2

Enrique to Tesla Nicola Tesla.

1

Podobno wszyscy w Katalonii chcą Pogbę więc wątpię by zastanawiano się nad byłym zawodnikiem realu, bo przecież za darmo nie przyjdzie.

1

Wcale nie trzeba być elastycznym, wybieramy we wrześniu opcje 1,2 i 3 i jeśli finaliści to użytkownicy 1 i 2 to finał rozgrywamy na 3 i tyle.

3

Jechał bym ale nie ma Oleguera

0

Nie wiem w jakich dziedzinach poza piłką nożną Messi posiada autorytet?, występy w reklamach, niepłacenie podatków. Wykreowany w mediach na dość pożądnego gościa który nie jest pozerem i nie papla na wszystkie tematy. Ale prawda jest taka że po raz KOLEJNY reklamuje dość podejrzane reżimy swoja osobą.Powiedzmy jasno wątpię by messi wpieprzał Lays* i pił peps*, on raczej wydaje dziesiątki tysięcy euro na zdrowe jedzenie i dla jednych będzie to niemoralne dla innych nie.

0

No właśnie dlatego Suarez w Liverpoolu miał pustki na półkach bo nie miał takich kluczowych zawodników obok siebie. Zresztą raz piszesz o niesamowitych zagraniach ale jak ci nie w smak to już ważne tylko wyniki. Niestety bez suareza Barca da sobie radę bez busquetsa nie.

0

Ale to ferguson się do tego przyczynił w znacznym stopniu.

0

Było mówione i pisane wielokrotnie w Hiszpanii jest inaczej.

3

Pisałem to wielokrotnie on to mówi by uświadomić że na Neymara nagonka jest o to że wybrał Barcę, w Realu by nie wyszły takie brudy, poszukaj sobie listu otwartego agenta Neya on go w podobnym tonie napisał.

0

Przykłady Argentyńczyków w Barcy przeczą twojej teorii o zerach na koncie niwelujących chytrość.

6

CR: Musiałem zdobyć wszystkie bramki by zespół był szczęśliwy.

0

Messi i Neymar najlepsi piłkarze na świecie.
Messi sen. Neymar sen. najlepsi kandydaci do kinowej wersji Rodziny Soprano.

0

Tak Pełka dobry, ale Orłowski jak dla mnie to gość rodem z Pudelka bo mało widzi co się na boisku dzieje za to lubi sypnąć plotką albo rozprawia o formacjach.

2

A może właśnie o to chodzi, powiedzieć że gdyby wybrali real to kłopotów by żadnych nie mieli, tak już zagrywał ich agent.

0

Z tym bezgranicznym zaufaniem flo to bym nie przesadzał, kilka słabych meczy i wybór między nim a zizu będzie prosty.

0

Jak dla mnie najwyższy czas pożegnać się z łyżwą i to nie tylko z powodu problemamówi z desingiem i technologią ale też mało płacą. Zauważcie że przedtem łyżwa była jedynym symbolem na czystej koszulce obok herbu, ponoć wtedy były jakieś bonusy, teraz za to ich oferta jest bardzo skromna, wolę zmienić ich w pierwszej kolejności niż zmieniać nazwę stadionu.

2

Z tym zawsze zawodził to się zgodzić nie mogę na tyle meczy co rozegrał to niektórzy lepsi od niego potrzebowali na aklimatyzacje.

0

Czy wspaniały?. Jeśli mają normalne\koleżeńskie relacje to reakcja Mascherano jest normalna, inna sprawa jeśli się nie lubią ale tego nie wiem. Nie popadajmy w skrajności to takie reakcje powinny być normalnością nie popisy brutali i idiotów boiskowych.1 mecz wygrany, wygramy wszystko, mecz przegrany albo wygrany ale w słabym stylu kryzys, takie mamy niestety czasy.

0

Ja zawsze mam problemy z tym Espanyolem nie wiem czy to Real C czy D, bo w hierarchii mamy jeszcze Getafe.

Gdyby istniała złota gała za lanie drużyn 15-20 to CR miałby takich już z 8.
W Madrycie w dobrym tonie jest teraz krytykowanie beniteza, zaczął Zizu czyli nietypowo.
Nic do Nevilla nie mam, ale to idealny przykład że co innego komentować przed ekranem, a zmienić oblicze zespołu w realu.

0

Nic nie mam do jego umiejętności piłkarskich, ale ciągłe kontuzje uniemożliwiają mu złapanie jakiegokolwiek rytmu nawet treningowego, to był zły transfer i dobrze że Zubi za niego zapłacił.

3

Jak dla mnie jedynym problemem było to że trzeba by się do dymisji podać.

0

Szkoda że nie umie nawet przyznać się do tego że faul był.

1

Taki styl gry, każde wejście na granicy faulu, raz się uda innym razem już nie , wczoraj się nie udało.Mnie osobiście taki styl gry nie za bardzo podchodzi ale simeone kazał próbować grać więcej piłką i słabo to wychodziło.

2

Ale to jest codzienna praca na treningach, coś takiego niezwykle trudno przenieść na reprezentacje.

1

Wygląda na to że sprawa sprzedaży nazwy Nou Camp jest przesadzona, socio będą wybierać MNS czy wstawka KATAR. Cóż Nowy KATAR brzmi nieźle po polsku.

2

Nie słyszałem żeby poczta sprzedawała kasjerkę do banku czy odwrotnie, nie przekładaj footballu na prawo pracy bo uefa i fifa i reszta klubów działają właśnie wbrew prawu pracy.

2

A prywatnie Niemca znasz że tak jego charakter zgłębiłeś. No nie wiem ilu bramkarzy przechodząc do Barcy z wiadomością że będą nr 1 a później grając 40 % w sezonie będzie się cieszyć, z pewnością masip innych klasowych jakoś nie zaryzykuję podać. Z całą pewnością jest jedyny w swoim rodzaju bo inaczej by do Barcy nie trafił. Przed erą Messiego to o Argentyńczykach też mógłbyś napisać że średnio się do barcy nadają.

0

Nie do końca bo gdyby decydowała tylko kasa to Ney jak i kilku przed nim nie grało by w Barcy.

0

Apacz średnio by do Barcelońskiej atmosfery pasował. Co do planu tylko nolito to w końcu dla dyrektorów Zubi jest prawdziwym wzorem on też kupował tylko Marqintosa a potem musiał cudować.

10

18 mln to cena przystępna dla większości drużyn z PL i trochę to dziwne że on jeszcze w tej Celcie jest, Anglicy kupują wszystko co prosto kopie piłkę i nie patrzą na cenę, więc tym bardziej ciekawe dlaczego jeszcze Nolito jest w PD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?