6

Oby ten Arsenal naklepał PSG. Ko później wygra to już bez różnicy.

4

@draxidox Lewica wszystko chciałaby zabierać od mieszkań po przerzucanie na nowe elektryki, ale sami jeżdżą dieslami i mają po kilka mieszkań. U nich standardowo

0

No nic, szkoda. Ciesze się tylko, że w tym roku walczyliśmy i nie odpuściliśmy. Szkoda tej pierwszej połowy.

0

@halfnolife do tej sytuacji przed ostatnią bramką

1

Ja tylko nie rozumiem jednego. Od tego jest Var żeby z niego korzystać. Tylko oczywiście Marciniak jak zawsze świętszy i mądrzejszy od papieża

2

Za każdą glupią decyzję Marciniakowi wypadał jeden włos. Dlatego jest teraz łysy. Od czego masz var chlopie

0

A wystarczyło murować

0

Chyba przed polem jednak

0

Jak po takich meczach nie wygramy LM to nie wiem co więcej

0

No i zaczynamy mecz od nowa

0

Jezus Marciniak, dziekujemy

0

Na dzień dzisiejszy najważniejszy mecz w sezonie, a Lewy siedzi

0

Dr Jong chciałby truchtać jak Messi, tylko zapomniał że Messim nie jest

1

Nie no nie rozumiem problemów do Marciniaka.

0

Oho La Rambla ma problemy chyba

0

W pizdu przeklęta LM

0

Serio, Wojtek pokaż klasę!!!!

1

In Marciniak we trust

0

Marciniak błagam Cię,

0

Nie no karny raczej

0

Litości co oni robią, podawanie piłki do rywala prawie w polu karnym xd

0

Nie ma co panikować, ostatnio pokazali że nie jedno potrafią odrobić

0

@Lucyffffer1922 Ronaldinho? A Messi? Neymar

0

Cudowny ten hymn

1

Oprawę mają ładna

2

Człowiek płaci za to gówno, a tu jeszcze Ci reklamy wciskają w takim momencie

0

Dawać hymn ligi mistrzów!

0

Vamos!!! Lecimy, innego scenariusza niż zwycięstwo nie przewiduje!

2

@maroon nie oczekuj od Onetu profesjonalizmu xD

0

Mecz w tv leci czy trzeba szukać wiadomo gdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?