0

@AmigoBlancos to też zweryfikował i cofnął na varze? A nie będzie teraz wymówka, że Benzema nie trafił więc w sumie można kraść.


6


Tak, odgwizdalem w tym przypadku karnego dla Madrytu a czemu pytasz?

0

@BART97 ja nie dostałem bana za obrażanie typie. Punkt regulaminu, który złamałem tyczył się zasad ortografii. W odwołaniu dostałem odpowiedź, że chodziło o pisanie nazwy klubu małą literą.

0

@BART97 lepiej nie pisz nazwy tego klubu małą literą, bo przyjdzie wielka moderacja i ci wręczy bana na rok.

0

@JohnA w sensie escandalo, że cos takiego jak napisanie nazwy klubu małą literą jest podciągane pod ,,zasady ortografii" i dostaje się za to ban na tydzien. Escandalo, że dużo osób tak robi, a bana dostaje Djzordon.

0

@mekston zależy jaki to klub.

0

@HighestInTheRoom chyba ty, skoro poświęciłeś kilka sekund swojego cennego czasu. Jak cię nie interesują moje posty to jest taka opcja zablokuj użytkownika.

0

@mekston mam to gdzieś, to jego sprawa. Jeśli nie szanuje Barcelony to niezbyt dobrze o nim świadczy, ale ma takie prawo.

0

@Encore tak. Od dzisiaj to ,,klub, którego nazwę nie wolno pisać z małej litery", albo ,,klub, którego nazwy nie wolno wymawiać"

9

Wiecie za co dostałem kolejny tygodniowy ban, parę godzin po odbanowaniu? Za napisanie nazwy klubu małą literą. Jedynie co mi się ciśnie na usta w tej sytuacji to escandalo. No, ale większe escandalo odwaliło się w meczach ,,klubu, którego nie można pisać mała literą" z Elche. Gol w 119 minucie dający rzuty karne? O, nie tego nie robimy. Odgwizdujemy faul, które nie było? W drugim meczu: Kroos fauluje gracza Elche, a zaraz potem Vinicius upada w polu karnym? Karny dla Madrytu! Hazard depcze zawodnika Elche? Karny dla Madrytu!

0

To już widzę co z nim tam zrobią.

0

@Martwy 90% komentarzy nie jest przychylne temu pomysłowi

0

@Transu96 dokładnie bez Benzemy, który pracuje na niego jak kiedyś na Ronaldo nie istnieje

0

@taris nadal nie umie* Tylko, że na 20 setek wykorzystuje 5, a kiedyś 1.

5

@Fenelon co tu porównywać goata do zwykłego średniaka jakim jest Ronaldo

0

@deyna2018 pewnie, tylko nie licz, że po pół roku siedzenia po godzine dziennie ci się to uda.

0

@deyna2018 tak(15 znaków)

0

@bartas97 to piosenka co sądzę o tych wszystkich banach.

2

@MesQueUnClub96 nie jest moim ulubionym artystą, kojarzę tylko parę nutek, ale akurat te wersy skojarzyły mi się z moim powrotem i reakcja białych podszywek na ten powrót.

1

1

@FC1899Barca ileż można słuchać o tej mafii i Najmanie. Już prawie zapomniałem, że oni istnieją.

2

@DaPidejpi kolega widzę, że dzisiaj odkrył, że Ronaldo gra dla siebie nie dla klubu.

0

@AmigoBlancos niestety

0

@KM7 wiadomo, że Barca.

0

@Encore kiedy w połowie stycznia miala 2 punkty nad liderem i 10 nad 3 miejscem?

3

Komentarz usunięty

1

Sevilla gooooool. 2 punkty stary ;) gdzie twoje berło gdzie twoja korona, gdzie twoje mistrzostwo?

0

@AllBundy dobra błąd w sezonie bodajże 17/18. W ostatnim klasyku były 2 błędy na korzyść realu, a od 2018 może 50.

5

@MasonStorm dziękuję, ale cała świetną pracę wykonuje fanpage zona blaugrana, który nie należy do mnie. Nie mniej jednak zapraszam do obserwowania go na Twitterze. Ja tylko dodaje swoje 3 grosze do analiz zony.

7

Dobra no to lecimy. El clasico na ziemi arabskiej.
Przede wszystkim chcę powiedzieć, że Barcelona zagrała świetny mecz. Kompletnie zdominowała bezbarwnego w tym meczu przeciwnika. Niestety ze względu na nacisk moderacji nie mogę napisać nazwy tego klubu, bo znowu czeka mnie więzienie. No cóż. Pomijając ta kwestię oglądając ten mecz można było pomyśleć, że to klub w prześcieradłach jest w głębokim kryzysie i dzieli go 17 punktów w ligowej tabeli do rywala. No ale od czego jest sędzia?
Benzema faulujący Busquetsa przy golu? Standard. Oprócz tego 2 rzuty karne nie odgwizdane? Nic się nie dzieje przecież nie tak dawno był klasyk gdzie tych karnych powinno być 3. Oglądając ten mecz na usta rzucało mi się jedno: solo robar
Media