Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nitro dostosował swój poziom walki do poziomu jego drużyny w el clasico
2
Nitro totalnie bez argumentów w tej walce. Fajeczki nie oddają.
2
Nitro dostanie w trąbę, szybko się to skończy.
2
Rozgrzewka jak na wfie. Pomachał łapami i koniec, żeby się nie zmęczyć i żeby wuefista nie darł mordy.
2
To ja za taki main event podziękuję.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Explode gdybym wiedział, to też bym oglądał za darmo xD
0
Najlepiej wydane pieniądze w moim życiu, nigdy nie czułem się lepiej.
1
To niezła walka xD
0
Popuś to bierze na luzie.
1
@DonMatteo901 gość był mega niedoceniany.
0
Jakby nie palec to by wygrał.
4
Gdyby powietrze żyło, to po tej rundzie już by nie żyło.
0
Ale cringe, nie dało się jej słuchać.
1
Pasut to chyba sam w szoku, że wygrał xD
0
Pozamiatał typa jednym strzałem.
0
O kurka wodna. Co on zrobił.
0
Ponczek bez podjazdu.
2
"przypadkowy palec w oko" xD
0
Aha, niezła walka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Średnia ta walka.
13
@Emhyr ego większe niż umiejętności. Te 15 baniek za niego brzmi jak 150.
0
@Jestjakjest możliwe, że tak. Dlatego nie wykluczam, że Xavi coś może wskórać, ale zobaczymy
3
@Jestjakjest szczerze mówiąc totalnie mnie nie przekonuje, ale może Xavi coś w nim odkryje.
8
Świetny piłkarz, już daje nam bardzo dużo. Jestem z niego bardzo zadowolony :)
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
16
@krefi10 chciałbym, żeby Dembele grał jak Alexis Sanchez. Od tego zacznijmy.
27
@Worny Neymar i talent w ostatnich czasach no no.