1

Świderski >>> Śledź

3

Dlaczego Orłowski komentuje praktycznie każdy mecz w C+? Nawet Święcicki w Eleven komentuje mniej.

0

Za dużo „r” w tym nazwisku, dlatego Ołowski nie chciał wypowiedzieć.

0

Telefon od Laporty poszedł. Dziękuję Negreira

0

Telefon od Pereza poszedł w przerwie. Edit: jednak nie

0

@Kapitan9 Podobno De Jong ma zrobić "wszystko" żeby nie pójść latem do United.

3

@macio_944 Dopóki real w grze, to o Marciniaka nie musimy się martwić.

3

Fajnie że Bastoni będzie mógł zająć się pożytecznymi rzeczami jak np wymuszanie transferu do Barcelony. Mam tylko nadzieję, że przeżyje spotkanie z Gattuso.

6

Pan sędzia chyba nie za bardzo lubi Lewandowskiego


3

@wojti258
Za Gierka:
MŚ 1974 - 3 miejsce
IO 1976 - złoto
Za Jaruzelskiego
MŚ 1982 - 3 miejsce
Wnioski nasuwają się same.

0

@Nazio_87 Wolałbym kolejne rozczarowanie w grupie niż to.

4

Vincic ewidentnie trzyma plakat Marciniaka nad łóżkiem, mam flashbacki z Mediolanu.

5

Na szczęście real przywyczaił mnie do takich meczów.

0

Słoweniec chyba za dużo Marciniaka się naoglądał.

0

Ciekawe jakie XVII wieczne dobra otrzymał od Szwedów sędzia, może część podłogi z kościoła?

2

@Derean Miał obronić. Dziękuję.

2

- Kamiński + Pietuszewski i idziemy po 7:2. Elanga nadal ma PTSD po Lewym.

1

@Barcanajlepszyteam Mimo wszystko tragicznie prowadził politykę międzynarodową, a inflacja była największa od lat 40 i dopiero Reagan ją zatrzymał. Iran zawsze będzie przykładem nieporadności Cartera.

0

@Barcanajlepszyteam Hoover, Wilson i potencjalnie Carter.

2

@macio_944 Top 5 najgorszych prezydentów USA w historii raczej nie jest, ale jest zdecydowanie najgorszy od czasów Cartera.

10

@robsesh Znacząca różnica jest taka, że Rudiger może łamać rywali, bo gra w Realu.

0

Nigdy nie wątpiłem w Zielińskiego

0

Nie mogę się patrzeć na Zielińskiego, ciężko stwierdzić kto jest gorszy on czy Betoniarek.

0

@barcelonaLM Ferdka zasłużenie, gość był większym nieporozumieniem od Fornalika.

4

Już się nie mogę doczekać wielkiego powrotu Guardioli z Truskolasów do kadry, ale to będzie chodziło.

11

Jak zwykle przez te czerwone spodenki prześwituje brąz.

0

Ale jak to nie było niestety

4

Fajny ten hymn Albanii, podoba mi się.

6

Zobaczycie że jeszcze mu to zawieszenie unieważnią.

0

Od emeytury Lahoza brakowało mi tych potrzebnych dyskusji sędzia-trener w środku meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?