0

Gdzie leci mecz

0

@Gaz No gdzie takie 160cm, plus pedri i de jong. Byle kto dmuchnie i ich zdmuchnie.

1

@Sortello serio, jak się zastanowiłem to Mathiueu i Mascherano byli lepsi... masakra

1

@Litman za busquetsa

0

@Criss18Barca za wolny, mamy już dużo so

0

@tbas oby został podstawowym obrońca od poczatku następnego sezonu

0

@AlexDark00 gdyby suarez został, to my byśmy mieli mistrza

0

Jak Real sprzeda wszystkich których chcą to tam nikogo do grania nie zostanie poza pierwsza 11 :D

0

@Vebrol znając go to zagra z kontuzja byle pobić rekord :)

1

@MaTt_BarcaFan dembele zostawić, ktoś musi latać po skrzydle. Tu brakuje napastnika, Depay i Aguero in Griezmann i Ronaldo out

0

@FCBesia nasi chyba za dużo sił mają, albo oszczędzają na finał LM ?

0

@DzizuSS Dlatego połączeniem wszystkiego byłby klopp :D

1

@Majsteer nie, ale powie, ze maja biegac.

2

@fart chyba 12 i zaległy

0

I jak tam Depay i Garcia, już podpisani?

0

@Encore Po to jest bramkarz, nas ratuje Messi.

0

@PIWOSZ89 przynajmniej liga będzie:)

0

@Elnuum na utrzymanie wyniku:D wolniejszy, słabszy, niższy i gorszy. Genialne

1

Tylko kogo za Koemana, żeby tego samego nie było...

0

Jest i Roberto XDDD. Po co on go wpuszcza? Araujo genialny mecz miał do przerwy.

1

No i po to powinien być wystawiany Dembele, kontry kontry i jeszcze raz kontry

0

@Batys nikt nie zasługuje xD

0

Czy będzie kiedyś mecz na eleven? Czy się obrazili?

0

Tak szczerze mówiąc, to juve jakiegoś mocnego składu nie ma. Perspektywicznych tez

3

Ale człowiek by pooglądał barce Lucho..

0

Czyli patrząc na to jak Biali grają słabiej i wygrywają, to może dziś u nas będzie tak samo:)

0

@FC1899Barca Hazard chciał dać zarobic Chelsea i iść na urlop dobrze płatny do madrytu:)

6

Sprzedać Roberto, zostawić Emersona. Meczy w sezonie jest bardzo dużo, dwóch się nagrają z Destem;)

0

Verratti pan piłkarz

2

@zodiak_10 Roberto rozumiem, ale co zawinił Umtiti? prędzej dzban Mingueza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?