0

Rayo grało fenomenalnie w pressingu. Real przez pierwsze 30 min nie mógł z własnej połowy wyjść. Piękny mecz - piękny wynik.

0

@Rust_Cohle Ameryka Południowa rządzi! Będę kibicować Urugwajowi tak jak Argentynie.

0

@Azi niekoniecznie z zerowymi.

1

La Liga jest w tym sezonie nasza!

0

Nie wierzę, że on to powiedział.

0

Tak!!! Lejemy CRy7!

8

Numer 6 już czeka. ¡Visca el Barça!

1

@kejdzi i kto będzie zdrowy. Boję się, że znowu zagramy rezerwami.

1

Dawać nam tu tego białego CRy7 z Portugalii. Oklepiemy jego drużynę!

0

A na mundial będzie zdrowy.

5

@ACRAB95 PSG? Nigdy w życiu

0

Trzymaj kciuki za Liverpool oraz Bayern!

0

Wszyscy kadrowicze obolali, ale jak przyjdzie mundial, to wszyscy wyzdrowieją. Osasuna to nie jest łatwy rywal.

0

Dobrze oceniam ten rok pracy Xaviego. Trzeba mieć na uwadze, że to nowy projekt, który wciąż się kształtuje - odejścia legend, przyjście nowych piłkarzy, kształtowanie nowych liderów wśród bardzo młodych piłkarzy. Poza tym uważam, że Generał to dobry trener, który ma duży wachlarz rozwiązań.

3

Niech jedzie i spełnia marzenia.

0

Najważniejsze to rejestracja Gaviego i Baldé.

0

Świadomość, że po 14 latach oglądania Piqué, już go nie zobaczę w tej koszulce, wywołała łzy. Czuję pewną pustkę, jaką czułem po odejściach Puyola, Xaviego, Iniesty czy Messiego. Wierzę jednak, że wrócisz. Sempr3!!!

6

Nie pamiętam złych chwili, tylko te dobre. Płaczę dziś. Naprawdę...

0

Kaiky! Będę śledził!

0

W klubach nie grają, a na mundial każdy jedzie, a Memphis to się jeszcze pruje w Social. Wiadomym jest, że nie zagra w dwóch ostatnich meczach Barcy przed mundialem, a w Katarze będzie dostępny od pierwszej minuty. Podobnie robią Christensen, Benzema czy Tchouameni.

0

Może to nic poważnego?

0

@talizmo Guardiola za to jaki był cienki. Ten typ musiał mieć Messiego, Xaviego i Iniestę. Bez nich wygrałby tylko 30% meczy...

0

@Borneo o, tak, byłoby cudownie! :⁠-⁠D

0

@enz1ce a szkoda, bo wtedy byś wiedział, że to felieton Blayi z Relevo, a nie redakcji z fcbarca.com.

0

Bardziej cenię Puyola, co oczywiście Piqué w niczym nie umniejsza, wręcz przeciwnie, stawianie go obok Tarzana jest nobilitacją.
Szkoda, że to jutro ostatni mecz Geriego. Mógłby zagrać jeszcze z Espanyolem i jeszcze raz pognębić Papużki.

2

Byle nie Union, te niemieckie ekipy źle się kojarzą ;⁠-⁠)

0

Wybitny piłkarz. Będzie mi go brakowało.

16

Mimo wszystko, mimo wiedzy, że tak to musi się skończyć, jest mi cholernie smutno.

2

A tu cyk! Raphinha.

0

RL9 poprosił ostatnio o urlop, a w LL nie ma zmiłuj, pełne zaangażowanie. ;⁠-⁠) tak to się robi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?