Kaki3FCB
Dołączył/a: lipiec 2011
prudnik
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fail.. xD
0
nie nie moze :)
0
Najwazniejsze ze jest 8 ptk przewagi dalej, a Leo umocnił sie w pozycji najlepszego strzelca :)
0
Nice Fabs :D
0
Oby zagrał i przełamał sie Alexis;)
0
Brawo Messi :D
0
dobry mecz w jego wykonaniu : )
0
wkoncu strzal z dystansu..
0
Villa na boisko!
0
Po polowie dac odpoczac Sergio, niech wejdzie Barta a Song przesunie sie na DM i bedzie ok :)
Cieszy Villa w podstawowej 11 ;D
0
mam pytanie jak ustalana jest dalsza czesc turnieju po fazie grupowej ? na kogo trafimy jesli wychodzimy z 1 lub 2 miejsca?
0
Gdzie jest ALVES!
0
Puyol....
0
jeden z najtrudniejszych wyjazdów za nami :)
0
mam 2 pytania
1 Kto został MVP meczu?
2 Jak nazywa się piosenka która leci gdy wychodza piłkarze z tunelu :)
0
Szkoda, że Mascherano nie strzelił gola przez cały sezon ale mam nadzieje ze strzeli jak Belletti raz a porządnie :)
0
Gdzie na N mozna zobaczyc rozdanie pucharów ?
0
Sezon 2008/2009 i 2010/2011 byly najlepsze
0
nie dostali Xaviego jego tez nie oddamy :D
0
stworzyłeś najlepszy zespół w historii i wykreowałeś najlepszego gracza Dziękuję Ci Pep !
0
grochina chodzi ci o to ?
0
Przydala by sie dluzsza przerwa dla Puyola :)
0
odpocznie do niedzieli i zaczynamy bitwe o złotego buta a później puchar króla!
0
Xavi i Puyol najlepiej jak wystąpią jedynie w meczu finałowym o puchar króla a reszte niech odpoczywają już
0
zobaczymy jak sie ten rok potoczy do konca :)
Została jeszcze walka o złotego buta i o puchar króla i jeśli wygramy to superpuchar hiszpani wiec mozemy miec i tak wiecej trofeów niz real ! :)
0
Mam nadzieje ze Hiszpania zdobędzie mistrzostwo europy i wkoncu Xavi dostanie złotą pilke :)
0
ser del Barca es, el millor que hi ha
Moze ktos wysłac na priv co to znaczy dokladnie ?
0
i zna ktos do tej co byla w przerwie? :D
0
Przegrałą Barcelona a nie zawodnicy pojedynczy jest szansa na 5 tytułów i musimy walczyc
0
liga może i przegrana ale możemy zabrac realowi zwycięstwo w pucharze LM i pozniej ponownie GD w superpucharze Hiszpani walczyc we wtorek musimy z calych sil !