0

MU od Adidasa dostaje 60-70mln eur bo to nowa umowa, a Nike dla Barcy placi 35-40mln ze starej umowy

0

zgwalcili w 2013, jednak w tym roku Barca jest faworytem!

0

gdyby sie nie liczy, Printezis tez duzo wolnych nie trafil
Olympiakos wygrali w barcelonie, to najwazniejsze bylo, a nie ten rzut wolny

0

za slaba kadra na final 4.
Lampe, Pleiss to solidne sredniaki, rozgrywajacy Marcelinjo juz nie tak gra jak zprzed lat, juz nie mowiac o weteranie Navarro.
Dalej Hazonja, Starojanski, Abrines? za mlodzi
Centrowi wszyscy jednakowi wysocy, w rotacji ani jednego mobilnego i silnego murzyna na 4-5 pozycje jak Hines, Dunston, Tyus. W zeszlym roku dorsey byl.

Wielka praca czeka latem, Tomic do nba, zwolnic Pleiss i Lampe. Hazonja tez do nba. Nawarro jeszcze mniejsza rola.
Boban Marjanovic kupuja

0

nie pisz bzdur, zobacz na terminarz Realu: celta, sevilla, juve, valencia, juve, espanyol

0

troche pokory dla rywala
patrzmy siebie, a nie bojmy sie przeciwnika w drugim polfinale

jaka roznica kto broni tytul, wazne zwycieztwo

byloby ci lzej przegrac jezeli final bylby juve-fcbayer? czy zagrac z realem w finale

0

Pogba ma kontuzje i nei zagra w polfinalach

0

latem chcial zarabiac 7mln, mowiono o Arsenalu, MU, Bayernie, dlatego nie przedluzyl umowy
ostatnio wyladuje w Turcji albo w Rosji

0

miesiac temy wywalil z 11, a jak pogrozili zwolnic, dupe zaczal lizac pchle

0

przy czym tu Urzad skarbowy?
byla fiktywnie zmniejszana kwota transfru, to fakt, przeciez Rossel sie poddlam do demisji. Teraz i tak trzeba bedzie zaplacic kary, bo ze jakis aferysta sie poddla, to nie znaczy ze nie trzeba bedzie zaplacic sporo eur za te oszustwa.

0

ostatni szan dla niego dostac 2-3letni kontrakt 6mln za sezon
jezeli Barca zaoferuje 1 rok to sie nei zgodzi, bo za rok nikt mu nie da dluzszego kontraktu o wysokiej pensji

kluby z Anglii, czy PSG dostajac go za darmo smialo zaoferuja mu te 6 mln eur

wiec raczej odejdzie w czerwcu

0

chyba dlatego, ze Chelsea wypozyczyla dla nich Salah na 1.5 roku

1

Leo tez na swoich zaglosowal

0

Estudiantes sie odrodzilo: 2 tygodnie temu wygrali z Realem, teraz pokonali Barce
czyli nie przypadek, ze wygrali

1

ten kto liczy cudze pieniadze, podziekujcie Luisowi, ze ugryzl Chilinego
bo kosztowalby atedy 100 mln, a tak po tym skandalu zaplacono "tylko" 80mln
albo gralby teraz w Realu

2

dla mniej tez enrique jest za arogancki
parzadek w szatni zaczal naprowadzac i te jego eksperymentyw el clasico, mathieu na lewej obronie.... chce byc podobnym do guardioly

0

zal mi wiekszosci kibicow

wspomnijmy losowania z przed lat:

2008 Celtic
2009 Lyon
2010 Stuttgart
2011 Arsenal
2012 Leverkusen

0

MC najtrudniejszy rywal.
Z Juve byloby lzej, wystarczy wylaczyc Pirlo
Arsenal tez z beznadziejna obrona mozna lekko brac

0

dwa wyjatki:

Basel- Porto 1:0, 1:2 ; awans Basel
MC - Barcelona 2-1, 1-1 awans MC

0

barca ma szans na odrobieni strat w styczniu, kiedy real i atletiko beda sie bili w 1/8 copa del rey

wiec zal mi jest MD, ze juz od razu placze ze bedzie rozstrzygniety los La Liga
jaka to druzyna, ktora wini nie siebie, a terminarz badz sedziego

w pazdzierniku grali jak real mial 3 dni po meczu liverpoolu, i ktos z barcy nie zgodzili sie przelozyc mecz na niedziele

0

jaki cel????, skoro ban stansferow jest do 2016r stycznia

0

co wy sie czepiacie, po prostu barca jest faworytem, wiec dlatego i presja jest wieksza i tyle

jak wruci silva, aguero i nie bedzie pomocy sedziego to mysle ze awansuje MC

0

Kto wie ile naprawde zaplaca za Suarez, wiekszosc pisze ze 88 mln eur, a tu pisza ze 73mln. Nie wart takich pieniedzy. Barca i takza kazdy milion walczy, chociazby jak ta wiadomosc, ze za Ceska dostana dodatkowo 3mln. Ciekawie jak hanibal pogodzi sie z Messim i Neymerem, wszyscy 3 poludnioamerykanczyki, goraci faceci???

1

tyle mandatow ma, wiec musi odrabiac teraz i "rabowac" wlasny klub
20 mln netto to za duzo!!!

0

za taka gre jak w tym sezonie troche za duzo te 20mln netto
hanba, czeka skandal
nikt by mu tyle nie zaoferowal, bo MC i PSG kary dostali od UEFA

0

ale stroj.... kloun

0

Faworytem jest Brazylia, dalej Europijeskie grandy, potem Urugway/Argentyna ( jednak za slaba obrona, dobrzy tylko napastnicy)
Kolumbia, Chile, Meksyk bez szans, kilka dobrych zawodnikow to za malo dla 1/4 finalu

0

Lawa czeka cygana, jak wruci Messi i jak kupia nowa "9"

0

Procent bedzie padal, bo Xavi sie nie mlodzieje

0

Pep to prawdziwy skor...syn

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?