Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@4drian0 no to gimbusy z IG słyszały, normalni nie
0
Ta Nicole to chciała sie wypromować tylko, bo bez Yamala kto o niej słyszał
3
@Kessie fajnie sie bawicie w tym warsztacie
3
Komentarz usunięty
0
Też wam sie tak dłuży czas po tej zmianie czasu?
2
@mekston tak, z karnego
0
@TR3YWAY tak wiedza że mu dają kontrakt za 10 mln netto
0
@D10SLEO dostają za darmo i jeszcze pretensje
0
Tak bywa
1
@gumaz gdzi można kupić taka, mi sie przyda do tramwaju
1
@Deviler a ja mam to w dupie co inni ze sobą robią i każdemu polecam
0
@ranger3120 a co mam szukać cukierków?
0
@Filipem serio to komuś potrzebne?
3
Dziecko vs psiecko
https://zapodaj.net/plik-1gFtt7S72Q
1
@Comentateiro a De Paula?
2
Dzisiaj urodziny Rashforda i Fatiego. Swoją droga ciekawy dzień na impreze urodzinową
0
@Ojciec5tkidzieci pomijając strach sa osoby, które ze względów zdrowotnych nie mogą latać
0
@Pedri16Future Yamal xD
1
@July_6_BcN właśnie sie zastanawiałem czy to schiza czy burza
1
Ćwiąkała wygadał w podcaście
0
@MOLESTA ale zwrot akcji, myślałem że promocja taka
4
Za mało o piłce, za dużo o Tomku i jego pracy, za mało rozmowy a bardziej monolog Tomka. Co do tej deklasacji to nie rozumiem czepialstwa, bo Real był wyraźnie lepszy i ocenianie meczu po samym wyniku nie ma sensu, bo na wynik mają wpływ różne rzeczy, brak skuteczności albo wybitny bramkarz
0
Czyli kolejny młokos pewnie ze śmieszna klauzula wystawiany na pokaz xD
0
@th@les przecież juz przedłużył
0
@Marcelinho99 sklad sie znacząco nie zmienil a forma diametralnie
0
Ile jeszcze będzie trwala podnieta Flickiem skoro ten sezon nam nie idzie
0
@sokot wziął bym ostatnio go aż tak nie nie lubię. Klasyki by byly śmieszne
0
@fotohobby a gdzie rola motywacyjna trenera w tym wszystkim
3
Na tym video Barca wygląda przy nich jak pipki i bezja0jowcy, a tamci nakręceni
3
@Czyhrynski ja myślę że nie jest skupiony na grze i pewnie gorzej trenuje, ale nikt tego głośno nie powie