6

Tu będziesz miał relacje z każdego zagrania Ronaldo

6

To pewnie niezdrowy stolec

2

ja to słucham bonusa rtv euro agd

0

Komentarz usunięty

7

A po co nasi chłopcy mieliby się tak gibać?

1

Bobby kocham cię!!!!

0

No nie wierzę to jest kpina

12

Na własne życzenie chłop zepsuł sobie troche karierę

1

Nałożyli dużą presje na Inter

0

Pięknie, Milner wojownik alleeez

0

Stu odrodzenie

11

Teraz Liverpool jedzie PSG i będzie idealnie

0

Brawo Maurito jazda z nimi

1

Nawet nie jest powołany Malcom, na co liczysz

5

Ale poszedł jak dzik w paśnik

2

Robił wiele pięknych rzeczy

13

Kurłaaa ta Barca tego Pepe Guantanamo to by już z 7:0 wygrywała

1

Buffa?

12

Mogłeś już mi te 200 zł oddać somsiedzie

23

W ciągu ostatnich 5 minut jeszcze nie było!

2

Mój gang połamie Ci ręce

3

Siedzę przy stole, przy którym je Barcainfo

0

19 września

1

Zostaw Diego w spokoju madridisto

53

Napluł mu na ryj xDD No nie mogę

3

Boateng już na Matuidiego dissa pisze

1

Ale dojce

8

Tym co dupa pękła właśnie to dopiero smutno musi być xD

5

Ruszyła maszyna forza

0

Trzeba było tak od razu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?