0

@JUNIORcom z nimi zagramy w finale.

2

Dobra decyzja o nieprzyznaniu, choć jakby podjął inną decyzję, też by się wybronił. ;⁠-⁠)

2

@fotohobby plus za Upamecano :⁠-⁠)

3

@cyron1 i to jest kwintesencja. Roberto, mimo swoich ograniczeń, wie o co chodzi w grze na jeden kontakt. Wie, co to tiki - taka. Mamy wielu wybitnych graczy, ale kto zagra tak z Gundoganem, jak nie Sergi? No, właśnie...

3

Oriol trzyma napięcie.

4

Kocham naszego Kapitana. Sergi Roberto! Mógł strzelić gola, a dał Lewemu na pustą.

0

Wyprowadzenia MAtSa dziś kuleją

0

@PuszkinFan dlaczego? Osimhen, Kvara, Lobotka... Przestańcie marudzić

0

Atak na Achillesa. To jest żółta

0

Cholera, mam takie nieodparte wrażenie, że oni są bliższi drugiej bramki, niż my trzeciej. Nie zaprzepaśćmy tego!

4

Rewelka! Szkoda, że nie na boisku. Może niebawem panowie piłkarze zamiast do Arabii lub MLS będą dołączali do Kings League.

0

Byłbym jeszcze bardziej dumnym kibicem Barçy, gdyby Cubarsí został powołany na Euro. Spokojnie, byłby tam jako piłkarz szerokiego składu, a nie podstawowy stoper. Poza tym nasza delegacja będzie trochę uszczuplona przez brak Gaviego i Balde (a może i Pedriego). Na Igrzyska z kolei to musi jechać. Fajny turniej dla młodych.

10

Legenda. Kapitan.

0

Zgadzam się z Rakiticiem.

0

Lamine to nie tylko utalentowany dzieciak, ale i pan piłkarz, który niesie tak wielki klub na swoich barkach i nie boi się tej odpowiedzialności. Bramka palce lizać, ale powiedzmy jeszcze o jego pracy w defensywie, którą sumiennie wykonuje w każdym meczu. Bez zbędnych ruchów i efekciarstwa. Złego słowa nie można powiedzieć. Klasa.
Pau Cubarsí z kolei jest niemniej utalentowany na swojej pozycji, co Lamine. Fizyczność na wysokim poziomie. Spokój i opanowanie. Brudna robota wykonana w białych rękawiczkach. Rewelacja.
Bardzo cieszę się, że Guiu dostał szansę. Duży plus dla Xaviego za to. Bałem się, że po przyjściu Roque wychowanek nie dostanie zbyt wielu minut. Wczoraj słaby występ, ale takie mecze też są potrzebne. Z pewnością wiele wniosków z tego spotkania zostanie wyciągniętych i Marc wiele się nauczy.
Ciekawi mnie sytuacja Roque. Myślę, że zasługuje trochę na więcej, zwłaszcza przy przezroczystych występach Felixa i braku stabilizacji formy Raphinhi.

0

Mamy jeszcze w teorii takiego piłkarza jak Marcos Alonso. Brakuje wśród kontuzjowanych. ;⁠-⁠)

0

Co na zdjęciu robi Wasilewski? xD

0

Ansu tak dalej, a pierwszy skład będzie jego.

3

W samej LL tracimy na ten moment 1,26 gola na mecz. Jak widać, z nieszczelną defensywą w Hiszpanii można mieć trzecie miejsce w tabeli z punktem straty do drugiego, jednakże, na co warto zwrócić uwagę, Araújo czy Koundé są nieco lepszymi obrońcami niż Dunk czy Van Hecke, więc nie dramatyzowałbym za wczasu.
De Zerbi uwielbia rotacje, które, co zauważył dziennikarz, sięgają nawet bramkarzy. Ma to jednak swój duży plus, bo wielokrotnie narzekamy na "zajeżdżanie" piłkarzy przez Xaviego i granie tymi samymi zawodnikami aż do momentu kontuzji. Z drugiej zaś strony ten sezon Brighton nie pokazuje, aby miało to jakąś korelację z mniejszą ilością urazów piłkarzy, natomiast pod wodzą Włocha minuty znajdą się dla każdego.
Kto jednak byłby lepszy? Motta czy de Zerbi? Pewnie i tak nie zapłacimy klauzuli, a Mottę sprzątnie nam jakiś Juventus... :⁠-⁠[

0

A za chwilę dowiemy się o jakimś "nowym Mbappe" z Wietnamu. Przestańcie, proszę, bo to poniżające. Mają to niech kupują. Co nam do tego...

5

Lipsk przekręcony najpierw u siebie, gdzie nawet Kroos powiedział, że był błąd sędziowski, a teraz Lipsk przekręcony również na SB. Vinicius poraz kolejny oszczędzony. Szkoda Lipska, bo zasłużyli na awans.

9

Zawodnik wysoce podatny na urazy w klubie, gdzie od lat nie ma właściwego przygotowania fizycznego? Istna katastrofa.

1

@milek9722 to trzeba sprzedać kogokolwiek poza Yamalem i Gavim, żeby go zarejestrować.

2

@kakusus dlatego warto, aby każdy kibic Barçy zastanowił się dwa razy, zanim napisze, że Pedri / Fati / Roberto / Alonso / Balde / Ferran etc. są "szklani".

0

Nie spodziewam się powrotu Pedriego w tym sezonie.

0

Przepraszam, ten "artykuł"... Co on miał pokazać? Wszedłem, bo byłem ciekaw, ile tych meczy było i z jakimi rywalami... Całe 2 mecze - wyszarpane zwycięstwa z Almerią i Szachtarem...

1

Prawda jest taka, że na otwarcie nowego Camp Nou potrzebna nam gwiazda z najwyższej półki.

0

@igoliwerwitaofficial Arteta, moim skromnym zdaniem, ma potencjał, by przebić Pepa. Piszesz o jego zainteresowaniu Ferranem czy Raphinhą, ale facet interesował się również Roberto. Arteta ściągnął Kiwiora i robi z niego kozaka. Pewnie i na nich miałby pomysł.
Ferran to nie materiał na lidera, ale profilem pasuje do Barçy, żeby pełnić rolę Pedro. Dobry technicznie, świetnie gra bez piłki. Raphinha też ma swoje atuty. Przy dobrym trenerze mogą być wartościowi.

0

Szkoda, bo można byłoby przetestować Tiburóna na "10" (czy też bardziej na "9,5") pod nieobecność kluczowych pomocników. Jako podwieszony napastnik za plecami Roberta, grającego na ścianę w teorii brzmi dobrze, a jakoś środek pola trzeba załatać.

2

A może to bzdury i nic mu nie dolega? Weźcie dystans.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?