Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@BojanKriKicz Jakoś ciężko mi uwierzyć, że byliby w stanie się przyznać.
0
@sokot Zasługa*
4
No to dla Realu jeszcze tylko wpierdol na Allianz Arenie i Camp Nou i wreszcie Mundial.
0
Ciekawe czy pachoł weźmie winę na siebie, czy na Negreire.
6
@APTAPT Może i mają tyle samo straconych goli co Barca, ale za to strzelili mniej.
3
@blakkudium Ale jak to tak info o Fatim, a największy fan nieoznaczony?
1
Xabi był jaki był, ale jak był to przynajmniej karne dla dyktatora były.
0
@Eto'o9 R10 Maobappe
2
@PaulFCB Czysto teoretycznie nie
28
Przecież Alemany był ogromnym fanem Torresa i to przez niego tu trafił, może wziąłby go też do Atletico?
0
Ile nam płaci United za trzymanie tego sabotażysty z dala od ich klubu?
1
@Mario96w Musimy trzymać się tradycji 2 czerwonych na sezon.
0
@Vegeta88 Ale Araujo nie dostał 2 razy czerwa w 1/4?
6
Czerwone kartki Barcelony w LM w ostatnich 3 sezonach:
23/24: Gavi, Araujo
24/25: Garcia, Cubarsi
25/26: Araujo, Cubarsi
Fajna kolekcja się uzbierała, na kogo stawiacie w następnym roku?
Według mnie będzie to Bastoni i Cubarsi.
2
@Vegeta88 Przecież to było jego drugie czerwo, dostał już jedno rok temu w 1/8.
1
Gdyby Cubarsi miał mózg i był w stanie uczyć się na błędach…
2
@Tuc Czy ludzie już zapomnieli że straciliśmy 7 bramek w 2 meczach LM z nim w obronie?
0
@Andi18 A kiedy przyjdzie czas sprawiedliwości Kamińskiego?
2
Jedyne co daje mi nadzieję, to mecz z Benficą z poprzedniego roku.
0
@Kris_OK A co by tu Inigo zmienił?
0
@Marcelinho99 Tak widzę jak z Martinem w obronie wygrywamy La ligę, ciekawe kto byłby w stanie godnie zastąpić Flicka i grać tak z takim składem.
2
@Pontus Nie ogarniam wieszania psów na Araujo w 2024. Przed tamtym dwumeczem był w dobrej formie. Faul oczywisty, ale niewiele mógł tam zrobić. Pechowa akcja.
1
@Marcelinho99 Ja tam wolę przeważnie przemyśleć co piszę, ale można i tak.
0
Potencjalny półfinał Arsenal - Atletico brzmi jak najciekawszy i najlepszy dwumecz roku.
0
@LyFT Ale co ty gadasz jaki oklep? Psg z nami grało i ledwo wygrali w ostatniej minucie, a Bayern się popisał rok temu w tym samym składzie.
16
Cubarsi już 2 raz czerwień w playoffach LM, gorzej niż Araujo.
0
@maciekofcb Śledzik mimo wszystko strzelił 5x więcej goli w tym sezonie i nawet miał czas, gdzie grał dobrze.
1
@buglikos Po to tu jest?
0
Od śledzia, to ta piłka odbiłaby się nad poprzeczkę.
1
Świderski >>> Śledź