2

Jest jakaś liga Fantasy Champions League na La Rambli?

1

W tym momencie hasło "spotkajmy sie na Narodowym" nabiera nowego znaczenia

1

Szkoda ze Belotti nie próbuje kariery w innym klubie. Świetny napastnik

2

Przestańcie z tymi sędziami, przecież my dziś gramy takie guwno ze sie rzygac chce.

0

Ten filmik z TVP Info że od marca dla statystyk wpisuje sie w zgonie Covid-19, to jest prawdziwy?
Bo obejrzałem i ciężko mi uwierzyć xd

0

@sendesara Rivaldo tylko 32 gole?

0

@cinero1996 za to Lukaku ma szansę powędrować naprawdę wysoko

20

Linetty powinien w kolejnym meczu wyjść za Krychowiaka

5

Ehh jakby Max miał bolid Mercedesa. Emocji co tydzień byłoby zdecydowanie więcej

1

Jezu Hamilton to taka maruda jeest

1

@Triv44 wspomnienia na zawsze. Nawet jak miałem kilkanaście lat i leżałem w szpitalu kilka tygodni to na świetlicy się siedziało i oglądało Małysza

2

Tak patrzę na Trincao i jak na początku strasznie mnie zaskoczył, tak teraz zauważam że on za dużo chce pokazać chyba, tych dryblingow i wogole. Czasem zamiast przyjąć i podać to idzie w kiwke, nawet na wysokości środka boiska. Często traci, strasznie to irytuje

5

Ehh fajny był czas jak Piątek strzelał w Milanie i włączało sie tego popapranego dziadka i to jego Pio Pio..
To se ne vrati

0

O co chodzi z tym Juventusem? Mecz ma się nie odbyć?

1

Messi pewnie gdyby chciał to kupiłby sobie Depaya do Barcy :)

1

Nie ma co się podniecać za wcześnie, ale widać ze chłopakom zależy żeby wygrać na Celcie

0

Miał piketa i Pedriego

0

Jest Trincao i Pedri. No i wypas :)

0

Dobry ten Patryk Vega

1

Ale Favre roz...l drużynę zmianami..
Przecież Hummels profesor dziś. Masakra

9

Mam nadzieję że Trincao będzie dostawał dużo szans. Podoba mi się jego momentami bezczelność, idzie w drybling, idzie na strzał.
A co najważniejsze nie rozgląda się za Messim tylko

1

Ale bym sobie pooglądał takiego Dembele na prawej stronie. Przecież tam jest pas startowy

7

Mam nadzieję że chociaż z ławki wejdą Pedri, Dembouz i Trincao

0

@JordiElNino można odnieść takie wrażenie. Belotti dużo pracuje, ciągle w kontakcie. Ogólnie nieprzyjemny napastnik do krycia, tak mi sie wydaje

2

Ogólnie co by sie nie działo w końcówce, to ładnie Sevilla sie zaprezentowała dziś. Można powalczyć z tym Bayernem

7

Luk de Jong biega jakby miał fortepian na plecach

2

@MESSIah16 teraz to mam już wrażenie że wygodnie jest mu grać ofiarę.
Idź chłopie na rok rywalizuj na poziomie la liga. Przecież nie odchodzisz na zawsze. Pokaż ze klub się myli co do Ciebie

2

Panowie śledzi ktoś z was fanpejdże Atletico? Co ich kibice sądzą o transferze Suareza?

0

Ja może trochę w opozycji do większości tu, widziałbym Bellerina u nas. Do 20mln to naprawdę dobry interes myślę

7

Niektórzy w wieku Puiga decydują już o obliczu swoich drużyn. Jasne że szkoda chłopaka, bo ma potencjał. Jak duży? Nie wiadomo.
Kilku trenerów z jakichś powodów go odpaliło. Już dawno chłopak powinien też zadbać o swój rozwój i regularną gre. Poprosić o wypożyczenie czy coś.
Teraz tak samo, może okazać się ze będzie sie pojawiał sporadycznie na boisku. I kolejny rok będzie dla niego zmarnowany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?