Olympique Lyon - FC Barcelona: przewidywane składy

Łukasz Lewtak

19 lutego 2019, 09:35

Sport/Marca/AS

123 komentarze

FC Barcelona gra dziś na wyjeździe z Lyonem w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Jakie składy obu drużyn na to spotkanie przewidują hiszpańskie dzienniki sportowe?

Swoje typy przedstawiły Sport, Marca i AS. Dzienniki nie mają praktycznie żadnych wątpliwości co do składu Barcelony. W bramce zagra oczywiście ter Stegen. W obronie zobaczymy Jordiego Albę, Clementa Lengleta, Gerarda Piqué oraz Nélsona Semedo (Sport i Marca) lub Sergiego Roberto (AS). W linii pomocy Busquets, Rakitić i Vidal, a w ataku Messi, Luis Suárez i Dembélé. Co ciekawe, według Sportu Messi zagra dziś z numerem 19, a Dembélé - z numerem 111...

W bramce Lyonu wystąpi Anthony Lopes. W obronie powinni zagrać Dubois, Marcelo, Denayer i Mendy. W pomocy najprawdopodobniej zobaczymy Tanguya Ndombele, Lucasa Tousarta, Houssema Aouara, Depaya i Bertranda Traoré. Na szpicy powinien wystąpić Moussa Dembélé, choć Marca ustawia Lyon w systemie 4-3-3 z Cornetem w linii ataku obok Depaya i Traoré.

Przewidywane składy według Sportu

Ol. Lyon: Lopes - Dubois, Marcelo, Denayer, Mendy - Ndombele, Tousart, Traoré, Depay, Aouar - Moussa Dembélé.

FC Barcelona: ter Stegen - Semedo, Piqué, Lenglet, Jordi Alba - Busquets, Rakitić, Vidal - Messi, Luis Suárez, Ousmane Dembélé.

Przewidywane składy według Marki

Ol. Lyon: Lopes - Dubois, Marcelo, Denayer, Mendy - Ndombele, Tousart, Aouar - Traoré, Depay, Cornet.

FC Barcelona: ter Stegen - Semedo, Piqué, Lenglet, Jordi Alba - Busquets, Rakitić, Vidal - Messi, Luis Suárez, Ousmane Dembélé.

Przewidywane składy według ASa

Ol. Lyon: Lopes - Dubois, Marcelo, Denayer, Mendy - Ndombele, Tousart, Traoré, Depay, Aouar - Moussa Dembélé.

FC Barcelona: ter Stegen - Sergi Roberto, Piqué, Lenglet, Jordi Alba - Busquets, Rakitić, Vidal - Messi, Luis Suárez, Ousmane Dembélé.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Kreatywna ta linia pomocy. Już widzę tę ciasteczka do trójki napastników.

@FcWiciu: Messi będzie się cofał jak to ma w zwyczaju i napędzał Luisa, Osmana i Albę.

@sokot: To tak fajnie brzmi "napędzął Luisa, Osmana i Albę". Ten Alba jest spoko, taka pierwsza myśl, czyżby to jakiś skrzydłowy? No ale jak się ogląda Barce to wiadomo o co chodzi, chociaż mnie i tak to bawi ;)

@Tiisso: Przecież oni razem niejeden mecz nam wygrali. Alba to u nas prawie napastnik ;P

@sokot: "Niejeden przegrać zdążyli" :)

@FcWiciu: Dobrze, że jest balans między ofensywą i defensywą.
« Powrót do wszystkich komentarzy