1

Takimi meczami niestety wygrywa się mistrzostwo

0

Ta debata na pewno nie pomogła Trzaskowskiemu i Nawrockiemu. Polacy mieli po raz kolejny możliwość zobaczyć, że ich wygrana dalej będzie dzielić Polaków między dwie partie

2

Szczerze powiedziawszy jedynie kto zyskał na tej debacie to chyba Stanowski

1

@Arkon Miał już wywrócić stołek. Jedyne co to wlazł Tuskowi wiadomo gdzie

6

Zasnęła hahahaha

0

Dobra no to Szenyszyn2025

12

PiS powinno jak najszybciej zacząć popierać Mentzena bo patrząc na Nawrockiego to nie ma najmniejszych szans na wygraną w tych wyborach

1

Litościwi, że telewizja publiczna z pieniędzy podatników udostępnia sygnał innym, tak aby inni również mogli pokazać ludziom co się dzieje na debacie.

14

No kurde ten Stanowski bardzo mądrze gada

3

Nawrocki minutę gadał i na pytanie nie odpowiedział.

3

Co to za kartofel

0

Dobra gościu sam sobie na front dylaj

1

Co by nie mówić o Hołowni, ale gadane ma

2

A potem się dziwią, że Mentzen na hulajnodze wyjeżdża.

0

Dobra my też już w gotowości

0

Czas się kończy, a ta dalej trajkocze

2

Warto było poprzeć Stana

0

Babciucha ma mój głos

0

Ja nie wierzę, że walka o prezydenturę rozstrzyga się między tyłu błaznów, oczywiście bez stanowskiego xD

0

Tragedia, nic tylko atomówkę zrzucić na tą miejscówke i tych ludzi tam xD

0

@FcPortoFan1999 Ale jednak funkcja reprezentacyjna, a głąby się o debatę nie potrafią dogadac

0

@FcPortoFan1999 Jedno z najważniejszych stanowisk w kraju i tak pajacują

5

Polska polityka to jest żart, serio cyrk

1

Barca wygrywa, prześcieradła rozkraczone, tydzień bombowy

0

Dobra Tera trzeba strzelić w drugiej połowie 7 bramek, żeby zabić mecz i cacy

0

@clyde Oczywiście żartuje. Oboje wiemy dobrze, że tutaj zawsze kalejdoskop uczuć zmienia się w ciągu minut

3

@clyde pierwszy dzień tutaj? xD

3

@KrychaFCB Lepsze to niż ciagły masochizm z PiS i PO

1

@Comentateiro Ciekawe co stało finalnie za wymiana go za AD. Forma jak widać sroga

0

Lakers jak w gazie w playoffach mogą być bardzo niebezpieczni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?