Jarema2000
Dołączył/a: styczeń 2015
Kielce, Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam pytanie odnoszace sie do fify 20, czy da sie gdzies ustawic, ze jak wchodze w opcje szybki mecz, to zawsze mam ten sam skład który ja wybieram, a nie skład który chce ,,komputer''? bo nie chce mi sie co mecz zmieniac składu...
0
@D10SLEO problem polega na tym na jakich pozycjach są wystawiani, wezmy takiego de Jonga który w ajaxie grał jako defensywny pomocnik, a czasem jako obrońca, a wczoraj obok busiego i rakiety, byl ustawiony najbardziej ofensywnie, dlatego nie dziwne że zmarnował setkę, bo on po prostu nie powinien tam nawet być
0
@NGTRX a najgorsze w tym wszystkim jest to ze mimo iz Messi jak na siebie wygląda mega słabo przez ostatnie 2-3miesiące, to i tak jest kilka klas wyzej od reszty naszych zawodników
0
@Crakitic tak bylo jest i będzie, w najlepszych momentach tej drużyny tez tak było, tylko ze wtedy praktycznie w każdym meczu byly te minimum 2brameczki z przodu
0
@myscooter wymień 10lepszych - bez sprawdzania w google :)
0
@Volk Słabsi w tym meczu na pewno nie byliśmy, ale tak-zagraliśmy tragicznie
0
@JimMorrisonFCB edit: nie musieliŚMY :)
12
uwaga znalazlem plusik :)
Arthur-gościu po wejściu na boisko zrobil mega robote, mega podanie do Roberto (sytuacja z setką Grizmana) obejrzyjcie sobie tą akcje dokladnie 99% naszych zawodników podało by w tym momencie na miejscu Arthur-a podali by do Messiego-spowolnili by akcje, Arthur napędził akcje, tam gdzie powinien miec asyste do Messiego to juz nie wspominam, świetne kółeczko wcześniej, naprawde mi sie chłopak podobał.
0
@konrad1661 dzis miał juz 2, a przypominam ze wszedl z ławki :)
1
@DawidekFCB nwm co robisz, ale napewno Twoje oczy niczego gorszego nie widzą
2
Tylko nie Aduriz....
0
Ale go czarny koń ciągnął
9
Juz wiemy czemy Messi mu nie podawał, swoją drogą Roberto ogromnny plus ;)
a kto podawał do Roberto?-Arthur:)
0
@ForcaMilosz a moze zaraz przejdzie na 3-5-2?:)
3 obroncow
3pomocnikow + na bokach alba i semedo
Leo -Grizman
0
@patrykzmc2000 to chodzi o to ze grał w Sociedad, ale nasi ,,eksperci'' to nie jest europejski poziom....
0
jakby ktos teraz wam dał pismo, podpisalibyscie zeby byly karne? bo jaa to cos czuje ze predzej bilbao to wygra w 90min niz my
1
@Kokokokok Deco Ronaldinho Etoo Zambrotta Toure nie wiadomo do konca jak było z Marquezem, Gudjonsen
0
@GeraltzKatalonii to nie jego wina, tylko wina braku ruchu z przodu, nie ma ruchu u pomocników dlatego nie ma kontroli nad środkiem pola, nie ma ruchu u atakujących dlatego nie ma dobrych podań od pomocników, jak chlopaki zaczną ZAPIERDALAĆ to i gra bedzie wyglądała inaczej i tyle w temacie, od 5lat jest to samo
0
@Lingvo18 ostatni mecz przegrany z Atletico pod wzgledem gry byl jednym z najlepszych meczów za valdka :)
0
@Deraxium i da też zycie kazdemu z tych piłkarzy, Pep wyrzucając Deco dal mu mega dobre momenty w Chelsea (ahhh gdyby nie ta kontuzja...) Roni jeszcze troche poczarował we Włoszech.
Chciałbym zobaczyc takiego Rakitica, Albe, Suareza czy Pique w innych klubach, albo Busqetsa, moim zdaniem mogli by nas jeszcze troche ucieszyc swoją grą :)
0
juz od dluzszego czasu (kilku lat) mamy regularne problemy z wychodzeniem z wlasnej połowy z piłką przy wysokim presingu rywali
Mega mi pod tym wzgledem imponowala Hiszpania na mundialu 2014, dostali wtedy baty, ale wychodzili z piłką genialnie, potrafili klepac we własnym polu karnym
1
jprdl przy stanie 2;0 wywalilo mi transmisje i mi tvp sport nie dziala.... oco chodzi xd
0
@HansLanda W momencie wypadku robert byl bardziej ceniony niz np. Rosberg, byl moment ze jezdzac w BMW prowadzil w mistrzostwach, rywalizowal wtedy jak równy z równym z Raikonenem czy Masą, moim zdaniem byłby mistrzem świata, i pomogl by rozwinąc Ferrari tak, ze nwm czy RedBull a potem Mercedes byli by w stanie odskoczyc AZ TAK WYRAZNIE
To tylko moja opinia kazdy ma prawo do swojej :)
1
@MesQueUnClub96 jestem 100% pewny ze bylby mistrzem świata w tym ferrari wtedy :(
0
@jakubson final bedzie 20odcinek a nie 10:)
4
raczej z głodu xD
0
@T^L pamiętaj tylko że każdy z wymienionych przez Cb musiał tu przyjść, a Messi jest tu praktycznie od ZAWSZE i na ZAWSZE tu zostanie
1
@fenix1983 Messi jeśli odejdzie to zarobimy całe 0
0
@OskaRM ja mam nadzieję że to tylko ,,zły sen" nie wierzę że scenę śmierci Bjorna pokazali by tak jak to zrobili, śmierć Ragnara była pokazywana zupełnie inaczej, dało się odczuć że zginął, a dziś Bjorn tak jakby nic się nie stało
0
@OskaRM no wlasnie tak czytam co ty piszesz i zachodze w głowe co to bedzie jak cie uświadomie, dlatego pytam czy to była po prostu wizja/sen czy wydarzyło sie naprawde, bo szczerze? włączając ten odcinek byles gotowy na bitwe? ja spodziewalem sie jeszcze troche przygotowań itd, a tu nagle cyk ma byc bitwa, za 10min juz jest i juz po niej nie wiadomo dlaczego, skąd jak, nakle Ruscy sie teleportowali, no i ogolnie zadnego pojedynku ani nic