Cula2013
Dołączył/a: kwiecień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bayern drugi raz zgwalcie Farce z takim skladem!!!
0
2-1 dla Bayern
0
2-2 bedzie, Bayern tez bedzie mial szanse, a orboba Barcy nie jest najlepsza, pozatym, Busketsa nie bedzie
0
Szkoda Realu, podtrzymuje wszystkie hiszpanskie zespoly!!!
0
szajka wsrala dzisiaj z koszykarzami Real Madryt w rozgrywkach ACB
0
Ville tez koniecznie sprzedac, poki sie nie zestarzal i mozna jeszcze dostac 15-20mln. Pedro nie sprzedadza, bo nikt nie zaplaci wiecej 10mln, bo on jak i Messi w innej druzynie by nie poradzil
0
Nie trenera trzeba zmieniac, a obroncow normalnych kupic i bramkarza. Ile lat juz Marcherano gra CB??? Zalyja kase na obroncow, lepeij kupic jeszcze kogos do ataku, Neymara, Rooney, Bale i td.!!!!