EzioAuditoreDF
Dołączył/a: marzec 2026
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@El Plutoninho https://zapodaj.net/plik-IgM3SCNX4B
Tak to wygląda obecnie
0
Komentarz usunięty
1
Guten Morgen alles
6
@Kgorecki2500 mmm, tostyy.
Tostów się nie je przez rok, a potem się je codziennie przez rok. Smacznego. Jeszcze piwko do tego.
8
@blakkudium otoczenie to będzie kluczowe słowo w tym okienku
0
Ja już rok temu widziałem że Putellas odejdzie, pamiętam jak mi się żaliła w DM
1
@MesQueUnClub_87 ciałko piękne, ale ta twarz strasznie sztuczna
2
@kubix05 przepraszam, nie wiem czemu nie dopisałem, miałem na myśli Cuadrado ;)
1
@Luciano99 podwozie oczywiście
1
@FcPortoFan1999 i elegancko, spokojnego wieczoru.
2
@FcPortoFan1999 a ja się zgadzam z tym że Ty się zgadzasz
1
@kubix05 pamiętam jak we Fiorentinie był mega zawodnikiem
4
Doda z twarzy strasznie się paskudna zrobiła po tych operacjach, ktoś się zgadza?
1
@MOLESTA biega cały czas bo to Rumun
1
@LeszekFCB Moreno to chyba gra w Villarrealu
5
@LeszekFCB a ja mam nadzieję że wyląduje u nas i zamknie wszystkim dupy
0
@FcPortoFan1999 ale Biejat Ci się podoba
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Mario96w dzięki byku i pozdrawiam - kolory ciepłe, ale ważne że ja nie.
1
@vangoor pozdrawiam serdecznie
0
@ProMILs dobrze szefie
8
@Gaucho Rashford
14
Pozdro z roboty
https://zapodaj.net/plik-9BoArtAf20
32
Pitarch w każdym meczu firmoweczka do przeciwnika
1
@ikar34 przepraszam, tak wyczytałem na argentyńskim portalu
1
Kto to jest Kasia Lins ? Zdobyła jakiegos Fryderyka za artystkę roku a ja pierwszy raz o babie slysze
3
@Pawci023x nic groźnego, dupa go swędziala bo się dobrze nie podtarł
2
@Bernard777 w pierwszym meczu było null-null
0
No i Wolfsburg prawdopodobnie 2 Budnesliga
2
Raphinha - Alvarez - Yamal i LM nasza