Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale seniora czy juniora? Bo w seniora jestem w stanie uwierzyć.
46
Ostatnio jak oglądam mecze to często zastanawiam się czemu marnujemy potencjał Dembele przyklejonego do Suareza by udostępnić korytarz Albie, zamiast Francuza wysłać na prawe skrzydło a Messiego ustawić jako fałszywego LS oczywiście tylko na papierze bo Argentyńczyk i tak biega tam gdzie chce, było by miejsce dla Alby, Dembele grałby szerzej co powinno na niego wpłynąć zbawiennie.
1
Ja bym nie myślał o Wague tylko o tym żeby grał wszystko teraz Semedo, bo to był kupiony i ma pokazać czy będzie PO na lata czy trzeba myśleć o kimś innym.
1
1_Gerard Piqué 1.620 minut
2_Marc-André ter Stegen 1.620 minut
3_Luis Suárez 1.550 minut
4_Jordi Alba 1.550 minut
Tyle że Pique nie gra w reprezentacji, tak jak Mats, Alba też na początku sezonu pomijany więc zostaje ten który ma właśnie kontuzję czyli Suarez. Do tego Luis 4.447 minut drugi wynik w zeszłym sezonie i Mundial.
10
I ten realizm przekłada się na to że zawodnicy klubu związanego z PESem mają zaniżone statystyki a ci z okładek zawyżone?
0
Do ostatniego Polaka? Ja byłem w wojsku i to nie w zwykłym i za Ukrainę umierać nie zamierzam jak w takim razie Polska mnie do tego zmusi?
0
III Wojna światowa a kto będzie umierał za Ukrainę?
0
Jakiś czas temu czytałem wyśmienitą serię artykułów w Angorze poświęconym właśnie temu zjawisku: Poświecenia, ucieczki przed wojną i gloryfikacji tych którzy się poświęcili, czy dlaczego gloryfikuje się takich ludzi.
Podsumowując to jednym zdaniem, najmądrzej pakować najbliższych i uciekać.
10
Przecież to bzdura nie tak dawno ktoś podawał że przy sprzedaży trzeba by zapłacić wszystkie zmienne czyli de facto dołożyć kolejne 30 mln do tego transferu. Taki ruch wiązał by się ze stratą jakiś 70 mln czyli tyle ile kosztuje jeden z złotych dzieci Ajaxu.
Co do wymiany z dopłatą już budżet jest napięty a tu trzeba jeszcze znaleźć kolejne 15 mln na pensję dla Neymara, plus oczywiście wszelkie premie dla rodziny Brazylijczyka pewnie gdzieś ok 100 ml, oczywiście jeśli szejk go puści w co nie wierzę.
21
Messi 25!!! strat chyba warto to odnotować, Alba i Suarez po 13 co też im chluby nie przynosi.
To chyba najgorszy mecz Argentyńczyka od dawna jaki widziałem pod względem słuszności podejmowania decyzji. I nie mówię tu o jakiś taktycznych zagwostkach czy ocenianiu geniusza, ale zwykłych akcjach gdzie można było podać i zrobić zagrożenie a Argentyńczyk wchodził w drybling.
1
Mówią oficjalnie że Mats też ma problemy a i tak gra.
1
A ja absolutnie się z tym nie zgadzam, na wynik meczu wpływają szczegóły, wystarczy jeden roztrzęsiony\wystraszony całym zajściem zawodnik i po meczu, a tych chcesz żeby zawodnicy którzy wylądowali w szpitalu wychodzili na murawę pokazać jaja, jaja sobie robisz.
1
A ja słyszałem że lekarzem Ramosa.
0
Akurat jestem przy ponownym oglądaniu tego sezonu SP+2 mecze LL i w tych meczach Francuz wracał do obrony, i w jednej sytuacji uratował drużynę przed stratą bramki.
2
Oby więcej takich "kibiców" jak ty.
0
Tebas jeszcze spuchnie.
0
Wszystko się zgadza, problem jest dla chłopaka jeden Alba obecnie dla mnie najlepszy hiszpański piłkarz. Dlatego trzeba się cieszyć że chłopak gra i za rok dwa będzie mógł próbować powalczyć z Albą.
2
Skąd takie informacje? Z tego co sprawdzałem to Dembele tylko raz miał najwięcej strat w zespole.
0
Polecam felieton z Angory z przed tygodnia i dwóch w obydwóch oskarża służby o przejęcie władzy w Polsce a co za tym idzie płynne przechodzenie władzy od komunistów po teraźniejsze POPIS.
On oczywiście jako mężny i sprawiedliwy do koryta nie został dopuszczony co więcej owe służby niszczą jego ciężką pracę bo gdyby nie one to hoho byłby prezydentem z większością w sejmie.
Dla mnie on nie jest sympatyczny no chyba że lubisz pośmiać się z tego co opowiada, gość ma dość radykalne spojrzenie na świat i często atakuje ludzi wyzywanie ich od idiotów czy kobiet od głupszych od mężczyzn nie nazwał bym byciem sympatycznym.
No i jest jeszcze kwestia finansowa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ja bym tego nie nazwał sukcesem. Mam możliwość czytać jego felietony od wielu lat i napiszę krótko gość pisze bzdury, 99% jego opowieści to bzdury. Co do sukcesów to ich brak jest w pewnym sensie celowy, dwukrotnie chłop miał w wyborach ponad 16% w sondażach i w najważniejszym momencie wali głupotę która utrąca mu nawet ten jego śmieszny elektorat którym są młodzi gniewni, ale nawet dla nich te akcje są za mocne.
Po prostu janusz lubi grać męczennika skrzywdzonego przez system.. czytaj służby niby taki antyssytemowy ale jednak doskonale się w nim czujący i wyłapujący profity. Więc nie ma się co dziwić że jest sobą on musi iść w zaparte by nie zniknąć z mapy.
Uwielbiam za to jego bajania o monarchii i jeśli go spotkam to zapytam czy to on ma być naszym nowym królem.
0
To jak jutro Ramos czy Dembele na okładkach?
1
No brawo tymi zabawami w puchar Davisa mnie trochę zmylił, Pique na prawdę żyje piłką 24/7 wątpiłem ale się kajam.
1
Przecież pozwolenie na takie gierki i późniejsze opuszczenie klubu to byłby koniec tego tytanica z Paryża.
Jeśli jest klub który może sobie pozwolić na utemperowanie gracza który zarabia ponad 20 mln wysłaniem go na ławkę to jest to PSG. Do tego nie zapominajmy kto jest twarzą mundialu, podejrzewam że każdy kto zobaczył by na własne oczy te 2 umowy które podpisał neymar głośno by się zaśmiał nad tymi "rewelacjami" złota klatka.
0
No tak widziałem podobną (może tą) dyskusję. Jak dla mnie najważniejsze tu statystki to te w których wygrywa nasz grajek.
Podania różnica znaczna do tego praktycznie żadnej w celności podań.
Kluczowe podania na mecz spora różnica na korzyść Malcoma.
Nie oglądam LF więc nie będę się wypowiadał ale sporo też zależy od tego pod kogo ustawiony jest zespół.
0
Serio Vidal i zaangażowanie poza boiskiem, jakby Dembele robił takie akcje jak Vidal to chyba Hiszpanom pozostał by tylko stos, mają w tym doświadczenie.
0
Tak mówił ojciec, Ney mówił że ojciec go namawiał do transferu i cyk kółeczko.
1
Komentarz usunięty
0
Nie w stu procentach, ale jest w nim sporo prawdy co od wielu lat obserwuję u członków mojej rodziny.
23
"Roma jeszcze spuchnie" LR
A na poważnie
"Religia stanowi obrazę dla ludzkiej godności. Gdyby jej nie było, mielibyśmy dobrych łudzi robiących dobre rzeczy i złych ludzi czyniących zło. Tylko religia może sprawić, że dobrzy ludzie robią złe rzeczy."
Steven Weinberg