0

@Popitek12 Uwodzić czy narzucać swoja wolę?

0

@Zelazny_Mike Tak, tak UE już od 30 lat jest na tym dnie i jakoś ciągle opada. Tylko nie wiem na co.

0

@Natenczas Mój komentarz jest idealnie w punkt, ponieważ ośmiesza absurd wpisu kolegi, który zapędził się w swoim rewolucyjnym rozmachu i wszystko by zlikwidował.
Ty popierający tamten wpis, właśnie piszesz z dupy, bo odnosisz się do energetyki. A nie tylko o tym był wpis kolegi wyżej.

1

@Rhaan Nie ekscytuj się, w TOK FM już podawali newsa o usłudze za kopertę.
Nie ekscyctuj sie tym swoim celebrytą zanadto.

0

@Zelazny_Mike Jeszcze zapomniałeś dodać, że można by kogoś rozstrzelać

9

Widzieliście tytuł na głównej: "Słaby występ, zmiana i skwaszona mina po zejściu z boiska - tak wyglądał Robert Lewandowski w meczu z Levante [WIDEO]"

@AlexDark00 Jak dostałeś sie do redakcji? Gratulacje

2

Dobre kilka dni Lecha, znacznie gorsze Jagi.

3

@sergio5 Teraz wiesz, dlaczego tak ceny kawy wzrosły ostatnio

0

Z ostatnich 100 wpisów jakie tu przeczytałem, 3 były ciekawe, 2 takie sobie, a 95 bardzo nudnych

0

Ale hukł był Ferminator

11

Flickoza toczy ten klub. Gdyby nie lider, dobry wynik, poprzedni dobry sezon, uwolnienie potencjału zawodników, widowiska, efektowny styl gry, przywrócenie wiary w ten klub, to absolutnie nic nie broni Niemca.

6

O co chodzi z tym bratem Hanki? Polak Węgier to brat Hanki. Co to za bzdura?

0

@draxidox Ale co masz na myśli, jakiej opieki? Mogę Was polecić opiece duchowej ojca dyrektora, to na pewno.

0

@Rastafarnianin Co to za wpis? Wymieniam jego wady:
1. Wymieszanie języków
2. coming zapisane z błędem
3. Wyglądam za okno i żadna wiosna is comming, czyli mnie okłamałeś
4. Wykrzyknik, mający za zadanie zastraszyć odbiorcę

W złym stylu zaczynasz dzień, bardzo złym

0

Arsenal w lidze w tym roku:

3:2, 0:0, 0:0, 2:3, 4:0, 3:0, 1:1, 2:2, czyli podsumowując,
8 meczów, 13 punktów, 3-4-1, bilans bramkowy - 15:8

Tak się przegrywa mistrzostwa

0

Może wrócić i wróci

2

Dziś Halland wielka rola w rozegraniu, przy pierwszy golu zbicie piłki w na środku murawy, przy 2 drugim piękna asysta.

1

@blakkudium Nie, to chyba ta inna klątwa, dotycząca 2 miejsca i braku pucharów

3

Podłoga pod Artetą właśnie zapłonęła

0

@JanuszKorwinMikke Januszex nie wszystko jasne

1

@heniusss Nie martw się, u mnie masz wysokie notowania jako konserwatysta i patriota.

6

Vini, teraz szybko 2 pady w polu karnym i szopka z rasizmem i zamieniamy wynik na 3:2

2

A ten głupi obronca zamiast wybić piłkę odpuścił jakby obstawił gola Viniego u buków

1

I jeszcze jeden nur męczennika

0

Rzut wolny za nurka męczennika, niesłychane oszustwa

0

@draxidox Idź z psynkiem na spacer, wróć po meczu

1

@blakkudium Złe wieści, złe wieści, kolego. Proszę o lepsze

1

Uwielbiam oglądać Real ...


... gdy przegrywa.

5

Ale męczenny strzał

0

Oglądam Laipzyś, który leje BVB i toruje potężnemu Bayernowi drogę do mistrzostwa, sprawdzam po 20 minutach Hiszpanię, a tu Osasuna prowadzi 1:0.
Co się stało - karnych nie rozdają, męczennik znowu oszukany?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?