Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@qubson12345 chodzi o 6 baniek z tego co widziałem. Do zaakceptowania.
2
Akcja z Rudigerem to nic innego jak pokazanie Araujo miejsca w szeregu i że nie jest nietykalny. Uwielbiam chłopa, ale nie ma możliwości, żeby zarabiał więcej niż 5 baniek, które mu proponują.
Albo schodzi ze swoich oczekiwań albo droga wolna.
0
@AlwaysBlaugrana i dobrze, albo 5 baniek albo niech odejdzie. Koniec z lukratywnymi kontraktami.
0
@Zoker już nawet Busquets sugeruje, że De Jong nie pasuje na pozycję pivota, skoro nawet jego zdaniem "Nico mógłby pasować na tej pozycji trochę bardziej niż Frenkie". De Jong to pomocnik z ciągiem na bramkę, on nie może tam grać.
7
Tak było.
0
@tristan87 gość jest niemożliwy xD Mega pozytywny ziomek.
1
@ObiektywnyKibic121 przed nami daleka droga, ale skoro trener miał 2 miesiące na przygotowanie kadry pod mecze o awans i udało mu się wygrać, to należy chwalić mimo wszystko. Zwłaszcza, że wyciągnął wnioski w przerwie i druga połowa była o wiele lepsza.
Znając Michniewicza i jego detaliczne podejście do każdego szczegółu, jestem pozytywnie nastawiony co do mundialu.
7
Bardzo dobry mecz Lewandowskiego w drugiej połowie. Pierwsza to był dramat, ale druga to już klasa, jak na kapitana przystało.
https://x.com/LewaXtra/status/1508907454175850504
15
Czesio Top.
2
@takisobiektos aha xD
1
Krycha wraca do formy
3
Ale to wyjął, skubany.
3
Dobra, zwracam honor, Panie Zieliński.
3
Zieliński jest nadal na boisku. Totalnie bezużyteczny piłkarz.
3
Szczęsny jaka forma.
7
Nie wiem czy jest taki drugi piłkarz, który wywołuje taki spokój jak podchodzi do karnego. Wiedziałem, że trafi. To było widać.
3
On się po prostu nie myli. Karne opanowane do perfekcji.
0
Dawaj Lewandisney. To Twoja działka.
0
Zieliński to jest katastrofa. Jak zawsze w kadrze.
1
Pojedynek ślepego z głuchym.
2
Góralski to niesamowity dzban. On tylko poluje na kości.
0
O dziwo nieźle to wygląda. Nie spodziewałem się.
0
Polak by strzelił.
0
O kurde, dobre to było xD
0
Szkoda tej akcji.
0
@Tollusiek uwielbiam ocenianie po kilku minutach meczu.
2
@Michu94 ja nie, ale znam kogoś kto też nie.
0
@Transu96 no ja bym Michniewicza nie obwiniał w 100%. Przyszedł i miał mało czasu na sklejenie ekipy.
0
@halfnolife czyli nie przyjdzie ani jeden ani drugi. Nie stać nas na ich utrzymanie.
1
@rayqi no to ja również i też nienawidzę swojego imienia xD Jedynie zdrobnienie jest w miarę spoko.