi mistrzów tylko puchar europy mistrzow krajowych, to byly rozgrywki z ktorych powstala liga mistrzow, której nie wygrał nikt 2x z rzędu

0

ronaldo wkońcu zrozumiał ze jego miejsce jest na kolanach przed największym geniuszem Leo !

Mecz całkowicie inny w porównaniu z niedzielą, szkoda że to widowisko zniszczyło wejście i kłótnia na koniec, ale tak już jest z Gran Derbi

VeB

0

pepe marcelo i murinho powinno sie zamknac w jakiejs klatce..

0

Vamos Messi!

0

ADiQuu

affelay ma kontuzje :P

0

Dobrze, że skończyło sie takim wynikiem

0

Witamy !:)

Oby tylko Thiago się nie zmarnował ale sezon jest długi więc dla każdego znajdzie się czas na gre

0

Korzystny wynik Valdes pokazał klase, thiago i alexis calkiem fajna gra

Widać że Pep olał troszke sezon przygotowawczy real o wiele lepiej jest przygotowany na CN powinni grać lepiej

Visca el Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?