O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Guardioli

Statystyki

  • Dni w serwisie 2916
  • Liczba komentarzy 361
  • Polecenia 659

Komentarze

0

@ef jeśli oglądasz mecze i nie widziałeś u Matsa nic nadzwyczajnego w bronieniu i grze nogami to coś jest z tobą nie tak, zmień dyscypline czy coś, nie wiem, ale trzeba być chyba ślepym, żeby nie widzieć jego fenomenalnych sezonów.

1

Co za beznadziejny komentarz na Polsacie, tego się nie da słuchać.

0

@Marik1234 W środę kolego, natomiast godzina oczywiście nie znana, ale pewnie coś około 18. A dostępna do pobrania może być od rana aczkolwiek tego nie wiem.

0

Panowie gdzie można obejrzeć powtórkę meczu około 19/20? Nie mogę obejrzeć o 17, a obejrzałbym powtórkę nie znając wyniku. Nie musi być polski komentarz choć fajnie by było.

0

Kupował ktoś niedawno PS5? Poszukuje wersji z napędem, ale w najpopularniejszych sklepach są jedynie wersje digital lub zestawy z jakimiś beznadziejnymi grami.

Zobacz wszystkie

67

Ter Stegen pozdrawia tych którzy mówili, że nie potrafi zrobić nic ponad możliwości przeciętnego bramkarza ;) dziś mega bronił, wszystko łapał, a pajacyk w jego wykonaniu jakaś poezja.

51

Kreatywna ta linia pomocy. Już widzę tę ciasteczka do trójki napastników.

32

Nie wiem jak wy ludzie ale ja liczyłem też na nagrodę Puskasa dla Leo, na początku trochę byłem zawiedziony po ogłoszeniu że to nie nasz gracz wygrał, ale jak Wendell zaczął płakać i tak z sensem mówić, to pomyślałem że bardzo dobrze że ją dostał, z pewnością ucieszył się z niej bardziej od Leo.

28

Przecież my tak gramy cały sezon więc skąd to zdziwienie u wszystkich?

27

Od dziś chyba za każdy wpuszczony gol przez MAtS'a będziecie obwiniać wyłącznie jego, karne, strzały z 2m, nie ważne wina Niemca.. Widzę że to chyba w modzie.