O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Guardioli

Statystyki

  • Dni w serwisie 2834
  • Liczba komentarzy 356
  • Polecenia 658

Komentarze

1

@AntekGriezmann byłem rok temu, spacerkiem ze słonecznego brzegu, przepięknie.

0

@RufinzKatalonii widziałeś pierwszą bramkę? Leo jest ostatnim któremu można dziś cokolwiek zarzucić.

4

@Comentateiro Ale Dembele w Barcelonie nigdy nie prezentował się odpowiednio, więc nie wydaje się to być wina trenera a raczej samego zawodnika. Co więcej, okazji ma czasem nawet kilka na mecz, lecz brakuje mu po prostu chłodnej głowy i dobrego wykończenia. Tello w Barcelonie potrafił wykorzystać 3 podania Messiego czy innego gracza w jednym meczu i zaliczyć hat-tricka a Francuz pudłuje w podobnych sytuacjach, gdzie piłkarsko mało kto by ich porównywał.

0

Pytanko do ludzi którzy regularnie oglądają Mbappe w PSG. Jest on takim kozakiem, za jakiego większość go uważa, że co mecz gra koncert czy też potrafi zagrać gorsze spotkanie, być niewidoczny czy nieefektywny?

1

Da się jeszcze gdzieś obejrzeć mecze z canal+ w internecie z polskim komentarzem?

Zobacz wszystkie

67

Ter Stegen pozdrawia tych którzy mówili, że nie potrafi zrobić nic ponad możliwości przeciętnego bramkarza ;) dziś mega bronił, wszystko łapał, a pajacyk w jego wykonaniu jakaś poezja.

51

Kreatywna ta linia pomocy. Już widzę tę ciasteczka do trójki napastników.

32

Nie wiem jak wy ludzie ale ja liczyłem też na nagrodę Puskasa dla Leo, na początku trochę byłem zawiedziony po ogłoszeniu że to nie nasz gracz wygrał, ale jak Wendell zaczął płakać i tak z sensem mówić, to pomyślałem że bardzo dobrze że ją dostał, z pewnością ucieszył się z niej bardziej od Leo.

28

Przecież my tak gramy cały sezon więc skąd to zdziwienie u wszystkich?

27

Od dziś chyba za każdy wpuszczony gol przez MAtS'a będziecie obwiniać wyłącznie jego, karne, strzały z 2m, nie ważne wina Niemca.. Widzę że to chyba w modzie.