Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Świderski >>> Śledź
3
Dlaczego Orłowski komentuje praktycznie każdy mecz w C+? Nawet Święcicki w Eleven komentuje mniej.
0
Za dużo „r” w tym nazwisku, dlatego Ołowski nie chciał wypowiedzieć.
0
Telefon od Laporty poszedł. Dziękuję Negreira
0
Telefon od Pereza poszedł w przerwie. Edit: jednak nie
0
@Kapitan9 Podobno De Jong ma zrobić "wszystko" żeby nie pójść latem do United.
3
@macio_944 Dopóki real w grze, to o Marciniaka nie musimy się martwić.
3
Fajnie że Bastoni będzie mógł zająć się pożytecznymi rzeczami jak np wymuszanie transferu do Barcelony. Mam tylko nadzieję, że przeżyje spotkanie z Gattuso.
6
Pan sędzia chyba nie za bardzo lubi Lewandowskiego
3
@wojti258
Za Gierka:
MŚ 1974 - 3 miejsce
IO 1976 - złoto
Za Jaruzelskiego
MŚ 1982 - 3 miejsce
Wnioski nasuwają się same.
0
@Nazio_87 Wolałbym kolejne rozczarowanie w grupie niż to.
4
Vincic ewidentnie trzyma plakat Marciniaka nad łóżkiem, mam flashbacki z Mediolanu.
5
Na szczęście real przywyczaił mnie do takich meczów.
0
Słoweniec chyba za dużo Marciniaka się naoglądał.
0
Ciekawe jakie XVII wieczne dobra otrzymał od Szwedów sędzia, może część podłogi z kościoła?
2
@Derean Miał obronić. Dziękuję.
2
- Kamiński + Pietuszewski i idziemy po 7:2. Elanga nadal ma PTSD po Lewym.
1
@Barcanajlepszyteam Mimo wszystko tragicznie prowadził politykę międzynarodową, a inflacja była największa od lat 40 i dopiero Reagan ją zatrzymał. Iran zawsze będzie przykładem nieporadności Cartera.
0
@Barcanajlepszyteam Hoover, Wilson i potencjalnie Carter.
2
@macio_944 Top 5 najgorszych prezydentów USA w historii raczej nie jest, ale jest zdecydowanie najgorszy od czasów Cartera.
10
@robsesh Znacząca różnica jest taka, że Rudiger może łamać rywali, bo gra w Realu.
0
Nigdy nie wątpiłem w Zielińskiego
0
Nie mogę się patrzeć na Zielińskiego, ciężko stwierdzić kto jest gorszy on czy Betoniarek.
0
@barcelonaLM Ferdka zasłużenie, gość był większym nieporozumieniem od Fornalika.
4
Już się nie mogę doczekać wielkiego powrotu Guardioli z Truskolasów do kadry, ale to będzie chodziło.
11
Jak zwykle przez te czerwone spodenki prześwituje brąz.
0
Ale jak to nie było niestety
4
Fajny ten hymn Albanii, podoba mi się.
6
Zobaczycie że jeszcze mu to zawieszenie unieważnią.
0
Od emeytury Lahoza brakowało mi tych potrzebnych dyskusji sędzia-trener w środku meczu.