4

@EzioAuditoreDF nie, w żabce są takie siekiery

1

Niby upał ale jednak.. 60 goli i ponad 40 asyst w stu spotkaniach niezwykle dziś pracującego dla drużyny, kapitana Trojkolorowych

0

A wiecie kto jest kapitanem Francuzów?

0

To jest Ostigard czy Mezo? Nie jestem pewien

0

Sztrand Larson Ty łaku

1

@Comentateiro a jakaś kiełbasa?

1

Asgard come to Barca

0

@Piotrek1993 i najlepsze że czekał aż Mielcar pociągnie. A Grzesiu o Asgardzie

1

Chłopaki walczą a Erling w pampersie siedzi i ogląda

0

@hubert874 rezerwowa Norwegia będzie poligonem strzeleckim Dyktatora

10

Człowiek się poci nawet jak Ci ktoś gruchę wali..
Masakra

0

Nmecha schował piłkę jak do sejfu

3

Oczywisty faul to jest

0

Tak odnośnie Realu Madryt i transferów to dziwne że oni chcą się pozbyć Carrerasa. Ogólnie dla mnie dobry zawodnik i nawet u nas na lewej obronie pewnie by się sprawdził

1

Piękne spojrzenie głównego sędziego w kierunku bocznego z miną "co Ty odp.erdalasz?"

0

@KamQiX przecież wersja pudełkowa jest. Z kodem ale jest. Na półce postawisz

0

Ja tam lubię Alvareza, ale kurde ta kwota jest sztucznie podbita przez "zdradzone" Atletico. Robią nam pod górkę na każdym kroku a my takie kokosy pchamy im do kieszeni.
Co jeszcze bardziej zastanawia to brak jakichkolwiek alternatyw, jakby nie było innych dobrych piłkarzy

1

Narazie w repce Gordon jest fatalny, ale nie trzeba się tak gorączkować odrazu. Kiedyś z Raphinii śmialiśmy się tu że to jedyny brazol co nie umie dryblować, a jednak koniec końców nam się na coś przydał :)

3

@blakkudium kurde Gabriel Jesus też szkoda że wyhamował bo profil pod Barce też

1

Dziś Gordon na ostatni kwadrans

0

To dzisiaj Lautaro zjadł Juliana

10

Ale Austria to jest ciężki i wymagający rywal.

1

Scalonez róbże zmiany chłopie. Tu trzeba Juliana Alvareza

2

I nawet Messi ukarany za pajacerke

0

Co oni cudują? Xd

0

@ShawnC niestety u nas jest jakiś problem z pozbywaniem się ludzi. Araujo ma 27 lat a ja w sumie przypominam sobie jeden mecz gdzie wyłączył Vinicjusa. I tyle.
On miał formę dłużej niż miesiąc kiedyś?

9

Araujo nie powinno być w tym klubie, tak samo jak Christensena.

2

Męczy mnie ta Belgia

0

Salemejkers xd salemelejkum

0

Baena tak średnio się odnajduje w gierce z chłopakami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?