0

Natall
Ale nie tylko Ty. Wy wszyscy, dla których argumentem jest "A Portugalia to, siamto, tamto?". Szczerze, bo jesteś teraz ostatnia, która tak napisała - co to za gówniany argument? Trener, który zdobywał Ligę w 4 różnych krajach, który dwa razy zwyciężał LM, nie ma prawa stwierdzić tego samego, co połowa piłkarskiego świata? Że gra bez napastnika była beznadziejnym pomysłem, a ta cudowna tiki taka udała się TYLKO raz?
Sawik
Zapomniałeś dodać, że ten sam Ramos od razu spiął tyłek i mistrzowsko wygarnął Balotellemu piłkę spod nóg. Kij ma dwa końce, wiesz?

0

No tak, bo na pewno Sport podał wszystkie słowa Mourinho, co do joty. Milusio tu się zrobiło, jak zawsze. I zero jakiejkolwiek reakcji ze strony Redakcji. Miód.

0

WiernyCules FCB
Dobrze dla Argentyny, że Sabella poskładał niezłą drużynę. Świetnie, że Messi gra tam na wysokim poziomie. Jednak, skoro Ty mogłeś dwa lata temu usprawiedliwiać Messiego, to dlaczego ja nie mogę Cristiano? Cristiano nie zagrał słabego spotkania. Tak naprawdę, to chyba najwięcej szarpał, pomimo tej swojej dziwnej maniery spacerowania po zepsutej akcji. Co najmniej dwie akcje rzuciły się w oczy, najpierw odegranie do Coentrao, później do Naniego. Nie jestem pewien, czy w akcji z Varelą nie brał czynnego udziału. Miał też kilka nieprzyjemnych strzałów. Wyszło, co wyszło, ale kalumnie o tym, kto jest stokrotnie lepszy, a kto ma smażyć naleśniki, są nadal bzdurne.

0

Tak, Cristiano zagrał źle. Co z tego, że wszystkie akcje Portugalczyków przechodziły przez niego, a gdyby nie to, że jego koledzy nie potrafią kopać, miałby ze trzy asysty. Jest słaby, bo gra w Realu, ma na włosach żel. Dobrej nocy, moi drodzy.

0

Piotrze
Druga wypowiedź nie odnosi się do tematu. Co do pierwszej, Xavi pokazuje, jaki z niego "diament". Twoje argumenty są po prostu durne, przykro mi to stwierdzić, ale nie oceniasz wartości merytorycznej tej dyskusji, tylko wydarzenia z przeszłości. Wydarzenia losowe. Przejrzyj na oczy.

0

c.de.f.b,
Dobrze, że wypowiedziałeś się na temat, do tego rzetelnie i poprawnie. Brawo:)
Piotrze,
czy tylko Ty nie widzisz, jak wiele pogardy ma w sobie Xavi? Nie bądź śmieszny, skoro Mou jest zły, to Xavi też. Nie bądź dzieckiem.

0

Ale Mourinho ma rację. Rok temu często obśmiewano tu piłkarzy i działaczy Realu, bo "nie umieli przegrywać". A teraz, prawie co tydzień, to Xavi pokazuje, że nie umie przegrywać. W sumie to nie teraz, bo zawsze to pokazywał. Skoro Mou jest tutaj nazywany hipokrytą, to Xavi idzie z nim pod rękę. Przykro mi, że psuję wam cukierkowy obraz "Generała".

0

Smutna informacja.

0

Lionel93
Ale skąd to stwierdzenie? Bo Marcelo zna Cristiano i uważa go za najlepszego? Cały sztab Barcy rozpływa się nad Messim. Oni nie mają własnego zdania?

0

Lionel93
Skoro Marcelo uważa, że Ronaldo jest najlepszy, to czemu ma tak nie mówić?;) Przez cały rok razem trenują, widują się praktycznie codziennie po kilka razy. Jeśli wasz Bóg i Generał Xavi powie, że Messi jest najlepszy, to też będzie miał ku temu powody. Sprawa prosta i nie wymagająca dyskusji.

0

Znowu strasznym jest, że redakcja nie piętnuje chamstwa i braku jakiejkolwiek kultury. Znowu jest o piłkarzu Realu Madryt, znowu są komentarze, które po prostu są obelżywe - zero merytorycznej dyskusji, tylko puste obelgi. I znowu zapytam, droga Redakcjo - tak bardzo pragniecie mieć wiele wyświetleń i komentarzy, że negujecie brak poziomu kilkunastu osób, które się tu udzielają?

0

Żaden ranking nie uwzględni wszystkich wytycznych, dzięki którym powinno się danego piłkarza uznawać za najlepszego, co nie zmienia faktu, że i pierwsze miejsce, i kilka poniżej jest obsadzonych raczej odpowiednio do swojego poziomu, ewentualnie nie zmieniałbym nazwisk, tylko ich pozycje.

0

Gaspar
Znaleźli, znaleźli! Oni wiedzą, co myśli Mourinho, poza tym znają kulisy każdej sprawy. Jak dobrze, że polscy kibice FC Barcelony znają PRAWDĘ.

0

Nie byłem nigdy w Barcelonie, Bilbao ani Madrycie. Będę teoretyzował. Nie uważacie, że na dzień dzisiejszy, spory pomiędzy Katalonią a Kastylią są nazbyt rozdmuchane? Przewodniczący Ślązaków również mówią o dyskryminacjach itp., czego ja nie widzę, a mieszkam w Warszawie, która się ponoć ze Śląskiem nie lubi. Mój ojczym jest ze Śląska, ale nie widzę, żeby chciał się oddzielać. Zrozumiałe są powody konfliktów, szczególnie takich, ale świat się zmienia, trzeba podejść do tych spraw inaczej. Gwizdanie podczas hymnu to głupota.
Cule a Muerte
To jest inaczej - jeśli kibicom nie podoba się, że FC Barcelona reprezentuje nie tylko Katalonię, lecz także Hiszpanię, powinni przestać chodzić na mecze. Rossel to nie Laporta, dlatego nie słychać tych quasi-separatystycznych wywodów ze strony zarządu, a jedynie kibiców i kiboli.

0

Droga Redakcjo, zwracam się z kolejną prośbą o ukaranie bywalców tej strony, dla których kultura wypowiedzi to absurd. Nie byłoby problemem, gdyby ktoś poświęcił pół godziny i pozbył się tych, którzy obrzydzają waszą stronę nie tylko kibicom innych klubów, lecz także nowym kibicom Barcelony. Z uszanowaniem.

0

Hanki
Tak samo mają Ślązacy i Kaszubi? Bo to jakaś bzdura. Przykro mi, niszcząc najwyraźniej Twój światopogląd, ale państwo to nie jest okupant, tylko sensowny twór.

0

Spory o to, który jest lepszy, to te same spory, jak te, że Boże Narodzenie jest lepsze od Wielkanocy. Kryteria zawsze będą subiektywne, bo jedni będą stawiali na przymioty ducha, inni na walory fizyczne, a jeszcze inni na fryzury. Fajnie, że redakcja was w ogóle nie temperuje, macie okazję sobie poużywać. Jednak nie mogę pogodzić się z faktem, że panuje tu taki bełkot. I to smutne, po prostu.

0

natall11
Nie bądź dzieckiem. Każdy ocenia według swojej miarki, "najlepszy" to pojęcie względne. Messi nastrzelał, Cristiano zdobył ligę. Kryteria są różne, nie jesteś jedynym medium, naprawdę. Wyluzujcie trochę, bo, znowu - krytykujecie czyjś brak dystansu, z czego jednak wynika, że to nie krytykowana przez was osoba go nie ma.

0

Stelios
Rok temu ta statystyka nie miała żadnego znaczenia. Bo Messi "i tak był lepszy". Dziś się bramki liczą?
Najpierw obrażacie Mourinho, później Cristiano, a prawda jest taka, że to nie oni brzmią jak frustraci. Naprawdę, panie i panowie. Nie oni.

0

Ale o was redakcja dba. Pozwala wyładować frustracje, złości, żale. Kurcze, Wy to tutaj macie tak dobrze.

0

Piotu
Cristiano asystował w meczu z Bayernem. Z Barceloną strzelił zwycięskiego gola. Znowu, przydatność to nie tylko asysty. Chwała Messiemu, że jest wszechstronny, ale Cristiano również nie można niczego odmówić. Ściągania uwagi piłkarzy, zagrywek słabszą nogą, asyst, główek. Dużo jest tego, u obu zresztą.

0

Santana10
Mam Ci to samo odpowiedzieć, podając przykład niemocy Messiego w meczu z Chelsea czy Realem? Świetny pomysł, doprawdy.

0

Argumenty o tym, ile Ronaldo wnosi, a ile nie wnosi do gry i jakości akcji Realu Madryt świadczą, że wasze doświadczenia z oglądania meczów Królewskich skończyły się na pamiętnym 0:5. Przepraszam lub nie, ale tak to właściwie wygląda. Każdy z tych piłkarzy, Cristiano i Messi, dają mnóstwo swoim zespołom i licytowanie, który jest "lepszy" jest zbędne. Obaj są świetni, jak Giggs czy Rooney dla United, Lampard dla Chelsea czy Schweinsteiger dla Bayernu. Czy wy to kiedyś zrozumiecie?

0

Drodzy administratorzy. Z jaką gorliwością będziecie wysyłali ostrzeżenia i upomnienia za treść komentarzy? Bo kolejny wysyp komentarzy w stylu, cytując jednego z internautów, "które święta są lepsze, Bożego Narodzenia czy Wielkanocy", wywołaliście znowu Wy. I nigdy nie wyciągacie konsekwencji, chociaż to jest w regulaminie. Czy teraz coś się zmieni?

0

Znowu zaczyna się narzekanie na Mourinho? Ma rację. Rok temu to tutaj pisało się, że król strzelców i złoty but Cristiano są bez wartości, bo wszystko przegrali. Tym razem złoty but Messiego nic nie znaczy, bo Barca ten sezon uwaliła. Proste i nieskomplikowane, więc w czym macie problem, drodzy koledzy i koleżanki?

0

Gdzie tu są kompleksy? Widzicie, co wy robicie? 650 komentarzy! Poważnie, nabijacie sobie wyświetleń? Można dumać, kto ma te kompleksy większe. Po co znowu rozpętywać wojenkę pomiędzy internetowymi kibicami? To jest takie ważne? Że Mourinho powiedział znowu to, co myśli? Brawo, wysyłajcie nagrody tym, którzy najokazalej bluzgali.

0

Cytat tygodnia, bohater, Mister! Mam nadzieję, że sami widzicie swoja hipokryzję, bo nie trzeba tego nawet nakreślać. Czas na komentarz Xaviego i Daniego Alvesa.

0

Kurde. Karanka powiedział, źle. Mourinho powiedział, źle. Jeśli powie coś kontrowersyjnego, to jest zły. Jeśli powie coś neutralnego, to cynik. Przestańcie mówić o kompleksach. Miłego wieczoru.

0

Ludzie! Co wy robicie na tym forum? Jesteście takimi ekspertami, nie marnujcie się w internecie. Zdobywajcie świat piłki, mając tak genialny zmysł do określania, jakie kto ma możliwości i umiejętności.
Ocenianie Neymara po jednym meczu z Barcą to jak ocenianie Cristiano po 0-5 czy Rooneya po wczorajszym spotkaniu z City. Rozumiem, że tutaj wypowiadają się sami znawcy, przepraszam za moje bałwochwalcze uwagi, ale interesujący będzie dzień, kiedy owy Neymar, grając w którymś z klubów europejskich, dobije Barcę. Będziecie jeszcze wtedy kibicowali?
Pozdrawiam.

0

Myślę, że następnym razem będzie trzeba przepraszać za strzelenie gola. Za wystawienie jakiegoś piłkarza. Za wyjście cała jedenastką. No co to ma być? Taki afront?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?