Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
LM
Mbappe min 521 3 gole 4 asysty
Dembele min 320 2 gole 1 asysta
z tym że Mbappe ponad 60% swojego kosmicznego wyniku wycisnął na Crveni Zvezda a to raczej tuz piłkarski nie jest.
Nie wiem co w nim takiego kosmicznego.
1
Doświadczenie w LM jest bardzo ważne i w zeszłym sezonie sporo go nałapali. Nie śmieję się też z wyborów bo ja też chciałbym Live mimo że uchodzi na papierze za jedną z silniejszych drużyn, a do wyboru są sporo słabsze.
0
Rzeczywiście popełniłem błąd, bo nie zauważyłem że nie może grać w tym roku tylko w pierwszej drużynie Barcelony.
2
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_a7xaAG56ud8iQgyDSppwQqTyrKwt8OhI.jpg
2
Z racji tego że nie doczekałem się nigdy meczy z BVB Klopa to mogło by byc Live , ewentualnie Special five może przyjechać na stare śmieci.
2
Nie większość wiedziałem tyle że fanem PL nie jestem a akurat Robben trochę w piłkę gra więc musiałem sprawdzić cz już opuścił Holandię, podobna sytuacja z Hazardem nie byłem pewien czy to już liga Angielska czy jeszcze Francuska.
4
No to w takim razie nie wolno CR do Messiego równać.
1
Szkoda że nie podałeś w jakim klubie a co ważniejsze ligi, o ile niektóre nazwiska są oczywiste to pewnych panów musiałem sobie sprawdzić np Robbena, czy Hazarda, i w przypadku Belga trzeba dodać że jednak we Francji miał łatwiej niż Messi czy Ronaldo odpowiednio w Hiszpanii czy Anglii.
4
Do tej nie ma startu:
https://scontent-a-vie.cdninstagram.com/vp/198d7755683d7d51a7750329e17ca372/5C7A0A8B/t51.2885-15/e35/43060692_147197212908583_323128306639824107_n.jpg?se=7&ig_cache_key=MTkxMTI0NTk2MTIzMTE0OTk3Mw%3D%3D.2
0
Nawiązanie do pokemona może i słuszne ale raczej indywidualnie nie trafiłeś to raczej ten pokemon https://cdn.bulbagarden.net/upload/thumb/e/ec/122Mr._Mime.png/250px-122Mr._Mime.png
1
Szczerze i bez złośliwości za to w trosce o twoje zdrowie psychiczne, jeśli nie spełniasz tych dwóch kryteriów to daj sobie spokój:
1.Jesteś wysokiej klasą specjalistą, i tu wachlarz jest szeroki obejmuje też lekarzy prawników, inżynierów czy informatyków.
2. Masz kogoś znajomego kto zapewni ci stabilność pracy, tzw "plecaka"
To było do pracowników cywilnych czy hybrydowych.
Jeśli nie masz nikogo i chcesz zaczynać od szeregowego i nie byłeś poborowym, odradzam.
6
Wygląda to na casting na żony nr 3.4.5 i 6.
1
Wygrałem trzy nowe spóźnienia.
28
Dembele znów to zrobił :) tym razem spóźnił się tu
http://s5.ifotos.pl/img/Oceny-za-_qwxnwrx.png
0
Czy KAS Eupen to Barcelona B(BB)? Bo chyba złemu klubowi tyle lat kibicuję
0
To jest ta panna co ściemnia na potęgę?
0
W jakim klubie? Jeśli w BB to źle korzysz.
0
Znajdź mi taki post bo słabo w to wierzę.
0
A zagrał choć minutę w Barcy B. No właśnie.
3
Inny mecz chyba oglądamy, Dembele jedyny który coś kreuje w ataku, Cou 40 minut niewidzialny. Zobaczmy jak się podsumuje te straty możesz być niemile zaskoczony.
0
Już organizujemy strajk niebiesko-czerwonych kamizelek.
0
Vidal tak średnio nadaje się na DP, w całej karierze zagrał 31 spotkań na DP.
3
Dlaczego Messi a nie Suarez?
1
Może spróbuj Allegro kilka lat temu ich reklama to był hit.
0
Nie znam żadnego piłkarza elektronika z Tajwanu. To rywalizacja między piłkarzami i należy docenić to że RC wiele poświęcił by odnieść sukces.
Znów się głupio czepiasz siostry mają być dobre dla niego czy dla innych?
0
To obejrzyj sobie Układ zamknięty tam też nie można go "lubić".
0
Porównałem sobie tych dwóch zawodników w Squawce i jeśli lubimy statystyki to w niech wyraźnie widać że Semedo jest lepszy w obronie, Roberto za to dużo lepiej odnajduje się grze, lepiej ją czyta i daje dużo więcej w rozegraniu, co ostatnio jest na wagę złota gdy pomoc notuje zero kluczowych podań.
Do tych wybitnych meczów zgadzam się ma ich trochę i na jego szczęście to są bardzo ważne zapadające w pamięć spotkania, które trochę osładzają to że ogólnie Roberto wirtuozem PO nie jest. Pobieżnie rzecz przyjmując Roberto dla drużyny jest lepszym PO. Semedo ma nad nim jednak wielką przewagę w szybkości co przy Rakiticu Busguetsie i Pique daje naprawdę dużo, bo nawet jeśli świetnie czytasz grę i umiesz się ustawić to i tak bazujący na szybkości skrzydłowy może ci odjechać.
0
Zacznijmy od pewnej brutalnej prawdy o kibicach hipokrytach, znakomita większość tu tych co najgłośniej się wychowanków domaga, gdyby taki dzieciak zawalił mecz pierwsi byli by do lżenia.
Miałem zaszczyt obserwować każdego z ww wychowanków co również wiąże się z tym ze pamiętam kadrę drużyny do jakiej wchodzili i z czysty sumieniem mogę powiedzieć że wyłączając Busquetsa to ci zawodnicy wchodzili do drużyn o wiele słabszych indywidualnie, niż teraźniejsza. Busquetsa Pep promował jako jego trener wbrew opiniom wielu ludzi którzy uchodzą za znawców.
Następnie kolejnym poważnym problemem są legendy w kadrze a jest ich bez liku łatwiej wskazać pozycję gdzie nie ma legendy klubu niż tą gdzie jest.
Odsuwanie takich zawodników jest dość kłopotliwe w pierwszym sezonie takie działanie było wręcz dla EV niemożliwe. Ponadto EV widać wyraźnie ze wychodzi z założenia że gdy zawodnik jest bez formy to gra puki tej formy nie odzyska przynajmniej jeśli chodzi o zawodników z tzw once de gala.
Kolejnym problemem z zeszłorocznej kampanii była zbyt szeroka kadra, ciężko dać minuty dzieciakom gdy na trybunach masz "kochającego" Barcę i mającego liczne grono popleczników Denisa, cze Portugalczyka za 40 mln, wystawienie młokosa na pewno im się nie spodoba, zrobią zamęt? Może tak może nie, jak nie to zrobią ich agenci, lub działacze którzy podpisali się pod 40 mln transferem. Choć trzeba też uczciwie przyznać że zeszłoroczna kampania z rekordową przewagą dawała szansę EV na minuty dla wychowanków.
Rozliczajmy EV z tej kampanii, jak na razie nie ma tragedii z wyjątkiem o którym zaraz wspomnę. Kadra się przewietrzyła choć i tak trzeba pilnie ją przesiać, ale doszedł Vidal który oficjalnie domagał się minut co odgapił ostatnio Denis.
EV oszczędnie daje szansę Arthuro ale za to Arthur dostał dużo minut co cieszy.
Rafa doznał kontuzji więc mamy Alenię zobaczymy ile da mu EV.Na pewno niesmakiem był Verma na LO.
No i na koniec niemiły wyjątek jakim były minuty dla Denisa który wszystko wskazywało że już w styczniu wyfrunie, i był to dla mnie rozczarowanie bo nie wierzę by po takim "posiedzeniu" był wstanie zwiększyć swoją wartość, a nadzieji nie ma po co mu dawać. Drugi to Munir również dziwna decyzja po co dawać minuty komuś kto chce jakby się wydawało odejść(nie chce przedłużyć umowy) co gorsza za darmo, jeśli dostał minuty by go do pozostania przekonać i to się powiedzie to może i było watro, gorzej jak w czerwcu dowiemy się że MUnir odchodzi.
0
Ja mam lepsze Austria nic nie wie o II wojnie światowej i nazistach.
0
Zgadzam się z kandydatami na sprzedaż mimo mojej wielkiej sympatii dla Rafy.
Również uważam że ścieżka do dostania nawet kilku minut jest obecnie w Barcelonie za długa, i kończy się na tym że te 300\400 minut które sporo dały by Alenni i dużo Pluigowi wędrują do Denisa który nie wiadomo jakie ma plany czy szanse dostaje Munir który prawdopodobnie odejdzie i to za darmo.
Co do Roberto to on do pomocy nie wróci bo na regularną! tam grę jest zwyczajnie za słaby, więc tak egzystuje jako PO którym nie jest, ale ma to szczęście że w wielkich meczach potrafi błysnąć więc wiele mu się wybacza.