O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 476
  • Polecenia 0

Komentarze

0

0

Jeśli z drugiej strony zabraknie Daniego Alvesa, to mecz w ogóle będzie piknikiem pełnym miłości i zrozumienia. :)

0

Przecież Messi z Argentyną też nie wygrał MŚ. To "prztyczek" dla obydwu zawodników.
PS. Kiedy ktoś przywoływał argument, że wielkość Messiego umniejsza brak sukcesu na MŚ, od razu było bicie piany. Ciekawe, jak wiele się zmienia po jednej wypowiedzi skądinąd nielubianego tutaj trenera.

0

Dlaczego? Kiedy Real odniósł historyczne zwycięstwo na Schalke, obydwie katalońskie gazety wspomniały o tym na ostatnich stronach. Takie media.

0

No tak, rozstrzygnie się na korzyść Realu na Bernabeu. 4 - 1...

Zobacz wszystkie

0

U, u, u, Panie i Panowie zapomnieli o "kabarecie" z poprzedniego ligowego spotkania Barcy.
Nie możecie przestać? W teatrze aktor zawsze może się pomylić, na koncercie muzyk. Skoro tydzień temu nie było ręki Busquetsa, tak teraz sędzie nie odgwizdał jej u Alonso. Kibicowanie staje się żenujące, kiedy każdy siada z kartką i długopisem i zapisuje - "20 minuta, faul, kartka", "45-karny, czerwona". Czy wy tego nie widzicie?

0

Cules23
A gdyby Messi nie miał takiego panowania nad piłką i techniki, to też by odstawał od innych. Co to za argument?

0

Xavi dobry, bo mówi odważnie, Mourinho zły, bo mówi odważnie. Czysta logika, panie i panowie.
Wypowiedź niepotrzebna. Myślałem, że na RealMadryt.pl ucięli jakiś fragment, ale, jak widać, wszystko było w porządku. Smutne, wylewanie brudów, obarczanie winą jedynie Realu Madryt. A tak to tutaj wygląda. Chociaż teraz przynajmniej wiadomo, po kim Xavi odziedziczył ten niesamowity zmysł do udzielania wywiadów.

0

Zachowanie Pepe rzeczywiście było karygodne. Aż żal było patrzeć. Ale słowa Xaviego "jego drużyna „przybyła na Santiago Bernabéu , aby udzielić Realowi kolejnej lekcji" są oznaką strasznej ignorancji. Nie usprawiedliwiając nikogo, bo to byłaby hipokryzja, Fabregas też nie zachowywał się dobrze. Ciągle szukał zaczepki, podkopywał, popychał. Dziwny mecz był wczoraj, dziwny.

0

Argumenty o tym, ile Ronaldo wnosi, a ile nie wnosi do gry i jakości akcji Realu Madryt świadczą, że wasze doświadczenia z oglądania meczów Królewskich skończyły się na pamiętnym 0:5. Przepraszam lub nie, ale tak to właściwie wygląda. Każdy z tych piłkarzy, Cristiano i Messi, dają mnóstwo swoim zespołom i licytowanie, który jest "lepszy" jest zbędne. Obaj są świetni, jak Giggs czy Rooney dla United, Lampard dla Chelsea czy Schweinsteiger dla Bayernu. Czy wy to kiedyś zrozumiecie?

Media

Liga typerów

1 lefreux 87 pkt
2 maryjan240282 82 pkt
3 Tridente2015 81 pkt
4 goo_messi 80 pkt
5 _KrAtOs_ 79 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?