La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1733 Culés

4

Tutaj problemem jest kręgosłup drużyny bazowany na chłopach za czasów Guardioli zamiast to wszystko sprzedać i 1 sezon poświęcić na nowej bazie drużyny.

Już widzę, co by Guardiola zrobił z ekipą po Rijkaardzie.

Przyszedł Pep, wywalił Deco, Ronaldinho out.. i dało efekt? Dało.

0

@Deraxium i da też zycie kazdemu z tych piłkarzy, Pep wyrzucając Deco dal mu mega dobre momenty w Chelsea (ahhh gdyby nie ta kontuzja...) Roni jeszcze troche poczarował we Włoszech.
Chciałbym zobaczyc takiego Rakitica, Albe, Suareza czy Pique w innych klubach, albo Busqetsa, moim zdaniem mogli by nas jeszcze troche ucieszyc swoją grą :)

0

@Deraxium To, że raz zadziałało, nie znaczy, że zadziała za drugim razem. Jako kręgosłup rozumiem- MATS, Pique, Busi, Messi. Kogo byś się pozbył ?

0

@Deraxium No ale, na to był czas, a my dalej Busi, Rakieta, Pique, ALBA, Suarez i zaraz będziemy mieli 32 lata średnia wieku...

0

@FCBarcelonista Busi, Pique, Rakitić, nawet taki Alba ew na ławkę a Messiego "ogarnąć" do rozgrywania zamiast stać na szpicy, na skrzydle i człap człap robić.
Suarez to już powinien być zmiennik na ławce a nie podstawowy zawodnik 33 letni. Ile on może wytrzymać na pełnych obrotach? Jak mamy wychodzić do podania i przemieszczać się na boisku to 33 letni organizm nie wytrzymie tak 3/4 spotkania nawet. Chyba, że mamy 11 CR7 na boisku, którzy blisko 40 mają fizyke 20 latka.

« Powrót do wszystkich komentarzy