1

0

Komentarz usunięty

1

Guten Morgen alles

6

@Kgorecki2500 mmm, tostyy.
Tostów się nie je przez rok, a potem się je codziennie przez rok. Smacznego. Jeszcze piwko do tego.

8

@blakkudium otoczenie to będzie kluczowe słowo w tym okienku

0

Ja już rok temu widziałem że Putellas odejdzie, pamiętam jak mi się żaliła w DM

1

@MesQueUnClub_87 ciałko piękne, ale ta twarz strasznie sztuczna

2

@kubix05 przepraszam, nie wiem czemu nie dopisałem, miałem na myśli Cuadrado ;)

1

@Luciano99 podwozie oczywiście

1

@FcPortoFan1999 i elegancko, spokojnego wieczoru.

2

@FcPortoFan1999 a ja się zgadzam z tym że Ty się zgadzasz

1

@kubix05 pamiętam jak we Fiorentinie był mega zawodnikiem

4

Doda z twarzy strasznie się paskudna zrobiła po tych operacjach, ktoś się zgadza?

1

@MOLESTA biega cały czas bo to Rumun

1

@LeszekFCB Moreno to chyba gra w Villarrealu

5

@LeszekFCB a ja mam nadzieję że wyląduje u nas i zamknie wszystkim dupy

0

@FcPortoFan1999 ale Biejat Ci się podoba

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Mario96w dzięki byku i pozdrawiam - kolory ciepłe, ale ważne że ja nie.

1

@vangoor pozdrawiam serdecznie

0

@ProMILs dobrze szefie

8

@Gaucho Rashford

14

32

Pitarch w każdym meczu firmoweczka do przeciwnika

1

@ikar34 przepraszam, tak wyczytałem na argentyńskim portalu

1

Kto to jest Kasia Lins ? Zdobyła jakiegos Fryderyka za artystkę roku a ja pierwszy raz o babie slysze

3

@Pawci023x nic groźnego, dupa go swędziala bo się dobrze nie podtarł

2

@Bernard777 w pierwszym meczu było null-null

0

No i Wolfsburg prawdopodobnie 2 Budnesliga

2

Raphinha - Alvarez - Yamal i LM nasza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?