Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Tam są takie hektary wolnej przestrzeni że co kolejkę byłby gwałt.
5
Ivan pierd..nął że aż Lloris wytrzeźwiał.
3
Neeymar co za gool, genialny piłkarz.
1
Wysłał Denisa na trybuny bo jest s ł a b y.
0
Tylko zwierzyniec z Napoli byl wstanie stracić punkty z Crveną.
1
Neymar golazo z wolnego.
0
Inter, Icardi postrzela
6
Nie Janusz, tylko zimowe były, nie ma tak łatwo.
1
No nie wiem czy tylko City. Większość tych piłkarzy kopie się po czole, szczególnie obrona to dno i De Gea musi ratować. Alexis to cień piłkarza, nic mu nie wychodzi, nawet go wygwizdali wczoraj żeby dupę ruszył i szybciej zszedł z boiska. Mourinho jest wypalony, nie ma pomysłu, popada w konflikty i szczeka na wszystkich. Gdybym miał co tydzień oglądać ich mecze to po prostu bym się powiesił.
6
Pewnie już drugie otwierasz.
2
Dobra teraz nietoperki rozpykają United.
0
No i Paulo z hattrickiem.
1
Nie wiem która najszybsza, ale Pato nam wbił w 24 sekundzie chociażby po genialnym rajdzie.
0
Paulo najpiękniejszy jest.
2
Jak zawsze czarujący
0
Z sentymenu i dla Negana obejrzałem ten 8 sezon, ale no kiepsko jest.
4
Jak dla mnie ten serial z każdym sezonem jest coraz gorszy i mdły.
24
Bałwanek nie gra w Barcelonie więc nie będzie się o tym mówić.
0
Ja to bym chciał jakąś koszuleczkę Villi ogarnąć.
3
Za chwilę, muszę ustalić warunki kontraktu z Bartkiem i poleci cham jeden.
10
Może to błąd. Jak ktoś zobaczy, że sam Ojciec Chrzestny futbolu Florentino go opierdzielił to zamilknie.
4
Nikt mnie tak nie irytuje jak Denis.
1
Szkoda, ale Alexis też miał zostać w klubie.
52
Jeśli Henry będzie równie dobrze klaskał i sprzeda duszę diabłu.. to jest dobra myśl.
0
Potężne Sassuolo niespodziewanie przegrało ze słabym Milanem.
1
Trawa jest zielona.
4
Ja stawiam, że za 2 dni już mało kto będzie o tym mówił.
1
Te piłkoże to niech im piniorzki lepiej oddadzom!
5
Kuurła, ten Neymar, Coutinho to niech się uczą od... no.. nie znam brazylijskiego siatkarza.
0
Grażyny do boju