Kaki3FCB
Dołączył/a: lipiec 2011
prudnik
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zgadzam sie z typem Makaja bedzie 2;1 :)
VeB!
0
2;0 (1) dla barcy :)
0
mam nadzieje ze na Camp nou cr7 dostanie zółty kartonik :)
0
z dzisiejszym Messi ma 6 karnych :)
0
ALE BRAMA
0
puyol wlasnie uratowal nam mecz
0
kochamUnited z całym szacunkiem do twojego klubu, ale nie tak dawno sami mieliscie 6 ptk strat do City i też patrzyliscie na przegraną, my na swoim boisku nie przegrywamy przynajmniej 6;1 :)
0
a gdzie był pan Pele jak Barca zlała Santos 4;0 i sam Neymar mowil ze dostal prawdziwą lekcje footballu od Barcy ? :)
0
hmm w 60 min mógłby za Puyola i Xaviego wejsc Bartra i Thiago :)
0
licza się normalnie z karnego bramki. i jeszcze jedno sprostowanie Gomez ma o 3 bramki mniej od Leo :)
0
moze i 2 karny budzi kontrowersje, ale tak czy tak karny w 1 meczu sie nam nalezal wiec wychodzi nawet na 0, a madrycka marca pisze ze faul byl.
0
puyol musi odpocząc a środek najlepiej fabregas i thiago
0
lepiej niech odpocznie tydzień dlużej i wejdzie w spokojniejszym meczu, chociaż chciałbym już Ibiego zobaczyć
0
Dobrze ze odpoczął sobie Xavi i Alves przed San siro ;))
0
ogolnie ronaldo ma 40 bramek ;]
0
bad15
z osasuną 1 bramka przeciw barcelonie ze spalonego a jedna nasza nie uznana, z getafe bramka na 1;1 nie uznana
a real vs valencia ręka igły
0
nie chcesz nie czytaj proste.
0
moim zdaniem:
VV
Puyol- Pique-Busi-Abidal
Keita
Thiago-Iniesta
Messi Alexis Cesc
0
Fc Barcelona: Daniel Alves, Adriano, Ronaldinho - szkoda, ze tak to nie wyglada :(
0
mam pytanie co znaczy dokladnie : campeon de robo?
A co do ligi, chciałbym zeby Barcelona obroniła ale cóż bedzie bardzo ciezko i zapewne w tym roku wygra to real, dla mnie wystarczy ze wygraja z nimi na camp nou :)
I mam nadzieje na LM i CDR oraz Hiszpania na euro i zlota pilka dla Xaviego :)
VeB!
0
Marcelo12
pytam sie z ciekawosci wiec nie hejtuj a co do strzelania karnych kazdemu sie zdarza przypomnij sobie final LM 2008 i karnego ronaldo.
0
mam pytanie wie ktos ile ''krol strzelcow" z madrytu' strzelil w tym roku z karnych goli ?
0
Dobrze, że będzie juz Keita i mam nadzieje Sergio..
0
ehh ja sie męczę w 1 liceum a tu w moim wieku chłopak gra sobie z Messim i spółką zazdroszcze i życzę im jak najlepiej ;D
0
kiedy ta książka bedzie w Polsce?
0
widac bral Xaviego i Iniesty ;/
wazne ze 3 ptk !
Busi najlepszy def pomocnik na swiecie oby nic ciezkiego..
0
18 kolejek do konca i dopiero po ostatniej dowiemy sie ( no moze pojedyncze przed) kto zdobędzie Lige a nie dzisiaj.
0
Jestem fanem Rogera ale jutro bd za nim :)
0
co do skladu realu watpie zeby rozpoczął Higuain raczej w pierwszym skladzie bedzie Benzema, a nasz sklad optymalny i mam nadzieje ze taki wybiegnie :)
0
co do komentarzy niżej odnośnie karnych, Leo strzela u nas pomylił się z Sevillą trudno , ale nie róbcie z ronaldo takiego specjalisty od karnych bo w finale LM jak grał jeszcze dla united nie trafił podczas serii rzutów karnych- Każdemu się zdarza :)