Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krychaaa10 dokładnie. Aż się śmiać chce gdy przychodzi do czytania komentarzy niektórych osób. Ważne, że Setien mówi prosto z mostu jak jest i że dostrzega pewne błędy, a nie tak jak u Valdka - "wyciągniemy wnioski..."
1
Ja jakoś jestem całkowicie spokojny o naszą grę w najbliższym czasie. Dajmy Setienowi tylko trochę czasu ;)
13
@viscajasiek wszystko zależy od intensywności treningów a nie ilości ;)
0
@BarcaInfo ale brakuje czegoś takiego w obecnej piłce :( Najlepszy z najlepszy R10
0
Bez komentarza... Klasyka gatunku
0
OFICJALNIE:
Unai Emery zwolniony z Arsenalu
0
NIESAMOWITE, cóż za zaskoczenie Dembele kontuzja
2
@JohnA mi padł FB, Messenger i Instagram. Myślałem, że coś z telefonem... uh
60
Arsène Wenger dla beIN Sports:
"[Barça] jest pierwsza w lidze, pierwsza w swojej grupie [w LM], a gra, jak zespół w kryzysie. [...]
Ich gra jest za wolna. Nie ma dynamiki na ostatnich 30 metrach, jest zbyt indywidualna. I za każdym razem, kiedy tracą piłkę, wygląda to tak, jakby mieli stracić bramkę z kontrataku, ponieważ nie potrafią sobie poradzić z tempem przeciwnika... Zespołowi brakuje dynamiki, brakuje energii, brakuje pewności siebie."
5
Przecieki strojów Barcy na sezon 20/21.
https://zapodaj.net/583fc8fd747ed.jpg.html
Jak dla mnie jest ogień
0
@The Game 10 niestety też mam takie przeczucie. DRAMAT
4
Jestem ciekaw kiedy wyrzuca Valdka. Zastanawiam się co musi się jeszcze stać, chyba muszą nie wyjść z grupy...
0
@cules100pro zdecydowanie tak.
1
Pomyśleć, że takie Kanarki lepiej klepią z MC niż my z jakimiś "ogórkami".
https://mobile.twitter.com/NorwichCityFC/status/1173557737848025094?s=07
2
Wam też nie działa nc+go?
0
@bartoszekkk dzięki wielkie
0
Orientuje się ktoś od kiedy będzie można pobrać Fifę 20 z EA ACCESS na 10h na PS4?
0
@Socjopata podeslesz na PW?
2
Roberto w ogóle gra?
0
@szkutnik91 i bardzo dobrze, oby tylko nie trafił do nas. Jasne, iż lepiej aby wybrał inny klub niż RM, jednak wolę to niż transfer jego osoby do nas.
0
@ViscaBarca123 świetny post. Zachęciłeś mnie do kupna :)
0
@Cule92 takiego kontaktu pomiędzy zawodnikami a trenerem
0
Super się patrzy na to jak Pep i Klopp rozmawiają z wszystkimi zawodnikami na boisku i sobie smieszkują.
Szkoda, że nawet w najmniejszym stopniu nie mamy tego w Barcelonie ...
2
@kamilo0066 LOL
0
Ale emocje, wow
3
Bravo kozak dziś :)
2
Come on City !
1
Ale jaja. .
1
@MarioVeB! Dla mnie bardziej takie 80/20 - wszedł w nogę, nie musnął nawet piłki i spowodował upadek zawodnika
4
Brak czerwonej i teraz karnego. Szok...