4

@Emhyr nie. Na co komu Mane w Barcelonie?

0

@maciekofcb albo chociaż uda się go sprzedać w lato.

7

@Danny Gaucho #JaPytałem

13

Czyli znowu nic nie osiągniemy w Europie.

25

Wielka legenda i świetny bramkarz. Oby zakończył tu karierę.

4

@TheNekro94 to samo tyczy się Alby i Roberto, ale niestety ten drugi dostał nowy kontrakt.

3

@bartekvisca 2032 rok - Busquets po kolejnej kompromitacji w Europie nadal jest uważany za kluczowego piłkarza, bo zagrał kilka ładnych piłek z Alaves.

10

@Survier najlepiej niech w ogóle nie przychodzi.

1

@doc po co ten wypaleniec tutaj?

0

@AmigoBlancos dzięki za info.

5

Podoba mi się to nastawienie. Widać, że chce się cały czas poprawiać. Tacy ambitni piłkarze, którym zależy mogą tu odnieść sukces. Zasłużył na drugi sezon, chyba że ktoś serio wyłoży 80 baniek lub więcej.

37

@Kgorecki2500 @Survier @daniel32778 Panowie nie dyskutujcie. Yamal ma sobie wybrać innego mentora, bo @LM10GOAT tak powiedział.

0

@Trojanek23 Busquetsowi wyjdzie raz na kilka meczów i zapomina się, że nie dojeżdża już na najwyższy poziom i powinien się stąd jak najszybciej zawijać. Powtarzam to od dawna i zdania nie zmienię. Dopóki on i reszta amigosów jest w tym klubie, dopóty nic nie ugramy w Europie.

0

Raphinha wypowiedź skopiowana z La Rambli jak nic.

1

@Emhyr czyli trzeba go szybko sprzedać zanim się połamie.

0

@Trojanek23 najlepsze to posyła Pedri, a nie bocian.

10

Czyli wygląda na to, że Ćwiąkała teraz robi za kibica Barcelony.


2

@tbas świetny może nie, ale dobry występ. Szkoda tych setek.

0

@Yoshi94 jak dobrze, że to nie Ty decydujesz.

0

@Vernon_Roche dzisiaj. Ja wiem, że pamięć kibica krótka, ale w pierwszej połowie sobie zobacz asystę Raphinhi na przykład.

11

@Vernon_Roche ale bzdury gadasz.

9

@Marcelinho99 bo Fati to z kolei jest ekspertem od wolnych.

6

Yamal zrobił w tym meczu więcej niż Dembele.

0

To jest ten Wasz zbawca Dembele?

6

Nie strzelił. To już sobie nie pogra u Xaviego.

0

@DonVincenzo "Fati takim jednym błyskiem pokazuje, że po roku kontuzji trzeba dać mu ten kolejny sezon" - nie, nie pokazuje. Jeden błysk to za mało. Chyba, że znowu chcemy grać w Lidze Europy.

19

Młody masz 10 minut, tylko nie przepi*rdol na głupoty.

3

Elegancko. Brawo Fati.

1

W końcu. Jakieś 10 minut za późno.

5

Szkoda, że dzisiaj wynik na styku i rywal nas ciśnie, bo młodzież by sobie pograła :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?