12

Pomijając już to co napisano wyżej, jak dla mnie to dobre podejście.

1.Takie zmienne zamiast części pewnej sumy, to plus jeśli zawodnik się nie sprawdza to siedzi na ławie i czeka na transfer a klub cieszy się że uciął koszty złego zakupu
2.Zawodnik jest ciężki do kupienia zachęcasz sprzedającego takimi zmiennymi, jeśli gra to nawet te 5 mln nie można traktować jako wyrzuconych w błoto bo zawodnik na siebie "zarabia"

0

Jak by na to nie patrzeć ta decyzja może okazać się kluczowa da całego sezonu, wystarczył jeden mecz Sama by od razu dostrzec kto jest tym obrońcą który ma większy wpływ na grę obronną drużyny, nawet jeśli jego postawa na boisku nie powalała to i tak cała formacja wyglądała dużo solidniej.

1

Pomijam że statystyki nie grają, Francuz grał w dużo trudniejszej i dużo bardziej wyrównanej lidze gdzie Lewandowski, który gra w hegemonie i gdy Bayern nie wygrywa mistrza to wszyscy wszem i wobec ogłaszają że to nie mistrz wygrał ligę tylko FCB ją przegrał.
Następnie reprezentacje tu również nie ma co porównywać chyba że rozłożysz wszystko na czynniki pierwsze bo jednak inaczej strzela się w towarzyskich meczach inaczej w eliminacjach(sławetny nieistniejący tytuł króla strzelców eliminacji) a inaczej na samych imprezach czego koronnym przykładem jest właśnie Robert nie strzelam Lewandowski. Do tego trzeba również dodać że Francja z Henrym zazwyczaj dochodziła wysoko w takich turniejach więc tu Francuz mierzył się z najlepszymi z najlepszych więc podsumowując średnia goli strzelonych w reprezentacji to tylko pusta statystyka.

0

No to wszystko brzmi absurdalnie ale coś w tym jest,jak się patrzy na to jak czasami gra drużyna i jakie decyzje podejmują zawodnicy, myślę że idealnym przykładem była "współpraca" Digne z Neymarem

7

Mbappe? Nie wiem skąd w ludziach przekonanie że on pasuje do Barcelony, która w mniejszym stopniu ale wciąż walczy z autobusami, a on w takiej grze traci większość swoich atutów.

0

Czytałem to już dawno temu nie są to jakieś rewelacje.

49

A ktoś już zdążył napisać że EV to geniusz że taki stały fragment obmyślił.

0

Wyrównana jak w ostatnich latach rekordy w strzelonych bramkach i zdobytych punktach padają jak muchy?
Co pokazał ten mundial? To że można autobusem zajść wysoko, kogoś to dziwi? Kto go wygrał? Kto grał w finale? Kto grał ćwierćfinale? Ja tam widzę same potęgi piłkarskie i gospodarza. Pokory szukaj gdzie indziej.

0

Gdy Valverde pływa statkiem to śpi między szalupami nr. 10 i 11.

0

No tak, ja na przykład mało się tym interesuję, ale znam człowieka który wie o tym więcej niż wielu piłkarzy, należy też pamiętać że oni dostają wytyczne a to nie to samo co ustalanie taktyki czy czytanie gry. Wielokrotnie można się o tym przekonać słuchając tego co mówią byli piłkarze w studiu czy ci próbujący sił jako komentatorzy, naprawdę niewielu ma coś do zaoferowania oprócz banałów.

18

Najlepsze: wygrana i fura szczęścia która też jest potrzebna w sporcie.
Najgorsze: Po raz kolejny brak pomysły i bazowanie na indywidualnościach , minimalizm, festiwal błędów indywidualnych, Denis na murawie.

1

Chłopy niech zaczną myśleć o piłce 24 godziny na dobę bo takiego festiwalu błędów indywidualnych to dawno nie widziałem. Dobrze że dopiero przełom listopada-grudnia i jest sporo czasu by to wszystko poprawić.

1

Nie nie jesteś, kibicem się jest a nie bywa, po drugie jak można być zagorzałym kibicem i oglądać inny mecz?

0

Też bym się chciał tak potykać i zapewnić Barcy Ile punktów? Mam nadzieję że wiesz.

0

Odnosiłem się już do tego, dodam tylko że wielu piłkarzy udowodniło że niewiele wie o taktyce.

1

Pierwsze miejsce gwarantuje również rewanż u siebie a jest to duży atut.

0

Ja zauważyłem że wielu ludzi nie ma problemów z pieniędzmi na transfer za to całkowicie pomija kwestię wynagrodzenia Brazylijczyka, nawet zakładając że PSG puści Neya i przyjmie Dembele to trzeba jeszcze znaleźć w budżecie co najmniej dodatkowych 15 mln pensji dla Brazylijczyka.Z tego co trąbią media budżet ledwo zipie zbliżamy się do wskaźników które są uznawane za niebezpieczne.

Ja również skłaniał bym się za opcją holenderską tyle że nie jestem przekonany czy zawodnicy o takim potencjale po przyspawaniu do ławki osiągną taki poziom jaki po nich się oczekuje. Bez dużego wietrzenia szatni się nie obejdzie.

0

Ten podły Real wbija Tebasowi sztylet w plecy, co za chichot losu.

3

Mam jedynie kilku pretendentów ale zwycięzca może być tylko jeden:

ViscaBarca123 bo dzieli się wiedzą, podaje informacje i jest duża pewność że są to informacje pewne do tego pisze w sposób dość wyważony dlatego uważam że daje dużo więcej niż pan kopiuj do tego gdy ten zabiera głos czar momentalnie pryska.

0

Najlepsza para ŚO według mnie Puyol-Marquez obydwaj prawonożni, Puyol-Pique obydwaj prawonożni, to prawdopodobnie spisek.

0

Argentyna? Albo Pro bono albo Messi musiał by go opłacać.

1

Zaczyna się tłoczno robić przy tym stole, Messi i Ronaldo powinni poszukać innej jadłodajni.

0

Jeśli kupujesz z normalnej zakładki "laptopy"(morele) z głównej strony to nówki ale są też powystawowe czy zwroty ale to już wybierasz odpowiednie zakładki
Przykłady:
https://www.morele.net/outlet/
https://www.morele.net/plyta-glowna-asus-x99-s-x99-quadddr4-2133-sata3-usb3-0-raid-sli-crossfire-gblan-atx-90mb0kh0-m0eay0-667860/?component=outlet
tu laptop jak widzisz jest info co i jak
https://www.morele.net/laptop-hp-250-g4-m9s82ea-765064/?component=outlet

0

Pomyśleć że jeszcze kilka lat temu wielu ludzi związanych z PL mówiło że Mou i MU są sobie przeznaczeni normalnie MoU MoU

2

Jak dla mnie to generalizacja, to tak jakby każdego "kibica" traktować jako gościa który jedyne co robi to w weekend siada przed tv i przy piwku ogląda mecz i na tym kończy się jego myślenie o piłce. Ja oglądam mecze ponad 20 lat i za żadnego eksperta się nie uważam. Własciewie to z roku na rok oglądam coraz mniej meczy innych drużyn poza FCB.

Ale znam pewnego pana ponad 70 lat kibic Wisły który żyje tym jak to mówi pique 24 godziny taka zdrowa szajba, meczy widział tysiące tak jak piłkarzy, trenerów. Obserwował też zmiany jakie w zachodziły w futbolu i żywo się tym interesuje, na przykład właśnie taktyką.
Dlatego jak myślę o gościu który tylko biega tam gdzie mu naszkicują strzałki jak mówi o takich ludziach to stanowczo się z tym nie zgadzam.
No i napiszmy też uczciwie że nawet najlepszy trener popełnia błędy lub nie wyciąga wniosków nie wszystko najlepiej widać od środka, czasami to co najważniejsze dostrzeżesz tylko jak spojrzysz z boku co udowodnił LE po przyjściu do Barcelony.

1

No tak bo Neymar to drugi Iniesta wzór cnót. Z Dembele może i nie jest nudno, ale Neymarów jest dwóch i jeden gorszy od drugiego.

8

Zapłacę za niego, chłop 24 godziny na dobę myśli o piłce i pewnie zapomniał że nie może już prowadzić.

0

Pewne? Pewne jest to że dużo się o tym pisze aż tyle i tylko tyle.

Znów bajko-logia skąd info że PSG chce Dembele w rozliczeniu? źródło tych 100mln? czemu nie 150?

Akurat MC i PSG trudno nazwać biznesem, nawet jeśli chcesz to powiązać z dostępem do rynku to wystarczy kupić klub i zainwestować określone pieniądze, PSG wygląda raczej na studnię bez dna i tylko zachcianką miliarderów można wytłumaczyć te wielkie nakłady.

Następnie skąd przekonanie że Ney jest wstanie wymusić transfer uważasz że w umowie PSG zostawiło mu furtkę do ucieczki przed mundialem którego jest twarzą?

0

1194 x 720 BluRay

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?