0

Wypowiedź Kuleszy dla sport.tvp.pl : W tej sytuacji nie chodzi o zabezpieczenie kontraktu Paulo Sousy, ponieważ to nie jest wolna amerykanka. Nie może być tak, że przystaniemy na każdą prośbę. PZPN jest zbyt dużą i szanowaną federacją piłkarską. Z Paulo Sousą daliśmy sobie dwa dni. Wrócimy do naszej rozmowy

Ciekawe czy jest gotów go pozostawić na stanowisku że jeszcze chce z nim rozmawiać

0

Wypowiedź rzeczniczki Roberta Lewandowskiego dla Meczyków : Robert jest rozczarowany i zszokowany decyzją selekcjonera

5


Boniek tak się dogadał że Sousa może bez problemu teraz opuścić kadrę

2


Podobno wszystko już podpisane nawet zgody PZPN xD

0

@MrPGG oficjalnie jeszcze nie ale kolejne źródła które są blisko Porto Alegre potwierdzają że pozostało tylko to ogłosić bo wszystko dogadane

4

@Pawel13sz @Deviler Zajęty od 4 dni pracuje w Ferencavaros

8


Sousa już w niedzielę ma podpisać kontrakt z Porto Alegre xD

0


Kadra na TCS jednak Kubacki dzisiejszymi MP się załapał na wyjazd

3


Oficjalnie część austriacka bez kibiców co oznacza cały TCS bez kibiców

1

@MesQueUnClub96 bo mają tego samego właściciela co Lazio

0


Możliwe że TCS bez Kubackiego

2

@Deviler wpis został usunięty xD ciekawe czy ktoś mu kazał czy sam z siebie

2

Stoch jako jedyny z Polaków w kwali nie skakał w nowym kombinezonie ( ciekawe czy zmieni na konkurs) a z tych co skakali w nowych to tylko Wąsek jakaś poprawa więc teoria Doleżala się raczej nie sprawdza

0


Jednak jakieś wady w sprzęcie znaleźli oby się tylko nie skończyło DSQ gdyby za mocno naciągnęli przepisy

0

W wywiadzie Doleżal oraz asytent Maciusiak powiedzieli że przez noc będą usprawniać braki sprzętowe bo według nich te skoki nie są tak złe by dawały tak słabe metry i według nich nawet Stoch z takimi skokami powinien być wyżej niż 6 miejsce

0

Stoch mimo dobrego miejsca nie jest zadowolony ze skoków z wywiadu wynika że 1 skok spóźniony a w 2 odbił się za wcześnie więc są jeszcze rezerwy na progu

2

@Chaoss w tym roku jeszcze vs Sevilla będzie

4


Dembele znowu podpadł xD

0


Żyła najgorszy wynik od prawie 14 lat

0


Titise przejęło tylko 2 konkursy z Sapporo i już oficjalnie Zakopane nie będzie się ubiegać o ten 3 konkurs szkoda że PZN wciskał Wisłę a Zakopanego czy Szczyrku nie chcą

0


Mohammed Ben Sulayem nowym prezesem FIA

5

@Odcinkowy Kuba Rarytas i Salomon Baba

8


I to jest dobre zastępstwo może inna z polskich skoczni by miała szansę ale Wisła w ogóle nie jest atrakcyjna do oglądania

0


Czyżby zmiana selekcjonera?

0

@Geble No właśnie o to chodzi że taki Romero mógł to wcześniej napisać że nie ma tematu bo jego koledzy po fachu kręcili temat

5


Kręcili temat Cabrala a nagle nie ma tematu xD

4


PZN zgłosił Wisłę do zastąpienia Sapporo decyzja jeszcze w tym tygodniu

17


Zgadzacie się ?

0

@Xxxbarca4ever Wylosowali ich do meczu w 1/8 a grali razem w grupie

0

@Cwaniak4 Paradoksalnie ten remis przybliżył do top 4 bo RSS i Atletico przegrali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?