O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Larsson
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4809
  • Liczba komentarzy 67
  • Polecenia 6

Komentarze

0

MU od Adidasa dostaje 60-70mln eur bo to nowa umowa, a Nike dla Barcy placi 35-40mln ze starej umowy

0

zgwalcili w 2013, jednak w tym roku Barca jest faworytem!

0

gdyby sie nie liczy, Printezis tez duzo wolnych nie trafil
Olympiakos wygrali w barcelonie, to najwazniejsze bylo, a nie ten rzut wolny

0

za slaba kadra na final 4.
Lampe, Pleiss to solidne sredniaki, rozgrywajacy Marcelinjo juz nie tak gra jak zprzed lat, juz nie mowiac o weteranie Navarro.
Dalej Hazonja, Starojanski, Abrines? za mlodzi
Centrowi wszyscy jednakowi wysocy, w rotacji ani jednego mobilnego i silnego murzyna na 4-5 pozycje jak Hines, Dunston, Tyus. W zeszlym roku dorsey byl.

Wielka praca czeka latem, Tomic do nba, zwolnic Pleiss i Lampe. Hazonja tez do nba. Nawarro jeszcze mniejsza rola.
Boban Marjanovic kupuja

0

nie pisz bzdur, zobacz na terminarz Realu: celta, sevilla, juve, valencia, juve, espanyol

Zobacz wszystkie

2

dla mniej tez enrique jest za arogancki
parzadek w szatni zaczal naprowadzac i te jego eksperymentyw el clasico, mathieu na lewej obronie.... chce byc podobnym do guardioly

1

tyle mandatow ma, wiec musi odrabiac teraz i "rabowac" wlasny klub
20 mln netto to za duzo!!!

1

Leo tez na swoich zaglosowal

1

ten kto liczy cudze pieniadze, podziekujcie Luisowi, ze ugryzl Chilinego
bo kosztowalby atedy 100 mln, a tak po tym skandalu zaplacono "tylko" 80mln
albo gralby teraz w Realu

1

Zaluja kasy, potrzebne sa 2 stopery i minimum 50mln
Nikt nie sprzeda Aggera za 20mln, 30 za dunczyka i jakies mniej klasowy z hiszpanii za 20

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?