Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba było tak od razu
1
Dlaczego przespałem, gdy Adi Nowak wysłał demo?
1
Sorry dolores
0
Wciry masz
0
A Ty kiedy wchodzisz w rap gre
0
Szczęśliwe majty mam
1
Suarez zamiast grać będzie teraz kłócił się o coś czego nie było
2
Ale by siadł taki Neymar na skrzydle i Fabregas na 9
1
Dobra beef young sfera
0
Dlaczego głupcy fajnie było jak grałem podziemie?
Nie płacisz za mnie rachunków więc czego chcesz ode mnie?
1
Tą twarz wszędzie rozpoznam
1
O Logan, szacuneczek byku
8
Tymczasem małpa w siedzibie Nike wybiera losowe kolory pod szablon i potem cyk jest koszulka
8
Nie zesraj się.
10
Dobra leci diss na ciebie
0
Snują typki jakieś pseudo teorie, że się nie lubią, bzdety straszne. Tak się nie lubią, że Mauro cały czas mówi że Leo jest najlepszy i tak się nie lubią że wspólne zdjęcie mają z tego roku.
1
Z Kubusiem się bujał takiemu to dobrze
4
Jak niektórzy już nawet na główną nie wchodzą tylko na Ramble pluć jadem
1
Wujek dawał radę jak wolał na grzyba
0
The End of the Fucking World
16
Impotencją umysłową jest to iż tacy jak Ty nie mogą się pogodzić z tym że Aleks ma własną opinie.
0
"... aktor, którego fani serii Wiedźmin mogą kojarzyć jako głos Geralta"
Zawsze bawi
0
Gry nie są kanoniczne
0
6,8 GB
2
Mam wielki nos pachne k Hugo Boss
2
Republika Galaktyczna była złem
4
Widzimy się na komisariacie
0
Szanuje za wierność swoim
8
To mogą być przełomowe wnioski, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby móc grać w gałę, ale też w fifke.
16
W demie fify będzie trzy razy więcej graczy niż w pesie 19 XDD