5

Nitro dostosował swój poziom walki do poziomu jego drużyny w el clasico

2

Nitro totalnie bez argumentów w tej walce. Fajeczki nie oddają.

2

Nitro dostanie w trąbę, szybko się to skończy.

2

Rozgrzewka jak na wfie. Pomachał łapami i koniec, żeby się nie zmęczyć i żeby wuefista nie darł mordy.

2

To ja za taki main event podziękuję.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Explode gdybym wiedział, to też bym oglądał za darmo xD

0

Najlepiej wydane pieniądze w moim życiu, nigdy nie czułem się lepiej.

1

To niezła walka xD

0

Popuś to bierze na luzie.

1

@DonMatteo901 gość był mega niedoceniany.

0

Jakby nie palec to by wygrał.

4

Gdyby powietrze żyło, to po tej rundzie już by nie żyło.

0

Ale cringe, nie dało się jej słuchać.

1

Pasut to chyba sam w szoku, że wygrał xD

0

Pozamiatał typa jednym strzałem.

0

O kurka wodna. Co on zrobił.

0

Ponczek bez podjazdu.

2

"przypadkowy palec w oko" xD

0

Aha, niezła walka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Średnia ta walka.

13

@Emhyr ego większe niż umiejętności. Te 15 baniek za niego brzmi jak 150.

0

@Jestjakjest możliwe, że tak. Dlatego nie wykluczam, że Xavi coś może wskórać, ale zobaczymy

3

@Jestjakjest szczerze mówiąc totalnie mnie nie przekonuje, ale może Xavi coś w nim odkryje.

8

Świetny piłkarz, już daje nam bardzo dużo. Jestem z niego bardzo zadowolony :)

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

16

@krefi10 chciałbym, żeby Dembele grał jak Alexis Sanchez. Od tego zacznijmy.

27

@Worny Neymar i talent w ostatnich czasach no no.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?