La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 550 Culés

9

Wiecie za co dostałem kolejny tygodniowy ban, parę godzin po odbanowaniu? Za napisanie nazwy klubu małą literą. Jedynie co mi się ciśnie na usta w tej sytuacji to escandalo. No, ale większe escandalo odwaliło się w meczach ,,klubu, którego nie można pisać mała literą" z Elche. Gol w 119 minucie dający rzuty karne? O, nie tego nie robimy. Odgwizdujemy faul, które nie było? W drugim meczu: Kroos fauluje gracza Elche, a zaraz potem Vinicius upada w polu karnym? Karny dla Madrytu! Hazard depcze zawodnika Elche? Karny dla Madrytu!

11

@Djzordon Aż taki masz problem by napisać Real z dużej litery?

3

@Djzordon smutne. A nie.. Jednak nie

16

@Djzordon Pisanie nazwy klubu z małej litery jako wyraz buntu, braku szacunku jest iście na poziomie podstawówki i imponuje wyłącznie właśnie tej grupie wiekowej. No, ale napisałeś to Ty, więc wszystko się zgadza ^^

0

@Encore tak. Od dzisiaj to ,,klub, którego nazwę nie wolno pisać z małej litery", albo ,,klub, którego nazwy nie wolno wymawiać"

2

@Djzordon Kto pytał?

0

@Djzordon chomiki zróbcie coś z nim

1

@Djzordon a co uważasz gdy ktoś piszę nazwę naszego klubu z małej litery?

0

@mekston mam to gdzieś, to jego sprawa. Jeśli nie szanuje Barcelony to niezbyt dobrze o nim świadczy, ale ma takie prawo.

8

@Djzordon a jak ktoś nie szanuje innych klubów - to jak to o nim świadczy?

0

@HighestInTheRoom chyba ty, skoro poświęciłeś kilka sekund swojego cennego czasu. Jak cię nie interesują moje posty to jest taka opcja zablokuj użytkownika.

0

@mekston zależy jaki to klub.

3

@Djzordon w sensie escandalo jest to, ze regulaminu nie znasz? Jakbyś poświecił chwile żeby się z nim zapoznać zamiast klepać durne komentarze to i bana by nie było

0

@JohnA w sensie escandalo, że cos takiego jak napisanie nazwy klubu małą literą jest podciągane pod ,,zasady ortografii" i dostaje się za to ban na tydzien. Escandalo, że dużo osób tak robi, a bana dostaje Djzordon.

Komentarz usunięty

0

@BART97 lepiej nie pisz nazwy tego klubu małą literą, bo przyjdzie wielka moderacja i ci wręczy bana na rok.

Komentarz usunięty

0

@BART97 ja nie dostałem bana za obrażanie typie. Punkt regulaminu, który złamałem tyczył się zasad ortografii. W odwołaniu dostałem odpowiedź, że chodziło o pisanie nazwy klubu małą literą.

9

@Djzordon "Klub, którego nazwy nie można wymawiać". No nieźle.
"Harry Djzordon i więzień Moderacji".

0

@Djzordon Tygodniowy ban za napisanie nazwy klubu mała literą lol.

0

@Encore może za brak przecinka też będą dawać:-D:-D

6

@BartqRKO Może nawet perma dostać, jeżeli robi to z premedytacją i nieustannie pomimo ostrzeżeń.

0

@wpwelement W takim razie zmienia to postać rzeczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy