FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sędzia kończ ten mecz bo się manitą skończy xd
4
Fati znów nie wejdzie xD
1
Każda akcja osasuny to jest pożar u nas.
0
Wjeżdżają w nas jakby na skrzydłach grał Robben i Ribery.
0
Nie da się wygrać meczu popełniając tyle indywidualnych błędów, ja rozumiem że takiego Martina może zjeść stres na stadionie rywala ale jakim cudem ferran gra taki syf to jest dla mnie nie do pojęcia i dlaczego ciągle jest na boisku.
2
Balde super sprint
2
Ferran gra dalej xDDDDDDDDDD
0
Szybko dawać na dwa i mamy ich
2
Czy Ferran notuje właśnie najgorszy indywidualny występ w historii piłki nożnej?
1
Ja rozumiem że czasem zmiana w przerwie piłkarza może go podłamać ale zostawianie ferrana na murawie to jest proszenie się o grę w 10.
3
Tu w przerwie by się przydało 5 zmian zrobić żeby tu coś zaczęło działać.
0
@kanver_ 5? Ja nie wiem czy on z 2 zagrał dobre.
0
@FcPortoFan1999 za darmo
0
Hahahaha ferran Ty pederasto
0
Ferran Torres to najgorszy transfer Barcelony w historii.
0
Pena zezłomowany.
10
Nie wierzę że fati wygląda gorzej na treningach niż ferran.
1
Wrzutka na nos.
0
Średnio to wygląda z naszej strony delikatnie rzecz ujmując.
0
Doku, savio na boisku powinni być od początku drugiej połowy, bernardo i Grealish nie istnieją.
0
Gundogan Impostor dzisiaj xd
1
Tak mnie wzięło na muzyczne wspominki, trafiłem na ten kapitalny utwór Budki Suflera ale zwróćcie uwagę jak sie bawi publika (min 5:10) dzisiaj wszyscy trzymali by w rękach telefony i mało kto bawił by sie muzyką.
1
@sidi12843 znając te grę i jej twórców to może w styczniu w jakiejś aktualizacji to dodadzą.
1
@Lordzi najlepiej jakby obraził kogoś na tle rasowym i za to czerwo wyłapał.
1
@Bernard777 stal gra na swoim stadionie zarówno w lidze jak i w pucharze, w ogóle temat stadionów zarówno stali jak Resovii w Rzeszowie to jest temat jakąś pracę magisterską co najmniej. To jaki cyrk się tam dzieje to wiedza chyba tylko ludzie w urzędzie miasta.
0
@4drian0 bardzo fajna gierka, ponoć za niedługo ma być jakie DLC więc super czekam bardzo.
1
@dv7wisnia top eleven
0
@Murazor i tak dość mocno powiedział o Vinim że już ma go dość, czuję nalot fanbazy męczennika jak wrócą ze szkół.
0
Ufffff, ale Yamal bez gola i asysty? Sprzedać póki coś wart.
3
No nie, błagam tylko nie Inigo.