0

Dwa najgorsze mecze
Meksyk - Polska
Argentyna - Meksyk
Szkoda tylko karnego Lewego.

1

Brać Enzo do Barcy JUŻ!!

0

@IronSanHybrid No tak, ale dla mnie aż tak fatalnie nie zagrał. Bez niego by tego gola nie było, a kartki jednak nie dostał (chociaż była by słuszna).

3

@IronSanHybrid Szkoda, że nie dograł ważnej piłki po której padła bramka na 1:0... a nie czekaj.

2

@Barca1992 Dokładnie.

1

@Faro No właśnie od jakiegoś czasu to wygląda jakby miał zakaz. A on ze środka bardzo dobrze drybluje, bo ma więcej miejsca po obu stronach.

0

Jak on go przegonił :O

1

Król już czaruje.

1

@Medium Ousmane coś zapakuje myśle.

1

@PatrykBarca Tym razem ich przestraszył.

3

@koksik2700 Żyj jak chcesz, ale to po prostu smutne po tym ile Messi dał Barcy.

0

A po meczu Polski znów popis Dembele, tak to można żyć.

0

Lewy... z nogi, nie z łydki.

3

Nie no ładnie Milik strzelił. Troszkę niżej... szkoda.

3

Gramy tragicznie, ale chociaż mamy wynik.

0

@MesQueUnClub96 Przecież my gramy to samo co Arabia z Argentyną.

0

@HighestInTheRoom Ta przegrana była lepsza niż ta twoja słaba podkrętka.

0

0

SPOKOJNIE, bo trener nakrzyczy w przerwie i przegramy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

A potem beka z Neymara... gdyby się nie połozył karnego by nie było :/

0

Wiedziałem, że tak będzie. Arabia dzisiaj w roli Argentyny.

1

Gooooool Zieluiu

1

@trolownik Co oddali? Chyba lubisz tę Arabię, bo oddali tylko 2 strzały :D

2

@mekston Prawda, ale ja nie wierze w 1:0 na przykład.
Albo zagrają bardzo dobrze i wygrają 3:0 lub 4:1, albo niestety pojadą do domu.

10

@PatrykBarca Jeszcze z tłumaczem :/
Chłop się na ciebie drze, a ty nie rozumiesz i czekasz aż ci przetłumaczy haha

2

@AFA90 Ciekawe jak to jutro będzię. Jak wyjdą z dobrym nastawieniem to powinni wygrać z 3:0, ale jak będzie zobaczymy.

0

@BorzyKrzys Przecież to wystarczy w odpowiedzi do twitta wrzucić resztę wypowiedzi... ale widzę, że dla niektórych to problem.

1

@Janiama 3:1 Holandia

0

Ale brama wow!!

0

@PatrykBarca W ofercie liczy się też ławka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?