0

@Marik1234 W środę kolego, natomiast godzina oczywiście nie znana, ale pewnie coś około 18. A dostępna do pobrania może być od rana aczkolwiek tego nie wiem.

0

Panowie gdzie można obejrzeć powtórkę meczu około 19/20? Nie mogę obejrzeć o 17, a obejrzałbym powtórkę nie znając wyniku. Nie musi być polski komentarz choć fajnie by było.

0

Kupował ktoś niedawno PS5? Poszukuje wersji z napędem, ale w najpopularniejszych sklepach są jedynie wersje digital lub zestawy z jakimiś beznadziejnymi grami.

1

@AntekGriezmann byłem rok temu, spacerkiem ze słonecznego brzegu, przepięknie.

0

@RufinzKatalonii widziałeś pierwszą bramkę? Leo jest ostatnim któremu można dziś cokolwiek zarzucić.

4

@Comentateiro Ale Dembele w Barcelonie nigdy nie prezentował się odpowiednio, więc nie wydaje się to być wina trenera a raczej samego zawodnika. Co więcej, okazji ma czasem nawet kilka na mecz, lecz brakuje mu po prostu chłodnej głowy i dobrego wykończenia. Tello w Barcelonie potrafił wykorzystać 3 podania Messiego czy innego gracza w jednym meczu i zaliczyć hat-tricka a Francuz pudłuje w podobnych sytuacjach, gdzie piłkarsko mało kto by ich porównywał.

0

Pytanko do ludzi którzy regularnie oglądają Mbappe w PSG. Jest on takim kozakiem, za jakiego większość go uważa, że co mecz gra koncert czy też potrafi zagrać gorsze spotkanie, być niewidoczny czy nieefektywny?

1

Da się jeszcze gdzieś obejrzeć mecze z canal+ w internecie z polskim komentarzem?

0

Zamawiał ktoś może Fife 19 z media expert i odbierał ją w paczkomacie, jak podają nawet w dniu premiery o godzinie 00:00? Czy warto zamówić w ten sposób? Czy może wprowadzili to dopiero w 20?

0

Ja chętny, dziś po południu.

28

Przecież my tak gramy cały sezon więc skąd to zdziwienie u wszystkich?

0

Tylko pytanie czy jakaś polska stacja transmituje ten mecz.

51

Kreatywna ta linia pomocy. Już widzę tę ciasteczka do trójki napastników.

0

Jak dla mnie nadal nie ma co porównywać, Neymar jest o wiele lepszym piłkarzem i to co on wyprawiał w swojej najwyższej formie w barwach Barcelony to czysta magia, brał ciężar gry na siebie i był z Leo poziom wyżej od reszty.

0

Pytanie do graczy FIFA 19, o której godzinie aktualizowane są rywale w squad battles w niedzielę?

0

Pytanko do graczy FIFA. Nie wiem skąd, ale mam na swoim koncie FUT 1050 FIFA POINTS-ów, ktoś wie z jakiej racji?

1

Obrońca spóźniony chyba.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gdyby tak było to większość kolegów z drużyny raczej by go znienawidziła, a jest wręcz odwrotnie, bo wielu nadal się z nim przyjaźni i utrzymuje mniejszy czy większy kontakt. A z Dembele to jeszcze nic pewnego, może wypali, może nie, pod względem sportowym Neymar go zjada, zresztą chyba pod każdym względem.

2

Bo takie rzeczywiste występowały? Podczas tournée był naszym najlepszym zawodnikiem.

1

Dla mnie jako zwykłego gracza, głównie fut gra znakomita, cały czas chcę się w nią grać i bardzo przyjemny silnik gry. Polecam z całego serca.

4

Się uwzieli, ja podobnie jak komentator uważam że Rafa to jeden z wyróżniających się piłkarzy Barcy w dzisiejszym meczu.

0

Na taką odpowiedź liczyłem, dzięki

0

Tak też wyczytałem w internecie i tak chyba zrobię, dzięki

0

Ale nawet za fotoradar? Dodam może że to nie ja jestem właścicielem pojazdu y, czy właściciel nie ma prawa nie podawać kto wtedy kierował i obiedzie się bez punktów a z większą grzywną?

0

Wydaje mi się nawet, że już to zrobiłem. Chcę się tylko dowiedzieć jakie będą konsekwencje.

1

Wie ktoś może jak aktualnie wygląda sprawa z zabraniem prawa jazdy za fotoradar? Jechałem wczoraj na nieznanych terenach i mnie poniosło, wydaje się że jechałem trochę ponad 100 na zabudowanym.

0

Wie ktoś może gdzie w Fifie 19 włączyć wibracje podczas udanego precyzyjnego strzału? Na początku działało, natomiast teraz nie i nie wiem czy gdzieś tego nie wyłączyłem.

1

Spytaj Denisa.

3

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?