Drozdu7
Dołączył/a: lipiec 2010
Zagan
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@EzioAuditoreDF nie, w żabce są takie siekiery
1
Niby upał ale jednak.. 60 goli i ponad 40 asyst w stu spotkaniach niezwykle dziś pracującego dla drużyny, kapitana Trojkolorowych
0
A wiecie kto jest kapitanem Francuzów?
0
To jest Ostigard czy Mezo? Nie jestem pewien
0
Sztrand Larson Ty łaku
1
@Comentateiro a jakaś kiełbasa?
1
Asgard come to Barca
0
@Piotrek1993 i najlepsze że czekał aż Mielcar pociągnie. A Grzesiu o Asgardzie
1
Chłopaki walczą a Erling w pampersie siedzi i ogląda
0
@hubert874 rezerwowa Norwegia będzie poligonem strzeleckim Dyktatora
10
Człowiek się poci nawet jak Ci ktoś gruchę wali..
Masakra
0
Nmecha schował piłkę jak do sejfu
3
Oczywisty faul to jest
0
Tak odnośnie Realu Madryt i transferów to dziwne że oni chcą się pozbyć Carrerasa. Ogólnie dla mnie dobry zawodnik i nawet u nas na lewej obronie pewnie by się sprawdził
1
Piękne spojrzenie głównego sędziego w kierunku bocznego z miną "co Ty odp.erdalasz?"
0
@KamQiX przecież wersja pudełkowa jest. Z kodem ale jest. Na półce postawisz
0
Ja tam lubię Alvareza, ale kurde ta kwota jest sztucznie podbita przez "zdradzone" Atletico. Robią nam pod górkę na każdym kroku a my takie kokosy pchamy im do kieszeni.
Co jeszcze bardziej zastanawia to brak jakichkolwiek alternatyw, jakby nie było innych dobrych piłkarzy
1
Narazie w repce Gordon jest fatalny, ale nie trzeba się tak gorączkować odrazu. Kiedyś z Raphinii śmialiśmy się tu że to jedyny brazol co nie umie dryblować, a jednak koniec końców nam się na coś przydał :)
3
@blakkudium kurde Gabriel Jesus też szkoda że wyhamował bo profil pod Barce też
1
Dziś Gordon na ostatni kwadrans
0
To dzisiaj Lautaro zjadł Juliana
10
Ale Austria to jest ciężki i wymagający rywal.
1
Scalonez róbże zmiany chłopie. Tu trzeba Juliana Alvareza
2
I nawet Messi ukarany za pajacerke
0
Co oni cudują? Xd
0
@ShawnC niestety u nas jest jakiś problem z pozbywaniem się ludzi. Araujo ma 27 lat a ja w sumie przypominam sobie jeden mecz gdzie wyłączył Vinicjusa. I tyle.
On miał formę dłużej niż miesiąc kiedyś?
9
Araujo nie powinno być w tym klubie, tak samo jak Christensena.
2
Męczy mnie ta Belgia
0
Salemejkers xd salemelejkum
0
Baena tak średnio się odnajduje w gierce z chłopakami