Huck
Dołączył/a: lipiec 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie leci mecz
0
@Gaz No gdzie takie 160cm, plus pedri i de jong. Byle kto dmuchnie i ich zdmuchnie.
1
@Sortello serio, jak się zastanowiłem to Mathiueu i Mascherano byli lepsi... masakra
1
@Litman za busquetsa
0
@Criss18Barca za wolny, mamy już dużo so
0
@tbas oby został podstawowym obrońca od poczatku następnego sezonu
0
@AlexDark00 gdyby suarez został, to my byśmy mieli mistrza
0
Jak Real sprzeda wszystkich których chcą to tam nikogo do grania nie zostanie poza pierwsza 11 :D
0
@Vebrol znając go to zagra z kontuzja byle pobić rekord :)
1
@MaTt_BarcaFan dembele zostawić, ktoś musi latać po skrzydle. Tu brakuje napastnika, Depay i Aguero in Griezmann i Ronaldo out
0
@FCBesia nasi chyba za dużo sił mają, albo oszczędzają na finał LM ?
0
@DzizuSS Dlatego połączeniem wszystkiego byłby klopp :D
1
@Majsteer nie, ale powie, ze maja biegac.
2
@fart chyba 12 i zaległy
0
I jak tam Depay i Garcia, już podpisani?
0
@Encore Po to jest bramkarz, nas ratuje Messi.
0
@PIWOSZ89 przynajmniej liga będzie:)
0
@Elnuum na utrzymanie wyniku:D wolniejszy, słabszy, niższy i gorszy. Genialne
1
Tylko kogo za Koemana, żeby tego samego nie było...
0
Jest i Roberto XDDD. Po co on go wpuszcza? Araujo genialny mecz miał do przerwy.
1
No i po to powinien być wystawiany Dembele, kontry kontry i jeszcze raz kontry
0
@Batys nikt nie zasługuje xD
0
Czy będzie kiedyś mecz na eleven? Czy się obrazili?
0
Tak szczerze mówiąc, to juve jakiegoś mocnego składu nie ma. Perspektywicznych tez
3
Ale człowiek by pooglądał barce Lucho..
0
Czyli patrząc na to jak Biali grają słabiej i wygrywają, to może dziś u nas będzie tak samo:)
0
@FC1899Barca Hazard chciał dać zarobic Chelsea i iść na urlop dobrze płatny do madrytu:)
6
Sprzedać Roberto, zostawić Emersona. Meczy w sezonie jest bardzo dużo, dwóch się nagrają z Destem;)
0
Verratti pan piłkarz
2
@zodiak_10 Roberto rozumiem, ale co zawinił Umtiti? prędzej dzban Mingueza.