David_Martin
Dołączył/a: styczeń 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KobeFR można uniknąć albo, przede wszystkim, ograniczyć negatywne skutki.
1
Pod koniec straciliśmy kontrolę, a niektórym chłopakom zabrakło już pary. Valverde długo zwlekał ze zmianami, a my dwie roszady musieliśmy dokonać jeszcze przed przerwą. Jest to detal, ale jednak znaczący. Gundo, Cancelo i harujący za dwóch Yamal pod koniec meczu oddychali już przez rękawy.
Bardzo dobry mecz w defensywie i destrukcji. Cała drużyna zasuwała. Był pressing, był doskok i ciągła walka. Athletic słynie ze świetnego przygotowania fizycznego i daliśmy temu radę. Brak jednak konkretów pod bramką rywala. Nie potrafiliśmy znaleźć Lewandowskiego, niewidoczny był Raphinha, nie najlepsze wejścia Felixa i Fermina.
Osobne brawa dla Cubarsiego, Araújo, Koundé i Christensena. Rządzili w obronie.
Zdrówka dla Pedriego i Frenkiego.
Jeszcze jedna kwestia, skoro nie mogliśmy podejść wyżej z piłką i znaleźć Lewego, może warto było wpuścić Roque?
1
Szkoda. Frenkie zaczął łapać wiatr w żagle, a tu nieszczęśliwy traf. Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia.
0
W jego przypadku może to być koniec sezonu. Wielka szkoda Pedriego.
0
Szok i niedowierzanie. Co za masakra xD
0
@Black_Wolf_95 tylko że sprzedaż Christensena to czysty zysk, a transfer Koundé jest wciąż amortyzowany. Pozostało jeszcze jakieś 30 + mln.
0
Z tym kapitanem to różnie. Co jeśli, gdy jest nim bramkarz? Nie zawsze może on opuścić bramkę.
Niebieskie kartki to nonsens.
Oddalenie miejsca wykonania karnego może nie być złe.
4
@xavi890 inna gra była efektem kontuzji kolana i złamania policzka. Nie wątp w naszego Uruguayo.
0
Dużo będzie zależeć od tego, czy zrealizujemy plan finansowy i będziemy mieć zasadę 1/1, czy dalej 1/4. W pierwszym przypadku będzie można sprzedać Erica i Christensena i wziąć przykładowo Onanę na pozycję defensywnego pomocnika lub Cancelo na bok obrony, a na środku Íñigo, Araújo, Cubarsí, Koundé, Hermoso. Myślę jednak, że pivot będzie wyższym priorytetem niż Cancelo, bo na bokach mamy Balde, Juliana Araújo, Forta i ewentualnie Koundé i Valle. W przypadku 1/4 będzie musiało odejść duże nazwisko, aby ściągnąć wartościowego pivota i/lub Cancelo.
2
Peña też nie musi być ogórkiem, tylko niech idzie na wypożyczenie, gdzie będzie grać, a my poszukajmy pana po 30, który posiedzi na ławce w słonecznej Barcelonie, a w razie czego da radę, gdy wypadnie Marc.
0
"5" dostanie Tarzan czy Busi?
0
@fenix1983 @626 uprzedzam fakty. :-P
0
@BORO_12 zgadzam się.
6
Miał być miesiąc, już są dwa. Jakie to barcelońskie.
1
@BORO_12 ja nie piszę, że mamy mu tyle dać, ale że tyle może zawołać, bo ma kartę zawodniczą na ręku i twardych negocjatorów w swoim otoczeniu. ;-)
0
Fakt, że za darmo, ale pewnie będzie chcieć kontraktu na poziomie Gundogana.
0
Kij z Realem i ich transferami. Naszym transferem powinien być de Zerbi, bo to facet, który rozwija młodych. Rok jego pracy i Balde Daviesa do kieszeni schowa.
0
Wszystkie znaki na niebie nam sprzyjają. ¡Vamos!
2
"kierowany od niedawna przez byłego dyrektora sportowego Barçy Ramóna Planesa"
Kurczę, Planes, weź Ferrana albo Raphinhę za 100 mln, a nie Marca.
1
Dokładnie tak. To znaczy, Frenkie grał swoje - przeplatał świetne interwencje w defensywie z babolami, które mogły skończyć się stratami bramek. Natomiast podczas drugiej połowy złapał duży luz i wyglądał coraz lepiej. Ważne, że jest więcej agresji w jego grze. Idzie to w dobrym kierunku i oby tak dalej.
5
Aż szkoda, że ten mecz się skończył. Tak dalej!
2
@Maynard666 ale ty wiesz, że nie z każdym da się tak zagrać?
1
Mam wrażenie, że Fermín trochę przytył.
0
@Kamiloos co? xD
0
@xavi890 gdyby Messi wrócił, to.. babcia byłaby dziadkiem, ale faktycznie Lio z Lewym to byłaby miazga. Raphinha jest przeciętny, a Felix średni. Ferran to płotka, a nie rekin. Wielu potrzebuje goli, gra na siebie. Cóż... "Es lo que hay".
5
Raphinha zabrał Lewemu dwie asysty.
9
Przepraszam, że się wyrażę - ja pierdolę.
4
"Prowadzenie dwiema bramkami? Po co to komu?"
8
Raphinha strzelił gola i tak sobie pomyślałem, "dlaczego za nim nie tęskniłem?" Już sobie, qwa, przypomniałem.
0
@Greenalley Dimitrievski i Gazzaniga są po 30, a są przeciętni, co najwyżej dobrzy. W Barcelonie możemy kupić takiego bramkarza, ale młodego z potencjałem, który z czasem osiągnie najwyższy poziom, a ci to już powoli staruchy. Valles pierwszy dobry sezon, trochę ryzyko. Najlepsi na miejsce MAtSa to, tak teraz myślę, Onana (za drogi) oraz Szczęsny (najwyższy poziom, ale stary). Może Raya, ale ten też miewa straszne wylewy. Także nie ma ich za wielu.