Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dwa najgorsze mecze
Meksyk - Polska
Argentyna - Meksyk
Szkoda tylko karnego Lewego.
1
Brać Enzo do Barcy JUŻ!!
0
@IronSanHybrid No tak, ale dla mnie aż tak fatalnie nie zagrał. Bez niego by tego gola nie było, a kartki jednak nie dostał (chociaż była by słuszna).
3
@IronSanHybrid Szkoda, że nie dograł ważnej piłki po której padła bramka na 1:0... a nie czekaj.
2
@Barca1992 Dokładnie.
1
@Faro No właśnie od jakiegoś czasu to wygląda jakby miał zakaz. A on ze środka bardzo dobrze drybluje, bo ma więcej miejsca po obu stronach.
0
Jak on go przegonił :O
1
Król już czaruje.
1
@Medium Ousmane coś zapakuje myśle.
1
@PatrykBarca Tym razem ich przestraszył.
3
@koksik2700 Żyj jak chcesz, ale to po prostu smutne po tym ile Messi dał Barcy.
0
A po meczu Polski znów popis Dembele, tak to można żyć.
0
Lewy... z nogi, nie z łydki.
3
Nie no ładnie Milik strzelił. Troszkę niżej... szkoda.
3
Gramy tragicznie, ale chociaż mamy wynik.
0
@MesQueUnClub96 Przecież my gramy to samo co Arabia z Argentyną.
0
@HighestInTheRoom Ta przegrana była lepsza niż ta twoja słaba podkrętka.
0
@HighestInTheRoom Dobre...
0
SPOKOJNIE, bo trener nakrzyczy w przerwie i przegramy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
A potem beka z Neymara... gdyby się nie połozył karnego by nie było :/
0
Wiedziałem, że tak będzie. Arabia dzisiaj w roli Argentyny.
1
Gooooool Zieluiu
1
@trolownik Co oddali? Chyba lubisz tę Arabię, bo oddali tylko 2 strzały :D
2
@mekston Prawda, ale ja nie wierze w 1:0 na przykład.
Albo zagrają bardzo dobrze i wygrają 3:0 lub 4:1, albo niestety pojadą do domu.
10
@PatrykBarca Jeszcze z tłumaczem :/
Chłop się na ciebie drze, a ty nie rozumiesz i czekasz aż ci przetłumaczy haha
2
@AFA90 Ciekawe jak to jutro będzię. Jak wyjdą z dobrym nastawieniem to powinni wygrać z 3:0, ale jak będzie zobaczymy.
0
@BorzyKrzys Przecież to wystarczy w odpowiedzi do twitta wrzucić resztę wypowiedzi... ale widzę, że dla niektórych to problem.
1
@Janiama 3:1 Holandia
0
Ale brama wow!!
0
@PatrykBarca W ofercie liczy się też ławka?