0

Frenkie bardzo słabo patrząc jakie są do niego wymagania.

1

@Jacu327 Zaparkowali busa jedynie.

1

Fatidependencia w ataku. :P

1

Ten Luuk w jedynym swoim atucie i tak jest do dupy.

1

Cel na mecz według Koemana? Oddać celny strzał.

0

Koeman jak zwykle nie wyciąga wniosków, ciekawe jak pójdzie kolejny mecz Luukowi w LM po dwóch dramatycznych, patrząc na skład trzeba wymodlić to 1:0, a nie przecież stracimy gola już na starcie meczu to 2:1.

0

@Derean Król jest jeden, a na Lorda trzeba poczekać.

1

0

@shaun Messi dziś typowo jak CR, karny i patelnia.

1

@AmigoBlancos Bo Mirosław to Pan Piłkarz jest.

2


Nie ma to jak przejechać się w Vice City z radyjkiem.

48


Kowal jak już kopnie to z przytupem.

8

W 2000 i 2006 roku Zidane nie dostał Złotej Piłki, bo dostawał wtedy czerwone kartki. Messi w tym roku też dostał czerwoną kartkę - w Superpucharze Hiszpanii kogoś uderzył. To się liczy - uważa Leboeuf.

- Jeśli "Zizou" nie wygrał w tamtych latach Złotej Piłki, to teraz nie powinniśmy jej dać Messiemu.
Haha ;D dobrzy ci Francuzi.

4

Panie Koeman szacunek, z tak beznadziejną kadrą wygrać z Valencią gromkie brawa! ;)

0

Oby narodziła się nowa piękna współpraca Ansu-Memphis, Ansu złoty chłopak.

0

@amanter Boją się tam czy im cegła na głowę nie spadnie, do tego oglądanie Koemana nie jest zbyt atrakcyjne dla widza.

1


Wszystkie gole Messiego w La Liga, materiał ma prawie 3 godziny. :P

0

A w Reperentacji to nie szczeloł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@arasz1819 CR ma tak samo za podatki jak Messi, tylko jego sprawa nie była tak hucznie komentowana przez media jak Messiego w tamtym czasie.

0

0

@Momals11 Ależ kontrowersyjne stwierdzenie. ;)

0

@AmigoBlancos Bojan Krkić.

2

Ale to jest denerwujące w piłce, Kimpembe wielki chłop obok niego jeszcze dzieciak Gavi lekko naciska, a ten odrazu się kładzie z automatu jak i sędzia z automatu gwiżdże faul, żenujące dla mnie.

5

@cules100pro Mi akurat ta przerwa dobrze robi, oczyszcze psychicznie głowę po tych wyczynach zespołu Koemana.

4

@agaFCB Czekamy na Luchoo.

2

Przypomnę tylko że nasz klub wolał Trincão niż Torresa.

1

@TheNekro94 ''Spójrzcie na ten skład, kim ja mam grać?''.

7

5

Lucho to jest Szef, fajnie jakby wrócił do nas na ławke trenera kiedyś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?