Cule1234
Dołączył/a: marzec 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wypowiedź Kuleszy dla sport.tvp.pl : W tej sytuacji nie chodzi o zabezpieczenie kontraktu Paulo Sousy, ponieważ to nie jest wolna amerykanka. Nie może być tak, że przystaniemy na każdą prośbę. PZPN jest zbyt dużą i szanowaną federacją piłkarską. Z Paulo Sousą daliśmy sobie dwa dni. Wrócimy do naszej rozmowy
Ciekawe czy jest gotów go pozostawić na stanowisku że jeszcze chce z nim rozmawiać
0
Wypowiedź rzeczniczki Roberta Lewandowskiego dla Meczyków : Robert jest rozczarowany i zszokowany decyzją selekcjonera
5
Boniek tak się dogadał że Sousa może bez problemu teraz opuścić kadrę
2
Podobno wszystko już podpisane nawet zgody PZPN xD
0
@MrPGG oficjalnie jeszcze nie ale kolejne źródła które są blisko Porto Alegre potwierdzają że pozostało tylko to ogłosić bo wszystko dogadane
4
@Pawel13sz @Deviler Zajęty od 4 dni pracuje w Ferencavaros
8
Sousa już w niedzielę ma podpisać kontrakt z Porto Alegre xD
0
Kadra na TCS jednak Kubacki dzisiejszymi MP się załapał na wyjazd
3
Oficjalnie część austriacka bez kibiców co oznacza cały TCS bez kibiców
1
@MesQueUnClub96 bo mają tego samego właściciela co Lazio
0
Możliwe że TCS bez Kubackiego
2
@Deviler wpis został usunięty xD ciekawe czy ktoś mu kazał czy sam z siebie
2
Stoch jako jedyny z Polaków w kwali nie skakał w nowym kombinezonie ( ciekawe czy zmieni na konkurs) a z tych co skakali w nowych to tylko Wąsek jakaś poprawa więc teoria Doleżala się raczej nie sprawdza
0
Jednak jakieś wady w sprzęcie znaleźli oby się tylko nie skończyło DSQ gdyby za mocno naciągnęli przepisy
0
W wywiadzie Doleżal oraz asytent Maciusiak powiedzieli że przez noc będą usprawniać braki sprzętowe bo według nich te skoki nie są tak złe by dawały tak słabe metry i według nich nawet Stoch z takimi skokami powinien być wyżej niż 6 miejsce
0
Stoch mimo dobrego miejsca nie jest zadowolony ze skoków z wywiadu wynika że 1 skok spóźniony a w 2 odbił się za wcześnie więc są jeszcze rezerwy na progu
2
@Chaoss w tym roku jeszcze vs Sevilla będzie
4
Dembele znowu podpadł xD
0
Żyła najgorszy wynik od prawie 14 lat
0
Titise przejęło tylko 2 konkursy z Sapporo i już oficjalnie Zakopane nie będzie się ubiegać o ten 3 konkurs szkoda że PZN wciskał Wisłę a Zakopanego czy Szczyrku nie chcą
0
Mohammed Ben Sulayem nowym prezesem FIA
5
@Odcinkowy Kuba Rarytas i Salomon Baba
8
I to jest dobre zastępstwo może inna z polskich skoczni by miała szansę ale Wisła w ogóle nie jest atrakcyjna do oglądania
0
Czyżby zmiana selekcjonera?
0
@Geble No właśnie o to chodzi że taki Romero mógł to wcześniej napisać że nie ma tematu bo jego koledzy po fachu kręcili temat
5
Kręcili temat Cabrala a nagle nie ma tematu xD
4
PZN zgłosił Wisłę do zastąpienia Sapporo decyzja jeszcze w tym tygodniu
17
Zgadzacie się ?
0
@Xxxbarca4ever Wylosowali ich do meczu w 1/8 a grali razem w grupie
0
@Cwaniak4 Paradoksalnie ten remis przybliżył do top 4 bo RSS i Atletico przegrali