0

fail.. xD

0

nie nie moze :)

0

Najwazniejsze ze jest 8 ptk przewagi dalej, a Leo umocnił sie w pozycji najlepszego strzelca :)

0

Nice Fabs :D

0

Oby zagrał i przełamał sie Alexis;)

0

Brawo Messi :D

0

dobry mecz w jego wykonaniu : )

0

wkoncu strzal z dystansu..

0

Villa na boisko!

0

Po polowie dac odpoczac Sergio, niech wejdzie Barta a Song przesunie sie na DM i bedzie ok :)
Cieszy Villa w podstawowej 11 ;D

0

mam pytanie jak ustalana jest dalsza czesc turnieju po fazie grupowej ? na kogo trafimy jesli wychodzimy z 1 lub 2 miejsca?

0

Gdzie jest ALVES!

0

Puyol....

0

jeden z najtrudniejszych wyjazdów za nami :)

0

mam 2 pytania
1 Kto został MVP meczu?
2 Jak nazywa się piosenka która leci gdy wychodza piłkarze z tunelu :)

0

Szkoda, że Mascherano nie strzelił gola przez cały sezon ale mam nadzieje ze strzeli jak Belletti raz a porządnie :)

0

Gdzie na N mozna zobaczyc rozdanie pucharów ?

0

Sezon 2008/2009 i 2010/2011 byly najlepsze

0

nie dostali Xaviego jego tez nie oddamy :D

0

stworzyłeś najlepszy zespół w historii i wykreowałeś najlepszego gracza Dziękuję Ci Pep !

0

grochina chodzi ci o to ?

0

Przydala by sie dluzsza przerwa dla Puyola :)

0

odpocznie do niedzieli i zaczynamy bitwe o złotego buta a później puchar króla!

0

Xavi i Puyol najlepiej jak wystąpią jedynie w meczu finałowym o puchar króla a reszte niech odpoczywają już

0

zobaczymy jak sie ten rok potoczy do konca :)
Została jeszcze walka o złotego buta i o puchar króla i jeśli wygramy to superpuchar hiszpani wiec mozemy miec i tak wiecej trofeów niz real ! :)

0

Mam nadzieje ze Hiszpania zdobędzie mistrzostwo europy i wkoncu Xavi dostanie złotą pilke :)

0

ser del Barca es, el millor que hi ha
Moze ktos wysłac na priv co to znaczy dokladnie ?

0

i zna ktos do tej co byla w przerwie? :D

0

Przegrałą Barcelona a nie zawodnicy pojedynczy jest szansa na 5 tytułów i musimy walczyc

0

liga może i przegrana ale możemy zabrac realowi zwycięstwo w pucharze LM i pozniej ponownie GD w superpucharze Hiszpani walczyc we wtorek musimy z calych sil !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?