Cula2013
Dołączył/a: kwiecień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Peweljr glupkiem jestes, policz ile wychowankow jest Real w Europie a potem gadaj. To ze nie graja w Realu nie zanczy ze nie maja dobrych wychowankow: Mata, Negredo, Soldado sprzedawani sa po 30mln
Chelsea to nie ta druzyna zeby miala koniecznosc kogos oddawac, skoro sprzedawac to sprzedawac. Mysle ze za 35mln nie oddadza. Luiz tegoroczny zdobywca Europa League, zdobywca Konfederacji
0
dac im 50-55 mln i oddadza, za 40 pewnie ze nie
0
Santos to druzyna jak z podworka.... i w takeij druzynie blyszczal Neymar????
0
Za mniej niz 50-55mln nie oddadza. Przeciez Rossel ma kase, niech nie zwlakaja.
0
okropna gra, przegruja a nadal graja titi-kaka na swojej polowie, wstyd
0
Niemcy wygraja 5-0
Rossel dziwny facet,m brac na trenera jakiegos TATE, szkoda bylo kasy na Luis Eirique zaplaciliby 2mln i otpusciliby!!! albo jakos sie dogadac z AVB
0
kleska
1
Zaluja kasy, potrzebne sa 2 stopery i minimum 50mln
Nikt nie sprzeda Aggera za 20mln, 30 za dunczyka i jakies mniej klasowy z hiszpanii za 20
0
KRA............ nie gadaj zbdur z tym Suboticem
0
Zaraz nie bedzie takiego klubu ktory zgodzi sie sprzedac stopera Barcelonie nie mniej niz 50mln (ani Silva, ani Luiz, ani Kompany)
Nadzieja na mlodzika z Romy 35mln, nie ma czasu zwlekac...
Rossel zaraz kupi Gustavo na stopera, tak jak zrobili z Marcherano i Songiem
0
Nikt za niego nei zaplaci, bo w innej druzynie gralbby na takim poziemie jak w Barca
0
0
ja pierdol, 5 mln...
to moze jeszcze pedro oddamy za 3mln
0
ciekawie jak tam poradzi, i czy bedzie regularnie grywal???
0
pensja od nastepnego sezonu 10mln? jaki glupek podpisywal taki kontrakt?
bedzie nowym "Kaka" w Barcelonie
0
Niech Reine kuuja poki nie pozno, gorzej nie bedzie gral od malpki VV
0
0
kutas, skarzy sie na sedziow
laporta byl lepszy
0
bedzie okazja udowodnic czy naprawde jest w najlepszej formie , ale w innym klubie
0
Valdes do Manaco, Puyol do USA.
Luiza Mou jednak nie sprzeda, trzeba bedzie Macherano na stalego stopera
0
V Valdes przeszedl testy medyczne w Monaco
0
predzej sprzedac Xavi, a nie Thiago. Ale Xavi nikt nie kupi, bo w drugiej druzynie bylby sredniakiem
0
0
Wiek trwa 100lat, a nie 13lat, zeby oglaszac najlepsze kluby 100lecia!!!
0
0
Valencia go nie wykupi, wiec Atletico najlepsze rozwiazanie
0
MC nie sprzedadza swojego kapitana za takie piniedze. Minimum 35mln - Kompany, Silva - 50mln, Himmels - 30mln
albo Luiz - 25mln
0
MeS Slash16 glupkiem jestes, chcesz Spanuolisa w najlepszej piatce ligi hiszpanskiej????
0
zobaczymy jak bayern pogra z 3 obroncami, a ribery falszywa 9 :))
Niemcy wypierdola Pepa juz po 1 zezonie
0
sprzedac VV