0

@Xxxbarca4ever Wylosowali ich do meczu w 1/8 a grali razem w grupie

0

@Cwaniak4 Paradoksalnie ten remis przybliżył do top 4 bo RSS i Atletico przegrali

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1


No to go czeka ciężka rozmowa z Żyłą bo on tę technikę sam wymyślił i jakoś nie za bardzo widzi w niej problem

5

@MesQueUnClub96
Jeszcze w temacie farta dla Graneruda ciekawe czy ten wynik będzie miarodajny czy jak braknie farta to znowu poza 10 jak we wczorajszych kwalach i słabe skoki jak w ostatnich 2 tygodniach

0

Oświadczenie Jakuba Świerczoka o stosowaniu przez niego dopingu : Oświadczam, iż nigdy nie stosowałem jakichkolwiek niedozwolonych środków dopingujących. W trakcie mojej kariery wielokrotnie byłem poddawany kontrolom antydopingowym (w tym w trakcie EURO 2020 w czerwcu 2021 roku) i wszystkie dotychczasowe kontrole kończyły się wynikiem negatywnym. Jednocześnie deklaruję chęć pełnej współpracy ze stosownymi organami antydopingowymi i podejmę wszelkie możliwe kroki w celu wyjaśnienia niniejszej sprawy.

0


Oficjalnie znów bez Sapporo w tym sezonie warto dodać że miało się tam odbyć nie 2 a wyjątkowo 3 konkursy ciekawe czy znowu Zakopane włączy się o zastąpienie jak w tamtym sezonie

19


Dalsza część o skreśleniu Desta

6


Dest chyba pierwszą ofiarą porażki

1

@busquets5 również Stanowski mówił że żadnego skandalu nie ma ale według Borka to mówią tak ponieważ są kibicami Barcy

0

Jest już decyzja w sprawie Pereza i Leclerca więc możliwe że za chwilę będzie Verstappen i Hamilton bo Perez i Leclerc zostali wezwani na 21:10

1

Verstappen i Hamilton wezwani do sędziów za incydent z 37. okrążenia. Przesłuchanie obu kierowców rozpocznie się o 21.40 czasu polskiego.

5


Wracają legendarne już treningi w Ramsau

9


Jak widać zdania podzielone gość który siedzi przy tym sporcie ma inne niż większość la bamby :D

0

@cules100pro dzisiaj podała informację ,że podjęła decyzję o zakończeniu współpracy

2


Były trener Radwańskiej ma zostać trenerem tymczasowym Świątek

2


Świątek zmienia trenera

11


Dla Koemana i Bartomeu zbyt słaby na Barcę xD

93


Coś dla Borka i Bońka :D

0


Według trenera warunki

0


Wisła bez Koybayashiego

0


Jeszcze walczy o dopuszczenie ale pewnie nic z tego nie będzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0


Dodatkowe treningi w Falun a nie było to przewidziane jeszcze przed wylotem do Tagiłu czyli mimo mówienia że trzeba zachować spokój to sami widzą że jest słabo

5


Jest to coraz bardziej realny scenariusz bo Murańka dziś już z gorączką więc cała reszta może wyjść pozytywna

0

Verstappen został wezwany do sędziów ws. rzekomego nieprzestrzegania podwójnych żółtych flag w sesji Q3.

4


1 trening taktyczny a już zrobili więcej niż z Koeamanem

3

@Piernik muszą się spełnić 2 warianty żeby być rozstawionym pierwszy to 0 pkt Walii w meczu z Belgią a drugi to 1 pkt lub 0 Turcji w meczu z Czarnogórą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?