0

Jak się znalazło dojną krowę to nie tak łatwo się od cycka oderwać(wymiona).

0

Hej jeśli twój dekoder ma taką możliwość to wybierz wyszukiwanie(MENU->INSTALACJA->RĘCZNE WYSZ. KANAŁÓW) i w częstotliwości wpisz 11054 następnie wyszukujesz i zapisujesz. Potem już tylko jazda po kanałach i szukanie u mnie dostał 1113.

0

Osobiście dla mnie złota gała to cyrk od czasu gdy dostał ją canavaro.

0

Jak to ciężko jest przestać być sławnym i ważnym.

0

No szkoda chłopaka ale jak tatuś będzie mu w brzuchu wiercił dzień w dzień że kasa przez pale ucieka to przecież nie będzie grał dobrze, do tego nagonka z urzędów madryckich i już niebawem (jeśli nie zmienili prawa nie będzie mógł płacić niższych podatków). No i te gigantyczne pieniądze na pensję skubnie jeszcze za podpis naprawdę ciężko się tatusiowi dziwić. Wszystko zależy od chłopaka ale raczej ciężko uwierzyć że coś oprócz kasy miało by go do Paryża przyciągać.

0

Cóż jak widzę reklamy że Milik jest legendą to balonik napompowany na maksa. Napisał bym że będzie mecz otwarcia o wszystko i o honor ale jak już napisano wychodzi kilka drużyn z 3 miejsca więc może przepiórkom się uda.

0

Panowie ja uważam że oddanie za darmo też nie będzie złą opcją, brak pensji a ekipa medyczna zajmie się innymi.

1

Raczej będzie znowu karmienie do 25 sierpnia o Marqintosie a później kupią jakiegoś WSZECHSTRONNEGO emeryta.

36

Cóż wszyscy znali jego historię z wyjątkiem jak się okazało Zubiego który kupił go do tego z urazem bez konsultacji medycznych, czym pokazał cały swój kunszt. Podziękować za testowanie bazy medycznej i pożegnać się jak najszybciej.

0

Słusznie Barcelona na gwałt potrzebuje pomocników proponuję jeszcze Pogbę Alcantarę i Verattiego a najlepiej wszystkich 4 na raz.

0

Cóż nie zgodzę się że nie ma po co, tym bardziej że coraz więcej firm inwestuje w turystykę kosmiczną, milionerom szybko znudzi się orbita ziemi a księżyc to idealny cel.

1

Jak widzę ławkowicza marqintosa to mnie mdli, ile to już okienek transferowych ten niezwykle ambitny na trof...tfu petrodolary chłopak wywiera presję na szejkach by dali mu odej.. tfu podwyżkę. Znów Barca kupi jakiegoś wszechstronnego zawodnika nie nadającego się do niczego.

18

Ibra wszędzie koszulki całuje nawet na zakupach.

25

Dziennikarze są jak dzieci to ich święto!!!.

1

Problem w tym że w USA wiele osób wierzy że Elvis żyje, druga sprawa to takie samo stanowisko ma wiele osób odnośnie lądowania na księżycu od którego minęło 50 lat a komputery które tym sterowały miały mniej mocy obliczeniowej niż mój radio-budzik. Pytanie więc dlaczego nikt nie lata na księżyc.

0

Nie ma kontaktu siłowego powiadasz, powiedz to Maradonie tylko nie w Argentynie bo cie zastrzeli i nawet ciała nie odeślą.

0

Oczywiście zawsze znajdą się obrońcy rodaków a ich gniew jest straszny. Dla mnie sprawa jest jasna Krycha to gorsza wersja Masche, który to grywa w obronie bo pomoc go przerasta, krychowiak to już w ogóle do obrony w Barcy się nie nadaje więc po co nam on, żeby był 2? Polakiem w Barcy i na to ma pójść 40 milionów.

0

Jako kibicówi Barcy to ten uraz jest jak dar niebios, nie będzie grał po 90 minut w nic nie znaczących sparingach a i może CA go ominie.

0

Wszystko zależy czy mamy być drugim Milanem i ładnie wszystkim pozwolić grać póki mogą, ja kiedyś myślałem że można ale nie ma Puyola ni Xaviego więc czemu miałbym przeżywać Alvesa i mascherano.

2

Cóż Sevilla dostała prezent a nawet dwa i już wiedziała że ten mecz musi wygrać, Dziwnie odbieram te tytuły gazet i bzdety o wielkości, bo gdyby były czerwone kartki i karne to Sevilla by tego nie wygrała pewnie byłby pogrom.

0

Przykład Arsenalu każe wątpić w sens długoterminowych umów.

0

Jedna uwaga to Maria mu obiecała podwyżkę nie piłkarz stał przed jego biurem co więcej Maria publicznie ogłosił to więc mnie wcale nie dziwi reakcja piłkarza o ile te plotki są prawdziwe.

2

10 z atleti>11 z Barcy> niż 10 z realu to równanie na dzisiejsze lekcje matematyki w Madrycie.

0

Skoro Sevilla sama o niego prosi to można by się pokusić o jakąś klauzulę rozegranych minut.

7

Arbeloa powinien mieć przynajmniej jedną złotą gałę za ten złoty język.

0

Większość zawodników reprezentacji Brazylii zamiast myśleć o piłce rozmyśla jak tu "wyżywić" rodzinę cokolwiek to znaczy.

2

O co o kości ktoś będzie na nie polował a zadaniem zawodników Barcy będzie unikanie rzeźników.

0

Chyba Vermie do pomocy w testowaniu sprzętu medycznego.

0

CR wiedział że Ney będzie 3 ale nikomu nie powiedział tylko pomógł Brazylijczykowi, nie wiadomo tylko czy pomógł by gdyby Ney był wyżej.

0

Cóż jeśli Barca zgarnie tryplet to w lidze mogą do końca sezonu remisować ze wszystkimi, jeśli takie mają plany z LE odnośnie nie przemęczania się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?