0

@Krychaaa10 dokładnie. Aż się śmiać chce gdy przychodzi do czytania komentarzy niektórych osób. Ważne, że Setien mówi prosto z mostu jak jest i że dostrzega pewne błędy, a nie tak jak u Valdka - "wyciągniemy wnioski..."

1

Ja jakoś jestem całkowicie spokojny o naszą grę w najbliższym czasie. Dajmy Setienowi tylko trochę czasu ;)

13

@viscajasiek wszystko zależy od intensywności treningów a nie ilości ;)

0

@BarcaInfo ale brakuje czegoś takiego w obecnej piłce :( Najlepszy z najlepszy R10

0

Bez komentarza... Klasyka gatunku

0

OFICJALNIE:
Unai Emery zwolniony z Arsenalu

0

NIESAMOWITE, cóż za zaskoczenie Dembele kontuzja

2

@JohnA mi padł FB, Messenger i Instagram. Myślałem, że coś z telefonem... uh

60

Arsène Wenger dla beIN Sports:

"[Barça] jest pierwsza w lidze, pierwsza w swojej grupie [w LM], a gra, jak zespół w kryzysie. [...]
Ich gra jest za wolna. Nie ma dynamiki na ostatnich 30 metrach, jest zbyt indywidualna. I za każdym razem, kiedy tracą piłkę, wygląda to tak, jakby mieli stracić bramkę z kontrataku, ponieważ nie potrafią sobie poradzić z tempem przeciwnika... Zespołowi brakuje dynamiki, brakuje energii, brakuje pewności siebie."

5

Przecieki strojów Barcy na sezon 20/21.

https://zapodaj.net/583fc8fd747ed.jpg.html

Jak dla mnie jest ogień

0

@The Game 10 niestety też mam takie przeczucie. DRAMAT

4

Jestem ciekaw kiedy wyrzuca Valdka. Zastanawiam się co musi się jeszcze stać, chyba muszą nie wyjść z grupy...

0

@cules100pro zdecydowanie tak.

1

Pomyśleć, że takie Kanarki lepiej klepią z MC niż my z jakimiś "ogórkami".

https://mobile.twitter.com/NorwichCityFC/status/1173557737848025094?s=07

2

Wam też nie działa nc+go?

0

@bartoszekkk dzięki wielkie

0

Orientuje się ktoś od kiedy będzie można pobrać Fifę 20 z EA ACCESS na 10h na PS4?

0

@Socjopata podeslesz na PW?

2

Roberto w ogóle gra?

0

@szkutnik91 i bardzo dobrze, oby tylko nie trafił do nas. Jasne, iż lepiej aby wybrał inny klub niż RM, jednak wolę to niż transfer jego osoby do nas.

0

@ViscaBarca123 świetny post. Zachęciłeś mnie do kupna :)

0

@Cule92 takiego kontaktu pomiędzy zawodnikami a trenerem

0

Super się patrzy na to jak Pep i Klopp rozmawiają z wszystkimi zawodnikami na boisku i sobie smieszkują.

Szkoda, że nawet w najmniejszym stopniu nie mamy tego w Barcelonie ...

2

0

Ale emocje, wow

3

Bravo kozak dziś :)

2

Come on City !

1

Ale jaja. .

1

@MarioVeB! Dla mnie bardziej takie 80/20 - wszedł w nogę, nie musnął nawet piłki i spowodował upadek zawodnika

4

Brak czerwonej i teraz karnego. Szok...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?