0

Trzeba było tak od razu

1

Dlaczego przespałem, gdy Adi Nowak wysłał demo?

1

Sorry dolores

0

Wciry masz

0

A Ty kiedy wchodzisz w rap gre

0

Szczęśliwe majty mam

1

Suarez zamiast grać będzie teraz kłócił się o coś czego nie było

2

Ale by siadł taki Neymar na skrzydle i Fabregas na 9

1

Dobra beef young sfera

0

Dlaczego głupcy fajnie było jak grałem podziemie?
Nie płacisz za mnie rachunków więc czego chcesz ode mnie?

1

Tą twarz wszędzie rozpoznam

1

O Logan, szacuneczek byku

8

Tymczasem małpa w siedzibie Nike wybiera losowe kolory pod szablon i potem cyk jest koszulka

8

Nie zesraj się.

10

Dobra leci diss na ciebie

0

Snują typki jakieś pseudo teorie, że się nie lubią, bzdety straszne. Tak się nie lubią, że Mauro cały czas mówi że Leo jest najlepszy i tak się nie lubią że wspólne zdjęcie mają z tego roku.

1

Z Kubusiem się bujał takiemu to dobrze

4

Jak niektórzy już nawet na główną nie wchodzą tylko na Ramble pluć jadem

1

Wujek dawał radę jak wolał na grzyba

0

The End of the Fucking World

16

Impotencją umysłową jest to iż tacy jak Ty nie mogą się pogodzić z tym że Aleks ma własną opinie.

0

"... aktor, którego fani serii Wiedźmin mogą kojarzyć jako głos Geralta"

Zawsze bawi

0

Gry nie są kanoniczne

0

6,8 GB

2

Mam wielki nos pachne k Hugo Boss

2

Republika Galaktyczna była złem

4

Widzimy się na komisariacie

0

Szanuje za wierność swoim

8

To mogą być przełomowe wnioski, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby móc grać w gałę, ale też w fifke.

16

W demie fify będzie trzy razy więcej graczy niż w pesie 19 XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?